Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להשיג מראה "נוצץ" לאחר שטיפה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז סיימתי לשטוף ,האוטו נקי אך חסר לי את המראה הנוצץ. בנוסף נשארים לי בחלק מהמקומות סימני טיפות מים שהתייבשו.

מקריאה בפורום אני מבין שאני צריך לקנות Quick detailer.

איזה מומלץ לקנות? ואיזה מגבת כדאי לקנות כדי למרוח את החומר?

לשטיפה אני משתמש ב

Mr Pink

Mammoth towel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך לייבש כמו שצריך, דבר נוסף אחרי השטיפה אתה יכול למרוח גלייז שיסתיר סווירלים (פתרון זמני במקום פוליש)

ובנוסף כמובן שכדאי אחרי השטיפה ליישם משהו, אוטם ווקס או קוויק דיטיילר, יש המלצות בנעוץ.

סתם ככה המלצה זריזה -

-שטיפה פעם אחת

-יישום גלייז SRP תקרא על זה בפורום וביוטיוב

-יישום אוטם או ווקס כלשהו

מעכשיו לשטיפות הבאות תשטוף כרגיל, ובסיום תוכל ליישם (אפילו תוך כדי ניגוב) קוויק דיטיילר כמו SONAX BSD או HYBRID V7 של כימיקל גייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על Brilliant Shine Detailer או בקיצור BSD של Sonax.

אני עשיתי שילוב בינו לבין הV7 של Chemical Guys ואני מבסוט אבל גם אם לא תערבב הBSD עושה עבודה נהדרת! תשתמש בו עם מגבת מיקרופייבר, אני משתמש עם סיבים קצרים אבל אולי יש אחרים שעושים אחרת.

תרסס קצת מהחומר קצת על המגבת מיקרופייבר ואז 2 שפריצים על כל פנאל בנפרד (תלוי בגודל הפנאל כמובן), בשלב שלפני הייבוש (כן כן כשהרכב עוד רטוב) אל תעבור פנאל לפני שסיימת ושלא נשארו שאריות חומר/מים.

תפזר את החומר עם המטלית ואחרי זה תייבש סופית עם מגבת הייבוש שלך, ממליץ גם לתת עליה איזה שפריץ או 2,

טיפ: אל תשים אף פעם מגבת יבשה על הרכב זה עלול לגרום לסווירלים, עצם ריסוס מגביר את הסיכוך של המגבת עם הרכב.

מה שקורה פה אתה מרוויח פעמיים!

החומר עוזר לך מאוד בייבוש ומקצר את הזמן שלו ובנוסף אתה מקבל את הדברים הבאים:

אתה מקבל ברק נהדר, הגנה זמנית בין השטיפות, דחיית מים נהדרת, דחיית אבק טובה שבסופו של דבר ייקלו עלייך בשטיפה הבאה.

בוא נדבר תכלס גם הכסף שהמוצר הזה עולה הוא בדיחה ביחס לאחרים בארץ.. תמיד יש מבצעים בהום סנטר במחלקת רכב שלהם (solo) כרגע יש 35% הנחה על כל מוצרי סונקס.

מוצר שאני אישית מאוד ממליץ, ואני משתמש בו באופן קבוע.

מוצר שווה ואני ממליץ לך לבדוק אותו.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן להשיג ברק לרכב רק משטיפה? למשל אחרי שטיפה עם שמפו dupont? או שחייבים למרוח משהו אחרי השטיפה?

כן ניתן

משתמשים "על הרטוב" או עם אקדח קצף אפשרי לדילול או ישר "על הפח" כספרי

כמו כן אפשרי כספרי "על הפח" כולל על אפליקטור וניגוב "על הרטוב" על פח כולל

שמשות וכל חלקי הפלסטיקה ופנסים

חומר BLUE RINCE מחברה בריטית שזכתה לתואר החומר הטוב ביותר 2017

AUTO EXPRESS

מקבל כמה פעולות יחד,כמו ברק גבוהה וגם הגנה כאוטם

מצרף שני וידאו שלי

אחת יישום ושני ההתנהגותי המים לאחר יישום

בהצלחה

עגב הדגמה והדרכה חינם כולל דוגמיות

יעקב

מחיר:130.00

1000 מ"ל

אוטם פולמרי מיוחד נועד לשלב הסופי בשטיפה, עוזר בתהליך ייבוש הרכב ומוסיף שכבת ווקס אשר נותנת ברק בסוף השטיפה, ברגע שהחומר יוצר מגע עם צבע הרכב הוא נקשר אליו

כמו דבק ויוצר שכבה הידרופובית ובכך מונע ממים להשאר על פני משטחי הרכב מה שמקל על תהליך הייבוש ומשאיר את הרכב מבריק לאחר השטיפה ונותן הגנה לצבע כולל מוסיף ברק

הוראות שימוש:

לתוצאות מירביות יש לשטוף את הרכב לפני כן עם שמפו לפני בחירתכם (מומלץ עם שמפויים Angelwax Israel) ולאחר מכן לשטוף אותו עם מים לפני יישום החומר.

מומלץ ליישם את החומר באמצעות מקציף ולאפשר לחומר להתייבש מספר דקות, לאחר מכן יש לשטוף אותו עם מים.

החומר מרוכז מאד(אם רוצים לחסוך) וניתן לדלל אותו ביחס של 5:1 עם מים.(אפשר ללא דילול)אז אוטם חזק יותר

ניתן גם לרסס את החומר ישירות על משטח הרכב. וגם אפשרי לרסס על אפליקטור ולעבור על רטוב על פני חלקי הרכב כולל שמשות וחלקי הפסטיקה ללא דילול

20245333_1300079150091263_8858688756320368774_n.jpg17268577_1348102325271062_1779503786520215552_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...