Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרסיסי ניקוי לMAF ולבית מצערת

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי האם יש הבדל וסיבה לשני תרסיסי ניקוי שונים לחיישן MAF ולבית מצערת? האם באמת צריך שני תרסיסים שונים או שאפשר להשתמש בתרסיס לניקוי MAF לצורך ניקוי בית מצערת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן מנקים עם ספריי מגעים מבלי לגעת בו. מצערת מפרקים ומנקים עם ספריי קרבורטורים ושות'. מקווה שמובן.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף שאתה משקיע על ספריי לניקוי חיישן MAF. אתה לא תרגיש שום שיפור בתפקוד המנוע לאחר הניקוי וייתכן שאתה עלול גם להזיק לחיישן.

חיישן MAF למי שלא יודע עובר תהליך ניקוי עצמי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף שאתה משקיע על ספריי לניקוי חיישן MAF. אתה לא תרגיש שום שיפור בתפקוד המנוע לאחר הניקוי וייתכן שאתה עלול גם להזיק לחיישן.

חיישן MAF למי שלא יודע עובר תהליך ניקוי עצמי.

את החיישן ניקיתי כבר והיה שיפור מסוים אם כי עדיין המצערת לא מגיבה כפי שאני זוכר ממצב תקין לגמרי. כשניקיתי את החיישן שמתי לב שבצינור האויר התחילו להיווצר סדקים באזור של הקפלים. הסדקים עדיין לא עוברים אבל החלטתי להחליף אותו. הזמנתי חדש מקוריאה וכשיגיע אז אנקה את בית המצערת, אם כי ללא פירוק שלה כי הגישה לשם מאוד לא נוחה.

אגב, איך בדיוק החיישן מנקה את עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים המצויידים בחיישן MAF מסוג hot-wire sensor מחשב ניהול מנוע מזרים זרם מאוד גבוה לחיישן למשך שנייה אחת לאחר כיבוי המנוע תהליך שמעלה את הטמפ' של החוט ל-1000 מעלות צלזיוס בכדי שהלכלוך שהצטבר על החוט להשרף ולהתנדף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...