Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עם קצת "אקסטרא" עד 75K

eladerlich
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפש רכב משפחתי, עדיפות להאצ'בק, תקציב באזור K70-75, אבל שייתן קצת יותר...

חשבתי על סיאט לאון (1.8ל' צורה ישנה), הונדה סיוויק (2012-2013), אלפא ג'ולייטה (2012).

היום עשיתי נסיעת מבחן בהונדה סיוויק (באחד ממגרשי הרכב המוכרים), נהניתי מהרכב, אך היו 2 דברים שהפריעו לי, הראשון, ברך שמאל שלי נגעה כל הזמן במנגנון החלונות (הכיסא היה עד למטה), והייתי צריך להרחיק ממש את הכיסא על מנת שזה פחות יפריע, השני והמשמעותי יותר, המושב לא היה לי נוח, נסעתי כ-20 דקות, בתוך העיר אמנם (היו מלא פקקים ולא יצא לצאת מחוץ לעיר), אבל אחרי שירדתי מהרכב ממש כאב לי הגב התחתון. מדובר על דגם "קומפורט" שנת 2014. האם מישהו נתקל בכך? האם המושבים בדגם "הספורט" שונים (אני הולך מחר לעשות נסיעת מבחן על דגם הספורט בכל מקרה)?

אודה להמלצות אחרות גם.

תודה לעוזרים

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה תהיה אמינה.. אבל די דומה לאחרות.

ה ליאון והג'ולייטה, יותר מיוחדות ועם העוד אקסטרא.

מנועי טורבו וביצועים נחמדים.

אבל - צריך מודעות באחזקת הרכבים הללו.

זה לא הונדה.. של טיפול אחת לשנה וסגרנו עניין.

צריך להקפיד על טיפולים אחת לשנה בשמנים ונוזלים במפרט המדויק אשר מבוקש.

לבדוק לפחות פעם בחודש שמן, לשם לב לרעשים חריגים.

והתמורה, מנועי טורבו עם ביצועים נחמדים - והרגשת האקסטרא הקטנה.

זה לשיקולך, האם אתה מתחבר לכך, כי תצטרך להיות עם יד על הדופק.. ותהנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...