Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישור קו להונדה סיוויק 2006 1.6

Yakir-h
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי נדלקה נורת CHECK ENGINE עם קוד תקלה P0420 , לאחר חיפוש וקריאה ממושכת הבנתי שאני צריך להחליף את הממיר קטליטי , האם ההחלפה צריכה לקרות כמה שיותר מהר או שאפשר למשוך את העניין ? קיבלתי הצעת מחיר לממיר כולל התקנה ועבודה ב1200 ש"ח , המחיר סביר ?

אשמח לעזרה בנושא .

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1200 נשמע לי קצת יקר. אם תרצה להגיע לחדרה יש מצב שאוכל לדאוג לך לממיר חלופי והרכבה סביב ה 800 שח.

אני אברר השבוע בעוד כמה מקומות באיזור שלי , אם אני לא אמצא משהו באיזור המחיר אני אשמח לקבל את העזרה שלך .

עדכון לגבי היישור קו :

ביום חמישי הרכב עבר עוד סבב ,

בוקסות משלושים.

תפוחי הגה.

מוטות סטבילייזר.

תפוחי משולשים.

היום בעזרת הכנופייה החלפנו שמן גיר מקורי- החלפה חלקית של כ2.5 ליטר .

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלה השמן גיר ומאיפה?

איך הוא מתפקד לאחר ההחלפה?

תודה.

השמן עלה לי 63 ש"ח לליטר (סה"כ 3 ליטר ב190 ש"ח) באוטו ציון יהוד . השמן נקרא ATF DW-1 .

בגדול הגיר מתפקד אותו הדבר כמו לפני ההחלפה (לא היו בעיות בגיר), הספקתי לסוע חצי שעה והכל היה תקין ורגיל .

דרך אגב השמן שיצא היה דיי שחור וגם כרגע לאחר ההחלפה כשאני בודק במדיד הצבע של השמן עדיין לא אדום .

GEARB.jpg

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה רק חלקי. אם השמן ממש שחור תחזור על הפעולה עוד פעמיים עם מרווח של שבוע שבועיים נסיעה. זה סך הכל בורג ריקון ומילוי. לאחר מכן תחליף כל 60k.

לגבי הממיר תוודא שזה לא חיישן שמזייף

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yanivnn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוריד בפניך את הכובע על ההשקעה ברכב !

אגב, איך מבצעים בדיקה ויודעים שהממיר הקטליטי תקול וזה לא "באג" במחשב שמייצר תקלה ?

תודה !

לגבי השאלה , אם יש בעיה בחיישן כל שהוא אז הקוד תקלה אמור להיות אחר (קוד התקלה הספציפי הזה מראה אי ספיקת ממיר) . בכל מקרה איפסתי כבר פעמיים את התקלה והנורה נדלקה אחרי נסיעות קצרות .

בנושא היישור קו אז...

החלפתי אתמול ממיר והתקלה אופסה ולא חזרה מאז .

וכאן נגמר היישור קו , תודה למי שעזר !

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל כי אני מכיר מקרה, ממש לא מזמן על תקלה בפוקוס שגררה איתה הצעת תיקון של מעל ל4000 שקל, נדרשה החלפת סעפת פליטה+ממיר קטליטי. הוחלט להמשיך ולנסוע ברכב, אחרי כמה ימים התקלה נעלמה ולא חזרה כבר כמה חודשים טפו טפו.

תודה !

לגבי השאלה , אם יש בעיה בחיישן כל שהוא אז הקוד תקלה אמור להיות אחר (קוד התקלה הספציפי הזה מראה אי ספיקת ממיר) . בכל מקרה איפסתי כבר פעמיים את התקלה והנורה נדלקה אחרי נסיעות קצרות .

בנושא היישור קו אז...

החלפתי אתמול ממיר והתקלה אופסה ולא חזרה מאז .

וכאן נגמר היישור קו , תודה למי שעזר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל כי אני מכיר מקרה, ממש לא מזמן על תקלה בפוקוס שגררה איתה הצעת תיקון של מעל ל4000 שקל, נדרשה החלפת סעפת פליטה+ממיר קטליטי. הוחלט להמשיך ולנסוע ברכב, אחרי כמה ימים התקלה נעלמה ולא חזרה כבר כמה חודשים טפו טפו.

מעניין , בכל מקרה כך גם ענה לי מי שהחליף לי את הממיר אז אין לי תשובה לתת לך .

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...