Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 - רעידות בטורים בעת עמידה

BMWccI
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מאמין שזו תופעה שמכירים כבר במאזדה 3,

מדובר במאזדה 3 - מנוע 1.6L שנת 2010.

בעת עמידה בשילוב לD הטורים לא יציבים ובעקבות כך האוטו רועד,

זה מתגבר כאשר מדליקים צרכני חשמל (אורות גבוהים, מזגן) ובעקבות כך הרכב בקושי מצליח להישאר מונע.

בעקבות כך נדלקה גם נורת הרכב,

אני מאמין שזה לא משהו רציני, למישהו יש כיוון אך אפשר לטפל בזה?

חלקי פנים לפיג'ו 306 קבריולט למכירה :

http://www.dzimmer.net/306

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התחברות לסורק תקלות ומה שיעלה יהיה כנראה אחד מהשניים:

א. מצערת מטונפת שזקוקה לניקוי.

ב. סליל הצתה שבדרך לסיים את תפקידו ולהחזיר נשמתו לאלוהי יפן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נפוץ בית מצערת מלוכלך .

עדיף לעשות ניקוי יסודי כאשר הבית מצערת בחוץ ולא כמו חאפרים שמתיזים ספריי קרבורטור בקטנה וגובים 350 שקל על ניקוי.

אבל בכל מקרה יש לחבר סורק כדי להיות בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווה בעיה דומה בנטיס

לדעתי סליל הצתה גמור. יש 2 ולכן צריך להתחבר לסורק תקלות כדי לדעת איזה מהם הבעייתי

המחשב יכול לדווח על בית מצערת מלוכלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניקוי בית מצערת זה השלב הראשוני שעולה הכי פחות כמובן מומלץ מאוד לבדוק את העיניין עם סורק כדי להוריד אפשריות לתקלות אחרות.

אצלי במאזדה היו גם רעידות שניקוי בית מצערת האופן יסודי(ע"י אסף מהכנופיה) פתר את הבעיה אך אצלי לא הייתה השפעה של צרכנים על המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניקוי בית מצערת זה השלב הראשוני שעולה הכי פחות כמובן מומלץ מאוד לבדוק את העיניין עם סורק כדי להוריד אפשריות לתקלות אחרות.

אצלי במאזדה היו גם רעידות שניקוי בית מצערת האופן יסודי(ע"י אסף מהכנופיה) פתר את הבעיה אך אצלי לא הייתה השפעה של צרכנים על המצב.

אצלך כנראה,המצב היה עוד סביר ואצל פותח הנושא המצערת ממש מטונפת ברמות.

דווקא,התיאור של התגברות הבעיה בגלל הדלקת צרכנים מעלה את החשד מצד אחד של תקלת מצערת אבל מצד שני,חוץ ממשחקי סל"ד,בשום רכב הזרקה שהיה לי (3 עד כה כולל הנוכחי) לא נדלקה מנורת תקלה וזה מעט מוזר.

כיוון שנדלקה מנורה,דווקא האבחון אמור להיות קל ופשוט יותר ובלי לעשות שום תיקון,פשוט לראות מה כותב הסורק ראשית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי

מזמין אותך אלינו לבדיקה ללא עלות לחברי הפורום.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך כנראה,המצב היה עוד סביר ואצל פותח הנושא המצערת ממש מטונפת ברמות.

דווקא,התיאור של התגברות הבעיה בגלל הדלקת צרכנים מעלה את החשד מצד אחד של תקלת מצערת אבל מצד שני,חוץ ממשחקי סל"ד,בשום רכב הזרקה שהיה לי (3 עד כה כולל הנוכחי) לא נדלקה מנורת תקלה וזה מעט מוזר.

כיוון שנדלקה מנורה,דווקא האבחון אמור להיות קל ופשוט יותר ובלי לעשות שום תיקון,פשוט לראות מה כותב הסורק ראשית.

אני יכול לעלות לך את מצב המצערת כי צילמתי את כל הטיפול שאסף עשה לי,ותאמין לי היא הייתה ממש לא במצב סביר, לפני שעברתי לטיפולים אצל אסף ביצעתי ישור קו במוסך(כבר בקניית רכב היו רעידות קלות, בגלל שהייתי ממש חדש בכל התחום וזה היה הרכב הראשון לא יחסתי לזה חשיבות, אך אחרי כמה חודשים הבנתי שמשהו לא תקין כאן אז ביקשתי עם הטיפול השיגרתי לנקות לי גם מצערת) כשלושת רבע שנה אחרי הטיפול כבר בטיפול השני אצל אסף בוצע ניקוי(כן אני נוסע הרבה), הפרונט שלה היה מטונף סביר,החלק האחורי היה בצבע של צמיג! פורקה באופן מלא(רק הקונקטור נשאר) ורוססה באופן נדיב מאוד עד שחזרה למצב שייני חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה דומה אצלי ב3 נפתרה לאחר ניקוי המצערת איפוס המחשב וניתוק המצבר לכרבע שעה. בתחילה ניתוק המצבר לא בוצע והטורים המשיכו לרקוד ואף בצורה מוגזמת יותר, לאחר יממה כששבתי למוסך בוצע גם ניתוק למצבר והבעיה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^נכון ניתוק מצבר ופריקת מע' מחשמל מביאה לאיפוס מחשב, בעצם גם מאפסת מצערת. לאחר איפוש כזה המצערת לומדת הרגלי נהיגה(אתה יכול אפילו מעט לשפר את צריכת הדלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...