Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד מוביל, למה נתתי להם עוד צ'אנס

Guest boobleit
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרו אלי מטרייד מוביל ואמרו לי שיש מבצעים בטרייד אין ומומלץ לבוא ולשמוע:

לצערי האמנתי לכך, ונסעתי בתקווה שהשתנה משהו.

הגעתי לשם המתנתי כמעט רבע שעה עד שמישהו ניגש אלי והציע עזרה.

אז התחלנו.

אני: שלום, התקשרתם אלי לגבי מבצע טרייד אין של שבוע.

נציג: באזיה רכב מדובר ומה אתה מחפש.

אני: (נתתי לו את פרטי הרכב) בנוסף אמרתי לו שאני לא ממש מחפש אך אין לי בעיה להוסיף כ15000 ש"ח לרכב קצת יותר מעניין.

נציג, מה המחירון?

אני: 74 לפני שקלול, 64 אחרי.

נציג: איך הגעתה לזה.

אני:לוי יצחק.

נציג: לא יוכל להיות, תביא את הרשיון

אני: מה אני משקר? תבדוק, זה מה שקיבלתי אחרי שסיפקתי את כל הנתונים באתר.

נציג: (בלעג) וזה כולל מחירון סחירות

אני: יש מחירון כזה?! (בציניות)

נציג: אתה יודע שלא תקבל מחירון על הרכב שלך.

אני: אכן, יודע, ושוב בשיחה אתם התקשרתם אלי והתעקשתם שיש מבצע שווה, אז מה יש לך להציע?

נציג:תקשיב, יש לי קורולה 2012, יד שניה, 95000 ק"מ, ליסינג לשעבר, מתחייבים בבדיקה על גיר שלדה מנוע, אתה צריך להוסיף 20000 ש"ח.

אני: מה?!!!, למה מה המחירון שלה?

נציג:62000 , מחירון

אני: אבל זה ליסינג, מה אתם לא מורידים על זה? מורידים רק מהלקוח ועוד על מחירון סחירות?

נציג: תקשיב הרכב שלך לא סחיר כל כך, זה מחיר טוב.

אני: ממש לא, נראה לך שאתן לך את הרכב שלי ב42 כאשר אני יודע שבחוץ את הקורולה הזו אקבל בכ10000 פחות?

נציג: אז תשאר עם הרכב שלך, לא שווה לך להחליף.

אני: אז למה אתם לא אומרים לי את הדברים האלה בטלפון, אלא משכנעים אותי שיש מבצע וקובעים לי פגישה.

נציג: תנסה למכור לבד ואז תבוא יש לנו הרבה מבצעים

אני: נראה לך שאבוא? :shock:

כל מה שיש לי להגיד זה, "חברה פח זבל", מקווה שלא יתקשרו אלי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל חברה פועלת כך ונדיר שנותנים מחירון בטרייד אין.

הפרסומות האלה זה רק בשביל למשוך אנשים לבוא לסניפים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות האלה חלאות שמנסים לעבוד על תמימים.

באחת מהחברות הגדולות נאלצתי להגיע עד למנכל.

אין להם בושה לקנות מאנשים רכב ולהוריד על כל פיפס ערך לפי המחירון הקדוש אך כשהם מוכרים לך רכב פתאום מחירון זה רק המלצה...

במקרה שלי ניסו למכור לי רכב יוצא ליסינג פרטי וכאשר שאלתי על המחירון, הם נתנו לי את המחירון כאילו היה פרטי אמיתי.

גם כאשר ניסיתי להעמיד אותם טעותם ולומר להם שזוהי הטעיה ולא מחיר מחירון כל מה שהם ניסו זה לערער את הביטחון שלי.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא חלאות ולא כולירות, הם עסק שצריך להרוויח כסף ותו לא.

הם יודעים פחות או יותר בכמה ימכרו את המכוניות שהם קונים, ומשאירים שולי רווח, בדיוק כמו כל עסק אחר.

אף אחד אינו מחייב אף אחד לעשות איתם עסקים, ותמיד אתה יכול למכור את המכונית בעצמך.

וכמעט תמיד תקבל יותר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני בטוח שזה היה ליסינג נהג יחיד . כנראה גם של מנהל בהיי טק.

אבל עכשיו ברצינות :אם סוכן מציע לך דירת נופש בטבריה במחיר רצפה (שאי אפשר להגיד בטלפון), רק תבוא למשרד לשמוע הצעה. שעה מזמנך. היית בא ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בא רק אחרי שהיה אומר לי את המחיר.

