Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד מוביל, למה נתתי להם עוד צ'אנס

Guest boobleit
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

boobleit יקר!

כדאי שתפנים שהדגם שיש ברשותך לא יכלל באף "מבצע" אף פעם (בטח לא בסכומים שאתה מעוניין להוסיף לרכב אחר) כך:

1. לא תתאכזב.

2. אולי תפנים שהדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות איתו היא פשוט... להנות ממנו, ולא לפזול הצידה ללא תוחלת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם היו אומרים לי עוד בשיחת הטלפון שהאוטו הזה לא נכלל במבצע לא הייתי בכלל מתאמץ לכתוב את השרשור הזה, אך העלילה היא אולי טיפה שונה, אולי!!!

בכל מקרה, אם זה כל כך מפריע לחברי הפורום שאני מעלה את הנושאים האלה לכאן ובמיוחד לאחראי פורום, אז בשביל מה קיים הפורום הזה? לכל אלה שיש להם טויוטה, או פירארי מעניינת?, או לא לאלה שיש להם תלונה כלפי גוף גלשהו?

אם כך בשביל מה קיים פורום הרכבים הזה? ,אני מרגיש כאילו אני יושב על ליבם של חלקיכם, אולי בגלל שיש לי רכב סוג ב שאתם ממש שונאים או בגלל נושא רגיש אחר, אני פשוט כבר לא יודע ומתחיל להרגיש קצת לא נעים בעניין הזה, כנראה שזו היתה טעות איומה להצטרף לפורום הזה.

כל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של הפרעה.

זה עניין שאתה שוב ושוב מתקשה להפנים עם העובדה שהרכב שלך אף לא יהיה יותר שווה... ממה שהוא שווה גם אם ה"מחירון" (הוירטואלי לגמרי במקרה זה) אומר אחרת.

ו-כן טריידמוביל וגם כל מיני חברות אחרות ימשיכו להציד לך טרייד שקר כזה או אחר אם תמשיך לשתף פעולה ולהגיע.

סליחה על הטחת האמת בפרצוף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך כלל לפזול הצידה ?!

יש לך מכונית טובה, למעט התנהגות לא רהוטה של תיבת ההילוכים, לא נופלת במרבית הפרמטרים החשובים ממשפחתיות שעולות כפול ממנה.

מרווח פנימי, נחות נסיעה וצריכת דלק כמו שלה, ספק אם תקבל גם במכוניו שעולות 50% יותר ממנה.

סע ותהנה ממנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של הפרעה.

זה עניין שאתה שוב ושוב מתקשה להפנים עם העובדה שהרכב שלך אף לא יהיה יותר שווה... ממה שהוא שווה גם אם ה"מחירון" (הוירטואלי לגמרי במקרה זה) אומר אחרת.

ו-כן טריידמוביל וגם כל מיני חברות אחרות ימשיכו להציד לך טרייד שקר כזה או אחר אם תמשיך לשתף פעולה ולהגיע.

סליחה על הטחת האמת בפרצוף.

הבנתי, כנראה שעשיתי טעות איומה, לא נורא, לומדים מהכיס, כנראה שאסע איתו עוד שימות.

למה אתה צריך כלל לפזול הצידה ?!

יש לך מכונית טובה, למעט התנהגות לא רהוטה של תיבת ההילוכים, לא נופלת במרבית הפרמטרים החשובים ממשפחתיות שעולות כפול ממנה.

מרווח פנימי, נחות נסיעה וצריכת דלק כמו שלה, ספק אם תקבל גם במכוניו שעולות 50% יותר ממנה.

סע ותהנה ממנה.

כן, אין לי ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אין לי ברירה ולהכות על חטא? אם הייתי קונה את הרכב במחירון היינו מסתכלים עליך ומרימים גבה, סה"כ קנית זול, ממש זול לרכב חדש מהניילון, אתה אפילו מרוצה ממנו, אך לא מרוצה מתדמית והמחיר שוק שלו, מדומיין (באמת סליחה על ה"נשכנות") שמישהו אחר יקנב ממך במחיר מחירון (משוקלל שקר כלשהוא) אך המצב לא כך בדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש המטענים השלילים על טרייד אין, אבל אספר לכם סיפור קצת אחר:

לפני שנתיים ההורים שלי רצו רצו להשתדרג מפולסווגן פסאט 2005 דיזל לרנו פלואנס דיזל.

הנתונים של הפסאט:

1. יד ראשונה ליסינג.

2. ההורים שלי יד 3.

3. רכב עם 430 אלף קילומטר.

4. רמת גימור הכי נמוכה.

