Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 3 כוכבים במבחני ריסוק

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי כעת בEURONCAP

חשבתי ללכת על הסוויפט

כעת אני חושש להבדיל מהרכבים האחרים לסוויפט סטנדרט 3 כוכבים במבחן ריסוק. לסוויפט סייפטיפאקג 4 כוכבים

בדגם שיש בארץ יש מובילאי שמורכב בארץ כך שנראה שזה הסטנדרט

מה גם שסגירת הדלתות מלמדת לכאורה שהדלת קלה בהשואה לרכבים אחרים בקטגוריה

עד כמה שיקול זה של תוצאת מבחן ריסוק משפיע על הקניה אצלכם

אני חושש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגירת דלק לא מלמדת על שום דבר.

אין לה מערכות בטיחות מקוריות אלא מובייל אי.

הבעיה שגם מבחן הריסוק עצמו לא היה מזהיר.

אישית אם הרכב מגן בצורה טובה על הנוסעים אבל ללא מערכות בטיחות אקטיביות- לא מפריע לי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגירת דלת לא מלמדת על שום דבר.

הבעיה שגם מבחן הריסוק עצמו לא היה מעולה.

אישית אם הרכב מגן בצורה טובה על הנוסעים אבל ללא מערכות בטיחות אקטיביות- לא מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב בטיחותי יותר הייתי בודק את ה סיטרואן c3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שיש יותר בטיחותייים, אך לדעתי הרכב די בטיחותי,

אני קניתי רכב גם עם ציון נמוך, אך שים לב שכאן כמו אצלי מבחינת הגנה על הנוסעים היא די טובה:

83% בהגנה על נוסעים מקדימה,

75% על הילדים מאחורה,

69% על דריסת הולכי רגל.

25% על מערכות עזר בטיחותיות.

שאותי הכי מעניין זה איך הרכב מבחינת הגנה על הנוסעים שלא יתרסק חס וחלילה במקרה תאונה, ובזה הוא די בסדר.

כמובן שיש רכבים טובים יותר, אך הכל עניין של סדר עדיפויות ורמת התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי כעת בEURONCAP

חשבתי ללכת על הסוויפט

כעת אני חושש להבדיל מהרכבים האחרים לסוויפט סטנדרט 3 כוכבים במבחן ריסוק. לסוויפט סייפטיפאקג 4 כוכבים

בדגם שיש בארץ יש מובילאי שמורכב בארץ כך שנראה שזה הסטנדרט

מה גם שסגירת הדלתות מלמדת לכאורה שהדלת קלה בהשואה לרכבים אחרים בקטגוריה

עד כמה שיקול זה של תוצאת מבחן ריסוק משפיע על הקניה אצלכם

אני חושש

הייתי מחפש אלטרנטיבה עדיפה.

יש מספיק סופר מיני , יפניות ואחרות,מאובזרות ובטיחותיות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגירת דלת לא מלמדת על שום דבר.

הבעיה שגם מבחן הריסוק עצמו לא היה מעולה.

למה אם אפשר לשאול?

גם ברכב של 5 כוכבי בטיחות זה לא להיט גדול להיות מעורב בתאונה. עדיף תמיד לצמצם את הסיכון למעורבות בתאונה מאשר לצמצם את הסיכון להפגע בתאונה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

83%הגנה על הנהג בסוזוקי ,בהונדה הגנה גאז 93% הגנה על הנהג, ביאריס 89% , מאזדה 2 86% . פער של 10% יכול להיות הבדל בין חיים למות לא עלינו . לכן אני חושש. אני מסכים עם הכותב:"אישית אם הרכב מגן בצורה טובה על הנוסעים אבל ללא מערכות בטיחות אקטיביות- לא מפריע לי." ואני מוסיף בחלק מהרכבים מערכות הבטיחות האקטיביות שהם במרכז השמשה מפריעות לשדה הראיה בעיקר כאשר מדובר בשמשה קטנה בחלק האפקטיבי לראיה (יש שמשמות לעתים גדולות שחצי מהשמשה זה על הדשבורד כך שאפקטיבית ה