ויש כלל ברזל ידוע - ברגע שאתה מגיע עם המועמדת למכירה\החלפה אל מי שרוצה לקנות ממך את המכונית, הוא בנקודת פתיחה עדיפה בהרבה.

לו אין מה להפסיד, אתה זה ששרפת זמן ודלק להגיע אליו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל שלי לחיים - אם מישהו, נציג, לא משנה מאיזה חברה, מתקשר אלי להציע לי משהו - סביר להניח שיש קאצ'.

אישית אני ת-מ-י-ד מסרב. תמיד. אם אני צריך משהו - אני יודע להתקשר לבד, לעשות שיעורי בית לבד, ולרכוש לבד.

כשאני פונה לספק אני בדר"כ יודע מה השירות שיוצע לי ומה המחיר של המתחרים שלו. מקסימום מתמקח טיפה להוריד עוד יותר.

גם במידה וזה עניין אותך תגיד יפה "לא תודה", תנתק, תחפש את מספר הטלפון של שירות הלקוחות שלהם ותתקשר לבד ותתעניין.

אתה עוד עשית שיעורי בית ובדקת מחירון של הרכב שלך, אבל כמה לא עושים את זה ? כמה ישמעו "טויוטה קורולה ב20 אלף שקל" ויעוטו על זה ?

שוק הרכב הוא אותו שוק רכב, הרכבים הם אותם רכבים הסוחרים הם אותם סוחרים והבונוסים שלהם הם אותם בונוסים כבר שנים.

לא האמנתי שיש עוד אנשים שנופלים על הדברים האלה "יש מבצע תבוא" זה לא מספיק כדי שאצא מוקדם מהעבודה ואגיע.

אתם רוצים למכור ? תתאמצו. תציעו לי משהו אמיתי על ה X שיש לי וה Y שאתם רוצים למכור - עוד בטלפון (אם לא ניתקתי עדיין). וגם אז לעשות DOUBLE CHECK לשיעורי הבית ולהגיע מוכנים לראות את ה קאצ'.

מקסימום, תמיד אפשר להגיע ביום שישי בצהריים, שיש זמן, באיזי שלך, ולהתעניין. בלי ציפיות.

איך אומרים בפוקר: אם אתה לא מזהה את הפראייר מסביב לשולחן, כנראה שזה אתה.

בתוך עמך אתה חי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יצאתי עצבני מהמקומות הללו. הגעתי למסקנה מאוחרת

שאחסוך את העצבים והאנרגיות ולא אכנס לשם יותר.

אני ממליץ למי שרוכש 0 קמ להשוות מול היבואן הרשמי יצא לי פעם ויכוח

עם חנות שהציע לי טרייד אין כמעט באותו מחיר שהציעה לי הסוכנות,

אחרי שראה שיש לו עסק עם אחד שלא פרייר אפילו הצדיק אותי.

היה לי עוד מקרה מקומם של איש טרייד אין ''חביב'' שנתן לי שווי מחירון על הרכב שלי

וגם הוסיף חודשי עליה לכביש ומעט ק''מ ויד ראשונה (ימות המשיח הגיעו) חח התמוגגתי מנחת,

אבל שהגיע הקטע של הפרש התשלום דפק על ה 0 קמ שלו סכום אסטרונומי שכמעט התעלפתי.

עמדתי המום ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות בסוף פשוט חייכתי הסתובבתי ויצאתי בלי לומר מילה.

אז שלא יעבדו עליכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבעס שההבטחה לא בהכרח תואמת את המציאות(וזה לא פעם ראשונה ולא רק בטריידמוביל), אבל..

אני רק רוצה להבין משהו,

במידה והוא היה זורם איתך על מחירון עם ה301, היית מחליף רכב כמעט חדש ששלך מהיום הראשון ואתה שומר ומטפל בו בקורולה מודל 2012 יוצאת ליסינג עם 95,000 קילומטר בשעון?!.

למה שתעשה דבר כזה? למכור רכב כמעט חדש באחריות כדי לקבל נבלת ליסינג שחוטה עם לוגו אלוהי של טויוטה מקדימה - איזה סיבה בעולם יש?.

זה לא פוסט ראשון שאתה רץ לחפש טריידים במחיר מחירון על הרכב שלך - ומתאכזב שזה לא אפשרי, קנית את הרכב? הפסדת עליו את הרוב? יותר מזה! אתה מספר שאתה אפילו נהנה ממנו, אולי כדאי לך להמשיך להינות ממנו ולהפסיק להתאכזב מהטריידאינים השונים ובטח שלא בשביל רכב בן 5 יוצא ליסינג עם 95 אלף קילומטר.

