Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה קשה מאוד - ניסאן אלמרה 2004

sela
שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כחודשיים באמצע נסיעה הרכב התחיל לקרטע ולאט לאט ההגה נהיה קשה יותר ויותר. אף על פי כן המשכתי לנסוע והצלחתי להגיע למוסך. במוסך אמרו שיש בעיה עם הפולי מנוע ועוד. 3,000 ש"ח תיקון.

בכל אופן, מאז האירוע (עוד בדרך למוסך) ההגה קשה מאוד. היום, כשהאוטו אינו בתנועה הזזת ההגה כרוכה ממש במאמץ, ואפילו כשהוא בתנועה זה ממש לא קל.

מה יכולה להיות הבעיה? כמה אמור לעלות התיקון? (נמאס לי כבר להוציא כסף על הטרנטע הזו...)

תודה רבה לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בדוק את מפלס הנוזל ההידראולי של מערכת הגה הכח.

2. ייתכן שהמשאבה של הגה הכח תקולה.

3. תבדוק את לחץ האוויר בצמיגים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח למוסך שאתה סומך עליו לייעוץ, לא חייב להיות מורשה, גם מדרכה זה טוב בשביל לפתור תבעיה. לא אמור להוציא יותר מדי על הטרנטע שאתה מדבר עליה במידה והיא במצב טוב ( ישר קו פעם אחת ותהנה משקט יחסי). במקרה הייתה לי אלמרה, מעבר לזה חבריי הקיבוצניקים נסעו על אלמרות עד לפני שנתיים, ביניהם גם כאלה עם מעל 500 אלף קילומטר. בלי צרות מיוחדות מעבר להרי סביר וטיפולים שוטפים. זה אחד הרכבים היותר אמינים שהכרתי.

במידה ואתה מאזור חיפה אשמח לייעץ לך על מוסכניק שאני מטפל אצלו כבר שנים, בן אדם תותח , אמין ישר ופייט למחירים שלו יהיה לך מאוד קשה למצוא.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגעתי עם הרכב למוסך. הוא מילא לי שמן הידראולי אדום להגה, העלה אותו על המכשיר וראה שיש טפטוף. הוא אומר שהנוזל האמור מטפטף. אכן, אחרי מילוי הנוזל, ההגה התחיל לזוז.

הוא אומר שיש להחליף את מסרק ההגה, וזה עולה 1500 ש"ח. מה אומרים? מחיר סביר?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה ותופעה ידועה (יש לנו רכב שלישי ניסאן אלמרה 2004) והייתה פעמיים בעיה עם מסרק ההגה (כשהיה חדש וכיום).

תאלץ להחליף אבל תקווה ותעמוד על כך שיעשו עבודה איכותית, שלא יהיו חופשים ובעיות לאחר מכן.

אתה תמיד תוכל למלא נוזל במיכל וזה ישפר את המצב, עד אשר יהיו רעשים והבעיה תחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שיעבור טסט עם נזילה מההגה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...