Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפריט ביס פלנט ויאיפי (רוצה לומר VIP)

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דברים בסיסיים כמו פיצות פסטות תפוח אדמה בתנור ודברים בסגנון, סלטים לבחירה במגוון בינוני וקינוחים שכוללים עוגות עוגיות וכו.. מלא בן אנד ג'רי ומיציפם טבעיים. שמפנייה ויין ומיצים טבעיים.. רלוונטי ליס פלאנט באר שבע. מבחינתי ולדעתי לא שווה את הכסף ואני הולך לשם רק כי יש לי הנחות מ"חבר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בארוחה ממש, כלומר תחליף למסעדה, כי אם בסוג של נשנושים ושתיה לפני ותוך כדי הסרט. סה״כ משני הנסיונות שלי עם כרטיסי VIP כאלה (הם נפוצים מאוד בתור מתנות יומולדת במקומות עבודה), הכיבוד די סביר (בעיקר הקינוחים) וזה די נחמד להמשיך לנשנש לאורך הסרט (במקום סתם פופקורן), אבל זה ממש, ממש לא שווה את המחיר, שהוא כ-100 ש״ח מעבר למחיר כרטיס רגיל. לא הייתי קונה בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

שאלתי מה התפריט כדי לדעת באופן ספציפי מה מוגש שם ואם זה נותן פייט לסינמה סיטי, אז אשמח לפירוט קצת יותר מ"עוגות ודברים בסיסיים" :)

לגבי ההשוואה של ישיבה במסעדה מדובר בשתי חוויות שונות לגמרי,

מסעדה אתה יושב לפני או אחרי הסרט, אבל בא לי לראות את הסרט בסבבה עם בירה וגלידה או אספרסו וכל פעם ללכת לקחת מה שבא לי.

לגבי המחירים - ארוחה סטנדרטית,זולה (פשוטה) עולה לפחות 200 לזוג, תוסיף על זה 45 שח כרטיס זוגי, 60 שח פופקורן ושתיה, הגענו ל 300 שח

כרטיס זוגי לסינמה ויאיפי עולה לי 160-220 שח.

פשוט בסינמה ויאיפי הדבר היחיד שיש לאכול זה סושי ופיצה (שהיא ממש טעימה ומכינים במקום!), הסושי יבש, לא ברמה של מסעדות כמו סוהו ואושי אושי שאני רגיל לאכול, יותר ברירת מחדל בשביל לשבוע, אז רציתי לגוון קצת...

אני בכל מקרה כבר כמה שנים הולך רק לויאיפי כי החוויה OVERALL יותר כיפית.

כסאות יותר מרווחים, אנשים לא יושבים לך על הראש, כל השתיה והמסביב בזמן הסרט זה כיף אז זורמים.

אגב הקינוחים ממש זוועה, אין שם שום דבר אכיל\טעים, וופל בלגי יבש ממש, כל שאר הקינוחים האלה שמגיעים מוכנים מהמפעל בכוסות פלסטיק - זוועה, זה ברמה של קינוחים פרווה בארוחת ערב במלון 3 כוכבים באילת...הגלידה טובה, חבל שהחליפו את בן & גריס בגלידה אמריקאית ממכונה ..זה בכלל לא אותו דבר.

בודק אם יס פלנט זו חוויה משודרגת או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

שאלתי מה התפריט כדי לדעת באופן ספציפי מה מוגש שם ואם זה נותן פייט לסינמה סיטי, אז אשמח לפירוט קצת יותר מ"עוגות ודברים בסיסיים" :)

לגבי ההשוואה של ישיבה במסעדה מדובר בשתי חוויות שונות לגמרי,

מסעדה אתה יושב לפני או אחרי הסרט, אבל בא לי לראות את הסרט בסבבה עם בירה וגלידה או אספרסו וכל פעם ללכת לקחת מה שבא לי.

לגבי המחירים - ארוחה סטנדרטית,זולה (פשוטה) עולה לפחות 200 לזוג, תוסיף על זה 45 שח כרטיס זוגי, 60 שח פופקורן ושתיה, הגענו ל 300 שח

כרטיס זוגי לסינמה ויאיפי עולה לי 160-220 שח.

