Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת סיטרואן פיקאסו בטרייד אין

uripri
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי סיטרואן פיקאסו C4 220,000 ק"מ, שנת 2008,דגם PK. בעלים מקוריים - השכרה (לא ליסינג). אני יד 3.

מחיר מחירון לוי יצחק 32,330. הפחתת השכרה 22%. סה"כ 25,200

מחיר מחירון יד 2 26,800. הפחתת השכרה 15%. סה"כ 22,300

הוא אצלי כ 5 שנים. ממוצע טיפולים שנתי - 3,500 ש"ח (ממוצע של 4 שנים. פרט לטיפולים, העלות הגבוהה ביותר שעשיתי הינה החלפתי קלאצ', שעלתה 6,500 ש"ח, לפני שנתיים. טיפול שנתי רגיל עולה כ 1,500 ש"ח)

נסועה שנתית - 10,000 ק"מ.

לא חשבתי להחליף אותה בשנה / שנתיים הקרובות (סה"כ - אין תקלות מיוחדות. בינתיים...), אבל קרובת משפחה רוכשת רכב חדש, אז יש לי אפשרות למכור את הרכב בטרייד אין ולקבל על הרכב 15,000 ש"ח

שווה? כדאי לנצל את ההזדמנות הזו?

באם אמכור, לבטח ארכוש רכב יד שנייה, 2-3 שנים על הכביש, במחיר של כ 80,000 ש"ח.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה? אולי רק אם התכוונת להחליף. כי בשוק החופשי הרכב שלך שווה כ ₪18000 . אז אם כאב ראש שווה ₪3000 ? בדרך כלל המגרש גובה יותר עבור עמלת החלפה (קרוב יותר ל ₪8000) . מצד שני רוב הרכבים שתשדרג אליהם ירגישו יותר כמו שנמוך למרות השנתון.

אם הרכב שלך שמור מבפנים ועכשיו החלפת קלאצ (שזו החולשה של הדגם) אז לא צפויות המון בעיות. אולי מזגן , לפעמים מגעי חלונות . עדיין לתקן יעלה פחות מ ₪80K

הרבה פחות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא ממהר במכירת הרכב הייתי מפרסם אותו זמן מה כפרט, בכל זאת בטרייד הציעו לך חצי מהמחירון...

מהי מטרת ההחלפה? שדרוג כי אתה רוצה להשתדרג או שדרוג כי הפיקאסו עושה בעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה: עזרת לי להחליט... כנראה שאדחה את הטרייד אין.

סה"כ באמת אחלה רכב. גם הוספתי לו חלונות כהים ב 4,000 ש"ח, שאותם לא אקבל בחזרה, כמובן...

גם עלית על כל הבעיות האפשריות: יש לי בעיה במזגן (כמו לכל בעלי בפיקאסו שאני מכיר, ודרשו כמה אלפי שקלים על התיקון, כי זה דורש פירוק דשבורד). עשיתי שיפצור עם חוט, וזה עובד די טוב כבר 3 שנים...

גם מגעי החלונות - ראיתי שזו בעייה שקוריית בכל הפיקאסו שאני מכיר. חיים עם זה. 90% החלונות עובדים. 10% לא (לא יורדים עד למטה ב'מכה אחת'). לא נורא.

עוד דיעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא ממהר במכירת הרכב הייתי מפרסם אותו זמן מה כפרט, בכל זאת בטרייד הציעו לך חצי מהמחירון...

מהי מטרת ההחלפה? שדרוג כי אתה רוצה להשתדרג או שדרוג כי הפיקאסו עושה בעיות?

תודה: לא לחוץ למכור אותו. הבנתי מזמן שירידת הערך שלו היא קטלנית (רכשתי אותו ב 86,000 לפני 5.5 שנים). רק חושש מהיום בו אתחיל להוציא כמה עשרות אלפי שקלים כל שנה לשם תיקונים. פרט לזה - הרכב באמת בונבון. כיף לנהוג בו.

