Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6

יהודה גבריאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,אני חושב לקנות מאזדה 6 מודל 2013 דגם פרימיום פלוס ואני רוצה חוות דעת לגבי הרכב כמו אמינות,מחיר חלפים,יתרונות,חסרונות בקיצור כל מה שאפשר לדעת לגבי הרכב

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. רכב אמין, מנוע וגיר פשוטים - לא ידוע על מחלות מיוחדות

2. מחיר חלפים לא גבוה - חלפים יש בשפע, פלטפורמה זו קיימת הרבה שנים

3. חסרונות - הגודל שלה לא בא בטוב לחלק מהאנשים, צריכת דלק לא טובה - מנוע 170 סוס והיא די כבדה, לא מהירה כל כך אבל נוסעת בסדר

4. מפוארת מבפנים, יפה מאוד לדעתי, מאובזרת יפה, מושבי עור - גאנטים סאנרוף וכו'.

זה רכב טוב אבל לא מצטיין, לא מתנהג כמו ה-3 אך די מחובר לנהג.

בסגמנט שלו הוא די טוב למי שמחפש ראש שקט, בהצלחה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קניתי אחת כזו (2.5 ליטר 2013 פרימיום פלוס) לפני 3 שבועות.

אמינות - לא ידוע על מחלות ובעיות נפוצות.

מחיר חלפים - לא יצא לי עדיין לבדוק, עלות טיפולים בגדר הסביר.

יתרונות - אטמוספרית, חזקה ומאיצה יפה (רק ה-2.5 ליטר 188 כ"ס באה ברמת גימור פרימיום פלוס), התנהגות טובה ואפילו מצוינת לסגמנט שלה, הגה חד ומדויק, אחיזה מצוינת, רשימת האיבזור יכולה לתת פייט ואפילו לבייש מכוניות ברמה של סגמנט אחד ואפילו שניים מעליה (כולל איבזור בטיחות חשוב), תא מטען גדול.

חסרונות - אטמוספרית, קצת נוקשה בתנועה עירונית (בעיקר בגלל ה-19 אינץ' של הגלגלים), ארוכה מאוד, מושב אחורי אמצעי קצת בעייתי בגלל תעלת ההינע המרכזית, תא מטען עמוק מידי עם סף הטענה מעט צר, אגרת רישוי די יקרה (~2K ש"ח).

תכין את עצמך לחיפושים אינטנסיביים וארוכים ביד2, כי למצוא 2.5 ליטר פרימיום פלוס עם נתונים טובים ובמחיר סביר זו משימה לא כ"כ קלה. לי לקח חודש וחצי, מקווה שלך ייקח פחות זמן.

בניגוד לקודמי, אני חושב שבסגמנט שלה הכי הבחירה הכי טובה ב-overall אם אתה משקלל את כל הפרמטרים החשובים.

לא התייחסתי לצריכת הדלק כי זה תלוי תוואי נסיעה ותלוי נהג. היא יכולה להיות מאוד חסכונית ויכולה להיות ממש לא - תלוי.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. רכב אמין, מנוע וגיר פשוטים - לא ידוע על מחלות מיוחדות- לא הייתי אומר פשוטים אם כי מעולים !

2. מחיר חלפים לא גבוה - חלפים יש בשפע, פלטפורמה זו קיימת הרבה שנים- אל תשכח זה רכב שכבר משדר פרימיום והחלפים לא ממש זולים כמו שאתה מתאר .

3. חסרונות - הגודל שלה לא בא בטוב לחלק מהאנשים, צריכת דלק לא טובה - מנוע 170 סוס והיא די כבדה, לא מהירה כל כך אבל נוסעת בסדר - הגודל פה זה לא חיסרון מי שרוצה קטן קונה 3 .והבחור פה יותר מה הוא רוצה , וכוח יש מספיק גם ב3 ליטר שמפיק 165 והצריכה בסדר תלוי איך נוהגים שום מכוניות לא שותה מים חח.

4. מפוארת מבפנים, יפה מאוד לדעתי, מאובזרת יפה, מושבי עור - גאנטים סאנרוף וכו'.מזל שלפחות באבזור אמרת נכון

זה רכב טוב אבל לא מצטיין, לא מתנהג כמו ה-3 אך די מחובר לנהג. - זה לא רכב טוב זה רכב מעולה מאזדה מכוונת גבוה מאוד ורואים ומרגישים את זה ואיכות החומרים שלה ודבר נוסף מאזדה 3 זה עדיין לא 6 הוא בכלל לא אופציה שום קו של פרימיום או פאר אין שם .

בסגמנט שלו הוא די טוב למי שמחפש ראש שקט, בהצלחה.

ומישהו הזכיר כאן שמנוע אטמוספרי זה איתרון והוא צודק אני מסכים לגבי זה המנועים החדשים שופרו וחזקים יותר ולדעתי יהיו עדיין יותר טובים לטווח ארוך ממנועי טורבו , מה ניהיה כל רכב היום יש לו טורבו אני אישית לא מאמין בזה וגם לא רוצה כזה אלה אם כן אני יקנה רכב ממותג יוקרה אז שם זה כבר משהו אחר .

חבר אל תחשוש מהקניה לך בלב שלם אני גם לא צריך לשאול למה בחרת ברכב הזה וברמת הגימור הזו הסיבה היא ברורה ויש על מה .

שיהיה בהצלחה רכב באמת מעולה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומישהו הזכיר כאן שמנוע אטמוספרי זה איתרון והוא צודק אני מסכים לגבי זה המנועים החדשים שופרו וחזקים יותר ולדעתי יהיו עדיין יותר טובים לטווח ארוך ממנועי טורבו , מה ניהיה כל רכב היום יש לו טורבו אני אישית לא מאמין בזה וגם לא רוצה כזה אלה אם כן אני יקנה רכב ממותג יוקרה אז שם זה כבר משהו אחר .

חבר אל תחשוש מהקניה לך בלב שלם אני גם לא צריך לשאול למה בחרת ברכב הזה וברמת הגימור הזו הסיבה היא ברורה ויש על מה .

שיהיה בהצלחה רכב באמת מעולה .

רעש בעולם - הונדה הפסיקו בייצור מנועי הטורבו החדשים. תראה, רק בגללך. הקשיבו לך.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lishaina - אני לא מבין, פשוט חיזקת כל משפט שלי ? אני לא טוען שזה רכב פח, להפך - זה אחלה של רכב, וכן יש לו מנוע אטמוספרי וגיר אוטומט פלנטרי פשוט בלי שום שכלולים, וזה רכב שנוסע טוב.

בתור אחד שהיו לו 2 מזדות ואפילו שקלתי לקנות את הדגם המדובר ונסעתי על לא מעט - בדבר אחד אתה צדקת - שלמצוא אחת שמורה יהיה מאוד קשה, רוב המכוניות שאני מצאתי היו גמורות.

ובסוף אפילו המלצתי לקנות כך שלפחות בהכל אמרתי נכון.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...