פשוט בסינמה ויאיפי הדבר היחיד שיש לאכול זה סושי ופיצה (שהיא ממש טעימה ומכינים במקום!), הסושי יבש, לא ברמה של מסעדות כמו סוהו ואושי אושי שאני רגיל לאכול, יותר ברירת מחדל בשביל לשבוע, אז רציתי לגוון קצת...

אני בכל מקרה כבר כמה שנים הולך רק לויאיפי כי החוויה OVERALL יותר כיפית.

כסאות יותר מרווחים, אנשים לא יושבים לך על הראש, כל השתיה והמסביב בזמן הסרט זה כיף אז זורמים.

אגב הקינוחים ממש זוועה, אין שם שום דבר אכיל\טעים, וופל בלגי יבש ממש, כל שאר הקינוחים האלה שמגיעים מוכנים מהמפעל בכוסות פלסטיק - זוועה, זה ברמה של קינוחים פרווה בארוחת ערב במלון 3 כוכבים באילת...הגלידה טובה, חבל שהחליפו את בן & גריס בגלידה אמריקאית ממכונה ..זה בכלל לא אותו דבר.

בודק אם יס פלנט זו חוויה משודרגת או לא.

אחרי ארוחה במסעדה אתה עוד יכול להכניס לגוף ג'ארה של פופקורן? יפה.

אגב, ביס פלאנט אין הפסקות בסרטים, והאוכל והשתיה לפי מה שזכור לי לא ממש נמצאים לידך. תצטרך לקום באמצע הסרט וללכת לקחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונספט מוזר כזה, מקלידים בגוגל והוא מוציא לך תשובות.

כמה פשוט...

http://www.yesplanet.co.il/VIPmenuRishon

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שלא הייתי, אבל ממה שאני זוכר בסינמה סיטי בראשון לא נותנים לצאת במהלך הסרט כדי להביא עוד אוכל או שתיה, הכלל הוא שאתה יכול לקחת את מה שאתה מסוגל לשאת בשתי ידיים כשנכנסים לסרט ואין אפשרות לעשות refill.

לגבי חווית הצפיה, זה בהחלט קלאסה אחרת, המושבים יותר נוחים ולא יושבים לך על הראש אנשים אחרים.

אבל עדיין לדעתי זה שווה רק אם מוצאים איזה דיל טוב בפחות ממאה שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ארוחה במסעדה אתה עוד יכול להכניס לגוף ג'ארה של פופקורן? יפה.

אגב, ביס פלאנט אין הפסקות בסרטים, והאוכל והשתיה לפי מה שזכור לי לא ממש נמצאים לידך. תצטרך לקום באמצע הסרט וללכת לקחת

גם בסינמה.

קמים או נותנים טיפ לאחד העובדים והוא מגיע במהלך הסרט לשאול מה אתה צריך.

בכל מקרה יותר נוח ללכת לשם ולא למזנון הרגיל ולעמוד בתור.

עניין של טעם נטו. לא פתחתי את השירשור כדי לעשות יחבי ציבור לבתי קולנוע :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שלא הייתי, אבל ממה שאני זוכר בסינמה סיטי בראשון לא נותנים לצאת במהלך הסרט כדי להביא עוד אוכל או שתיה, הכלל הוא שאתה יכול לקחת את מה שאתה מסוגל לשאת בשתי ידיים כשנכנסים לסרט ואין אפשרות לעשות refill.

לגבי חווית הצפיה, זה בהחלט קלאסה אחרת, המושבים יותר נוחים ולא יושבים לך על הראש אנשים אחרים.

אבל עדיין לדעתי זה שווה רק אם מוצאים איזה דיל טוב בפחות ממאה שקל.

נותנים לצאת חופשי

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב קצת אחרת: אולם VIP הוא קונספט מאוד טוב לסרטים טובים. אפילו לסרטים רבי מכר.

הרבה יותר כיף לאכול בסרט שהוא טוב, מאשר לשבת דחוף עם כל עם ישראל באולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב התחיל לפני מספר שנים קונספט חדש בבתי קולנוע, במסגרתו מעצבים את כל האולם עם כורסאות VIP ושולחנות קטנים אישיים, יש תפריטים ואפשר להזמין אוכל פאסט פוד "אמיתי" (המבורגרים וכו') למקום הישיבה, כך שבתי הקולנוע נהנים גם מהרווחיות של תחום המזון. שם זה עובד מעולה ובתי קולנוע רבים עושים הסבה לקונספט הזה, בטח יגיע גם לארץ בעוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...