כמה מחזיק מנוע כזה? מהם הטיפולים הכבדים שעוד צפויים לי בשנים הבאות, אם בכלל? (החלפת הילוכים וכו')?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיטוט קצר ביד 2, 15,000₪ לרכב עם נתונים לא משהו (ק"מ גבוה, בעלות מקורית השכרה) זה מחיר לא רע, בטח אם זה חוסך לך את כל ההתעסקות.

כלכלית יש סיכוי לא רע שלהמשיך ולהחזיק ברכב יהיה כנראה זול יותר, בהתחשב בירידת הערך הצפויה לרכב חדש. מצד שני, עם רכב חדש תהיה פחות התעסקות, השאלה כמה זה שווה לך.

זה מנוע 2 ליטר RFJ, נכון? הם אמורים להיות מאוד אמינים בטיפול נכון. שאר הרכיבים מסביב, כמו בכל רכב בן 9-10 עם מעל 220,000 ק"מ יכולים כמובן להתקלקל, כל אחד בתורו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של הפיקאסו שלך הוא סוס עבודה. אין לו טורבו וזה לזכותו .טיפולים בזמן והוא ישרוד יופי. לא מזמן ראיתי כזה עם 400K ק"מ ונוסע יופי.

הגיר מחזיק כ 120-150K בין תיקונים. יש מלא חלקים מפירוקיות ככה שיש לו עוד הרבה שנים .

יהיה בלאי טבעי : צמיגים, בולמים, טיימינג כל 120 וכאלה.כמו בכל רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שלך אין הרבה יותר לאן ליפול מבחינת סחירות (אם אפשר לקרוא לזה ככה) - כל יום שאתה איתו אתה חוסך כסף.

אם אין בעיות מיוחדות ואתה מרוצה ממנו, הייתי ממשיך איתו.

סביר שההנחה שגולמה בטרייד אין אפשר לקבל פחות או יותר אם באים בלי בקשה לטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקומבינה - האם אתה צריך לרכוש רכב אחר במקומו, והטרייד אין הציע לך 15K תמורת רכישה של רכב אחר?

או שאולי קרובת המשפחה היא זו שקונה רכב חדש וסוכנות הרכב מוכנה לעסקת טרייד אין ונותנת 15K עבור שלך, שאותם תקבל מקרובת המשפחה שלך?

ככה או ככה, העסקה לדעתי לא משתלמת במיוחד. אסביר גם:

מבחינת המחיר שנתנו לך - הוא סביר במגבלות השוק, אני מניח שאפשר להשיג גם 18-20K עבור רכב כזה, שיש אנשים שרוצים אותו ותקציבם מוגבל. אתה מפסיד בין 3-5K. לשיקולך.

עם זאת - כשאתה קונה רכב חדש, יש הנחות מפליגות כשאתה קונה בלי לתת להם מכונית, והן זזות בין 5K ברכבים הזולים מאוד (נגיד פיקנטו חדשה, שהדגם המאובזר שלה עולה 80K, ואפשר לקנות בכל מיני מבצעים ב-75K) ועד ל-20K ברכבים יקרים יותר.

המשמעות של זה עבורך (או עבור קרובת המשפחה שלך) היא שמפסידים כאן הרבה כסף כשמוותרים על ההנחה לטובת הטרייד אין. מצד אחד אתה מזומבר כהוגן מלכתחילה במחיר נמוך עבור הרכב שלך, ומשם אתה מקזז את ההנחה שלא קיבלת - שהיא במינימום 5K - דהיינו אתה מקבל במקרה הטוב 10K עבור הרכב שלך, במקרה הרע אתה מוסר אותו כמעט בחינם.

אם זו עסקה בלעדית שלך, אז ניחא - אם זו עסקה של קרובי המשפחה שלך, שתדע שאתה מרוויח והם מפסידים לא מעט ומסבסדים את המכירה שלך. זה כבר ענייני מוסר שלך ולא מטיף לך...

תחשוב על שולי הרווח החזיריים של הסוכנות על הפיקאסו שלך - הם רוכשים אותה דה פקטו במחיר של 7-10K, ויפרסמו אותה ב-30K ומשם יתחילו להוריד.

ההמלצה שלי - להמנע מטרייד אין, למכור לאדם פרטי במחיר סביר מינוס אבל במהירות - ולגשת לעסקה הבאה נטול רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...