Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו הפחם האולטימטיבי -שלא ישרוף בשר ויחד עם זאת ייצר הרבה חום לאורך זמן ?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ראשית, אתמול עשינו טעות חמורה והחלטנו לנסוע ליער (יער בן שמן).

קודם כל ,לא היה פחם בבית אז עברנו ברמלה וקנינו פחם עץ אצל הבני דודים.

זה היה הפחם הגרוע בו נתקלתי אי פעם.

יש מאוורר שחובר למצת ברכב , המאוור די חזק ובד"כ מספיק ,הפעם פחם העץ לא הפיק חום גם לאחר השימוש במאוורר.

לצד הפחם הגרוע, המקום בו היינו היה מלא דבורים וכל ה"בילוי" ביער היה מלא עצבים עד שלבסוף כעבור שעה החלטנו לחזור הביתה למזגן וטגנו חלק מהבשר במחבת .

אנחנו אוהבים לצאת עם המשפחה ל"על האש" ליערות ופארקים אך עושים זאת בתדירות די נמוכה ,כ-4 פעמים בשנה.

הייתי רוצה שיהיה לי פחם טוב, כמה שיותר אוניברסלי .

אשמח לטיפים בבחירת פחם

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרל ברג לפעמים מוכרים פחם עץ רוסי. ליגה אחרת לגמרי בהשוואה לפחם עץ ישראלי גם מבחינת חום וגם מבחינת ריח. (הפחם הרוסי מפיץ ריח של עץ בזמן השריפה) הבעיה שלא תמיד יש את הפחם. כנס לסניף ואולי יתמזל מזלך. על השקית יש איור של איכר רוסי וכתוב ברוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אנסה את מזלי.

מבחינת סוג הפחם, האם פחם עץ הוא סוג הפחם שאני מחפש?

ממה שיצא לי לראות לאורך השנים, ישנו פחם אמריקאי של חברות שונות ,פחם של יעקובי ודי בטוח שיש עוד לא מעט סוגים כאלה שלא מוכרים ברשתות הגדולות או אפילו הקטנות (כגון קרל ברג וכו') .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה על זה שרשור בעבר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?421912-%D7%92%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%96%D7%94-%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%A4%D7%A9

הפחם האולטימטיבי הוא מניסיוני הפחם של Jack Daniels

במקום השני Weber Briketts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על רוב הדיון, אחלה טיפים והכל ברוח טובה .

אני מדליק בעזרת נייר וענפי עץ , פעם הבאה אנסה עם נייר ספוג שמן . כמובן ששימוש במדליק (נוזלי\קוביות) לא בא בחשבון

אם אני לא טועה ,ראיתי פעם את הפחם של

Jack Daniels ב"טיב טעם" בכניסה לראשל"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נפלת על חרא גחלים,

פעם הבאה תעבור בתחנה המרכזית בלוד, שק של כ-10 קילו סביבות 50 שקל, לטענת המוכר "בני דודים ממלאים את השקית ולא מכונה", אחלה גחלים ומספיקים להמון זמן.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...