אני אספר לך יותר מזה,

אמא שלי רצתה להחליף את הI30 שלה(מדובר ברכב פרטי יד 00 מודל 2013 עם 16 אלף קילומטר ברמת גימור פרימיום) בטריידאין בשביל רנו קפצו'ר חדש -

הנציג חייך ואמר שאין כל בעיה והיא אפילו תקבל על הרכב שלה מחירון מלא והנחה של 5 אלף שקל על הרכב החדש,

שאלתי, במידה ואני מוכר את הרכב לבד, כמה הנחה יש? אמר לי "תקבל הנחה של 17 אלף שקל".

אז מה שאתה אומר לי בעצם שהטריידאין עולה לי 12 אלף שקל? והבחור אמר בכנות "כן, אין מה לעשות הטריידאין עולה כסף וצריך להביא את הכסף מאיפה שהוא".

הנה -גם ברכב מבוקש יחסית עם נתונים מצויינים קיבל תשובה "מעליבה", כי טריידאין הוא שירות שעולה כסף.

כמובן שקנית את הרכב ב70 וקצת אלף שקל - ואתה מצפה לקבל עליו מחירון כמעט זהה\קרוב למחיר הקניה דבר שלא יקרה, קנית בזול תמכור בזול - אף חברה לא תפסיד כסף בשביל זה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החברות הללו נוהגות באותה דרך.

כלומר, הרכב שלהם, תמיד חדש ונוצץ, ולאחר בדיקה הכי "נקייה" שיכולה להיות,

גם מגובה באחריות על חלקים שאינם מיועדים לעולם להתקלקל. ואם במקרה הלקוח מתלונן על בעיה לאחר הקנייה, יתחילו לחפש כל סעיף עם האותיות הקטנות ביותר בחוזה כדי להתנער.

הרכב של הלקוח, לאומת זאת, טוב ככל שיהיה, תמיד יהיה שווה לחברות הללו לקנות אותו, במחיר השווה ל"ברזל משומש".{ואם הגזמתי, מתנצל}.

מבחינתי, אסור להגיע למקומות הללו. רק אם ממש אין ברירה. לנסות למכור לבד בכל מחיר.

הגיע הזמן שהאנשים יפסיקו להתייחס ברצינות למשפטים כאלה:"טרייד אין במחיר מחירון"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבעס שההבטחה לא בהכרח תואמת את המציאות(וזה לא פעם ראשונה ולא רק בטריידמוביל), אבל..

אני רק רוצה להבין משהו,

במידה והוא היה זורם איתך על מחירון עם ה301, היית מחליף רכב כמעט חדש ששלך מהיום הראשון ואתה שומר ומטפל בו בקורולה מודל 2012 יוצאת ליסינג עם 95,000 קילומטר בשעון?!. נראה לך?, כאשר חזרתי עם הרכב שלי מה זה אומר?!!!, ואני בכלל לא ביקשתי לקבל הצעה על הקורולה הזו, זה הגיע מהצד שלו לגמרי, הדבר היחידי שאמרתי זה שיש לי להוסיף 15 ואין לי בעיה לקבל הצעה על רכב משפחתי מעניין יותר, אני ציפיתי שיציע לי רכב 2013-2014 פרטי, לא 2012 ליסינג שחוט.

למה שתעשה דבר כזה? למכור רכב כמעט חדש באחריות כדי לקבל נבלת ליסינג שחוטה עם לוגו אלוהי של טויוטה מקדימה - איזה סיבה בעולם יש?.

זה לא פוסט ראשון שאתה רץ לחפש טריידים במחיר מחירון על הרכב שלך - ומתאכזב שזה לא אפשרי, קנית את הרכב? הפסדת עליו את הרוב? יותר מזה! אתה מספר שאתה אפילו נהנה ממנו, אולי כדאי לך להמשיך להינות ממנו ולהפסיק להתאכזב מהטריידאינים השונים ובטח שלא בשביל רכב בן 5 יוצא ליסינג עם 95 אלף קילומטר.

