Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום היקרים

אחרי דיונים בפורום להחלפת סאב מהרץ HX250 ל IDMAX 12 החלטתי להקשיב לעצותיכם ולהחליף את מגבר ה V12 NameLess שלי.

המגבר יגביר קומפוננט Alpine SPG17 ות

את סאב ההרץ בגישור.

התקציב - עד 1000 שקלים (אני יודע שזה לא בשמיים אבל זה מה יש...)

ההתלבטות היא בין:

-PHD 4100 שנותן 100RMS נקיים ב 4 אוהם ו 300RMS נקיים בגישור ב 4 אוהם - כיד 2 ללא שריטה.

- MASSIVE AUDIO BX4 שנותן 120RMS ב 4 אוהם ו 480RMS בגישור ב 4 אוהם - חדש.

ד"א, אני חייב לדעת. האם יהיה שינוי עצום בסאונד מה V12 לבין שני המגברים הללו? והאם תוספת הכוח לסאב תעשה משהו לסאונד שהוא מוציא?

אני חייב לציין שאני די חדש בתחום ומאוד רוצה להגיע למפגש במרכז וללמוד :-)

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בעבר מגבר v12 ולמרבה ההפתעה הוא לא היה רע בשביל המחיר שלו.

לגבי שאלתך, אישית לא הייתי הולך על מגבר יד 2 כי אני לא יודע מה היה עליו, יכול להיות שכבר מוציא אות מעוות, רכיבים שקרובים ללכת וכדומה אבל הכל שאלה של מאיפה המגבר, מהחברים בפורום פה לא הייתי דואג.

שנית, אם הנתונים של הmassive audio הם באמת מוצהרים כנכונים, לא מוצא סיבה שלא ללכת עליו ובמיוחד באותו מחיר.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...