הגיעו לסוכנות והציעו על הרכב 17 אלף ש"ח. אבא שלי שמע, והחליט למכור למכור בטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש המטענים השלילים על טרייד אין, אבל אספר לכם סיפור קצת אחר:

לפני שנתיים ההורים שלי רצו רצו להשתדרג מפולסווגן פסאט 2005 דיזל לרנו פלואנס דיזל.

הנתונים של הפסאט:

1. יד ראשונה ליסינג.

2. ההורים שלי יד 3.

3. רכב עם 430 אלף קילומטר.

4. רמת גימור הכי נמוכה.

הגיעו לסוכנות והציעו על הרכב 17 אלף ש"ח. אבא שלי שמע, והחליט למכור למכור בטרייד אין.

אם נתחשב בזה ששולי הרווח על הפלואנס הזו הם גבוהים והנחת מזומן תהייה בטח 15-20K, יוצא שהרכב נמסר בחינם והם מכרו פלואנס.

את הרכב הזה מכרו לסוחר ב-4-5K, הוא בטח מכר אותו הלאה בכפול מזה - וכולם מרוצים.

ככה או ככה - טרייד אין זה שירות שעולה כסף, ולאור ההצפה ברכבים וירידת ערכם המואצת, עלות השירות הולכת וגדלה עם השנים - עד לרמות מגוחכות.

מכוניות שהמחירון שלהן הוא סביבות 35K מקבלות הצעות ריאליות של סביבות 8K, אם משקללים את אובדן ההנחה.

ההמלצה שלי לכל אדם שרוצה לעשות טרייד אין היא לבדוק לעומק מה עלות השירות ולהשוות אותו מול עלות הזמן שלו - אם הזמן שלך שווה הרבה יותר מ-12K עבור כמה שעות עם לקוח, אז תמכור לטרייד אין. אם לא, שים מחיר זול, תמכור מהר ותמשיך הלאה בחייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא מסכים.

היה לאחותי גטס דור ראשון שנת 2006 GLI וכנראה בעיה בגומיות שסתומים. מחירון 8600. סכמו על מחיר מכירה 6000 ש"ח.

גטס אם נתונים טובים, ידועים כרכבים שיכולים להימכר בכמה שקלים מעל המחירון. אבל הרכב של אחותי לא היה בקטגוריה הזו (אם זכור לי נכון, הרכב עמד על 175 אלף קילומטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרו אלי מבזק והציעו לי לשדרג את תשתית האינטרנט בחינם מ 40 ל 100 מגה. סירבתי.

אם הם התקשרו אלי כנראה שזה כדאי להם. בגלל שזה ZERO SUM GAME, אם כדאי להם אז לא כדאי לי.

...

אקספון מציעים 100 מגה תשתית + ספק לשנה ב69 שקל לחודש. ואם אתה צריך ראוטר, זה עוד 5 שקל לחודש.

כל תהליך החיבור מתבצע עצמאית עם דף הנחיות פשוט שנשלח לך למייל. שליח שלהם יום למחרת השיחה מביא אלייך לעבודה\בית את הראוטר.

יום אחרי בקשת ההתתחברות אתה כבר מחובר והכל עובד.

לענייננו - על כל אחד כמוך ששם תג 30 אלף על הרכב ומחכה לקונה המתאים, יש 1000 שמחכים והטלפון לא מצלצל. במיוחד בשוק של היום.

מורידים ומורידים ומורידים כל שבוע, עד שמתייאשים ומוכרים במחיר ריאלי (שהיה יכול להיות גבוה יותר אם היו מתמחרים כראוי בפעם הראשונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה עם הנציגי מכירות שלהם קטע דומה,

הציעו לי 208GTI בעלת מחירון משוקלל של 87K ב 100K בטענה שה "רכב מבוקש".

ברור לי שבצד השני של השיחה יש פשוט נציג מכירות שרוצה לקבל כמה שיותר כסף - אבל בחיאת, מי שמתעניין ברכב ספציפי שכזה כנראה מודע לשוק שלו קצת יותר טוב ממך, אדון נציג - אז אולי אל תנסה לדבר אליו כאילו הוא אידיוט. בינתיים יש להם עוד בערך 3-4 רכבים במגרש שמחכים ואני קניתי ממישהו אחר יומיים אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצב שעוד יש להם את הדגם. אני חיפשתי דגם שאין להם במגרש והם ניסו נואשות למצוא לי "חלופות" שכל קשר בינהן לדרישות מקרי בהחלט. אחרי שבוע קניתי את הדגם שחיפשתי ממישהו פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...