אני אספר לך יותר מזה,

אמא שלי רצתה להחליף את הI30 שלה(מדובר ברכב פרטי יד 00 מודל 2013 עם 16 אלף קילומטר ברמת גימור פרימיום) בטריידאין בשביל רנו קפצו'ר חדש -

הנציג חייך ואמר שאין כל בעיה והיא אפילו תקבל על הרכב שלה מחירון מלא והנחה של 5 אלף שקל על הרכב החדש,

שאלתי, במידה ואני מוכר את הרכב לבד, כמה הנחה יש? אמר לי "תקבל הנחה של 17 אלף שקל".

אז מה שאתה אומר לי בעצם שהטריידאין עולה לי 12 אלף שקל? והבחור אמר בכנות "כן, אין מה לעשות הטריידאין עולה כסף וצריך להביא את הכסף מאיפה שהוא".

הנה -גם ברכב מבוקש יחסית עם נתונים מצויינים קיבל תשובה "מעליבה", כי טריידאין הוא שירות שעולה כסף.

כמובן שקנית את הרכב ב70 וקצת אלף שקל - ואתה מצפה לקבל עליו מחירון כמעט זהה\קרוב למחיר הקניה דבר שלא יקרה, קנית בזול תמכור בזול - אף חברה לא תפסיד כסף בשביל זה.

אני מזכיר לך, אני לא רוצה למכור וממש לא הייתי בכיוון הזה, הם אלה שהתקשרו אלי והציעו לי לבוא תוך כדי שכנוע שזה משתלם, כמו טיפש צייתי להם, אני לא מצפה לקבל מחירון, שים לב שזה גם מה שאמרתי לנציג.

בהתחלת הדרך רציתי לעשות טרייד אין בחזרה בגלל שהם לא סיפקו לי את הצבע שרציתי וטענו שיש במערכת אפשרות לחבר את הטלפון בBLUETOOTH, זה לא קיים, ומה שמעצבן זה שעם ספר הרכב קיבלתי חוברת הדרכה על מערכת סטיראו שאין לי, שכן כוללת חיבור BT לטלפון, נשמע לי כמו נוכלות כלשהי, איפה זה נעלם? החליפו לדגם הזול יותר? לא יודע ואין לקבל את המידע הזה, גם להתלונן לא יכולתי כי לצערי שמתי לב לזה אחרי שהייתי כבר בבית, אחרי תלונה שלי טענו שהם מתחייבים על טרייד אין חוזר ואין לי מה לדאוג, ומפה אני די כועס על ההתנהלות שלהם שבסופו של דבר הכל התברר לי כמו בלושיט.

אמנם אני מרוצה מהאוטו, אך אני לא מרוצה מהשמועות שיש על האוטו הזה, וזה אומר שזה סוג של רכב שיכול לאבד מערכו המון, בגלל זה אם אוכל לעשות טרייד אין על רכב אחר במחיר טוב למה לא, למען האמת אני ממש לא מחפש ולא מנסה למכור, הם התקשרו אלי כנראה ממאגר הלקוחות שלהם, בסופו של דבר את ה301 קניתי דרכם.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם היית נוהג בשמועות הייתי מסכים,

מכיוון שאתה נוהג ב301 ולא בשמועות לדעתי שווה לך חבר להישאר איתו - את מה שהפסדת הפסדת, גם אם תמצא מישהו שיתן לך עליה מחירון זה יהיה במקום הנחות אחרות שוות ערך, אין ארוחות חינם.

לקנות רכב מודל 2012-2013 כנראה לא יקדם אותך הרבה, את מה שתחסוך בירידת ערך ייתכן ותשלם בטיפולים או תיקון תקלות על רכב ישן יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תזכיר לנו בכמה קנית את ה 301 מהם? אתה אני מניח לא שילמת מחירון. אז מה אתה מצפה? שיקנו ממך במחירון? אל תהיה שה תמים. וממתי כשמתקשרים אליך ואומרים "יש מבצע!" באמת הולכים? קודם תשמע מה המבצע ואחרי זה תחליט אם זה מתאים לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בא רק אחרי שהיה אומר לי את המחיר.

ויש כלל ברזל ידוע - ברגע שאתה מגיע עם המועמדת למכירה\החלפה אל מי שרוצה לקנות ממך את המכונית, הוא בנקודת פתיחה עדיפה בהרבה.

לו אין מה להפסיד, אתה זה ששרפת זמן ודלק להגיע אליו.

דברי חכמה.

לפות"ש - כשאתה נכנס לטוקבק שכתוב לו בכותרת "כנסו כנסו", אתה מתרגז על הטוקבקיסט שכתב או על עצמך, שיצאת דיביל ונכנסת?

אני כועס על עצמי.

מה נסעת לשמוע על עסקאות עלומות?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...