שמשה קטנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

83%הגנה על הנהג בסוזוקי ,בהונדה הגנה גאז 93% הגנה על הנהג, ביאריס 89% , מאזדה 2 86% . פער של 10% יכול להיות הבדל בין חיים למות לא עלינו . לכן אני חושש. אני מסכים עם הכותב:"אישית אם הרכב מגן בצורה טובה על הנוסעים אבל ללא מערכות בטיחות אקטיביות- לא מפריע לי." ואני מוסיף בחלק מהרכבים מערכות הבטיחות האקטיביות שהם במרכז השמשה מפריעות לשדה הראיה בעיקר כאשר מדובר בשמשה קטנה בחלק האפקטיבי לראיה (יש שמשמות לעתים גדולות שחצי מהשמשה זה על הדשבורד כך שאפקטיבית ה

שמשה קטנה)

אם אתה חושב שזה מה שיציל אותך ממוות אז תקנה רכב עם 5+ כוכבים, ה+ זה בשביל ההרגשה הטובה.

אני לא הייתי רוצה שאשתי והמשפחה שלי יסעו ברכב עם 5 כוכבי בטיחות אך עם מנוע מטורף שלא תרגיש איך בכלל הגעתה ל 150, מעדיף עגלה די בטיחותית אך לא אלופה שתסע בטווח נסיעה נורמלי שגם ישמור לנו על הרישיון.

בכל מקרה כל אחד וההחלטה שלו, וסדר העדיפות שלו ברכישת רכב, אם אתה לא חושב שתהיה בנוח ברכישה כזו, תעבור הלאה, כמו שאמרו לפני לא חסרים רכבי סופר מיני אחרים בשוק עם בטיחות עדיפה אלא אם קיימת תכונה כלשהי ברכב הזה שלא קיימת במתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שיש יותר בטיחותייים, אך לדעתי הרכב די בטיחותי,

אני קניתי רכב גם עם ציון נמוך, אך שים לב שכאן כמו אצלי מבחינת הגנה על הנוסעים היא די טובה:

83% בהגנה על נוסעים מקדימה,

75% על הילדים מאחורה,

69% על דריסת הולכי רגל.

25% על מערכות עזר בטיחותיות.

שאותי הכי מעניין זה איך הרכב מבחינת הגנה על הנוסעים שלא יתרסק חס וחלילה במקרה תאונה, ובזה הוא די בסדר.

כמובן שיש רכבים טובים יותר, אך הכל עניין של סדר עדיפויות ורמת התקציב.

איך אתה מעריך מספיק בטיחותי?

נכות לכל החיים במקום רק שבר זה מספיק? ברצינות, איך אפשר לכמת את זה לערכים של מספיק?

השאיפה אמורה להיות לקנות את הרכב הבטיחותי ביותר שאפשר, בהתחשב בשאר הרצונות והצרכים.

ולבחור מעלי.

אני בטוח שבת זוגתך מודעת לסביבה יותר ממה שאתה מציג.

גם בהנחה שלא, כמעט בכל רכב חדש ניתן להגדיר התרעה על מהירות ובחלקם אף הגבלה של ממש.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק את ההונדה גאז יש לה חמישה כוכבים וגם החיישנים על השמשה מסביב למראה שלא מפריעים לשדה הראיה להבדיל מרכבים אחרים שזה מפריע לשדה הראיה. קשה לי לקנות רכב שאני לא שלם אתו מבחינה בטיחותית הגם שהסוויפט החדשה מועדפת עלי בפרמטרים שונים על האחרות. אני זוכר שבטויוטה סטרלט הקטנה נדהמתי מהמסיביות שלה. פעם הדרדר רכב מסחרי גדול בחניה הנהג שכח לשים הנד ברקס ופגע בסטרלט בחניה הרכב הדרד מגבעה בתאוצה והנזק לסטרלט היה יחסית מינורי . פגע בקורת הגנה . לא נגרם נזק ממשי . רכב אחר לא מסיבי היה נהייה קוואש/פיתה

עריכה אחרונה על ידי mike56
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטארלט זה רכב שבהשוואה לסוויפט סכנת חיים בזמן התנגשות.

לכן הדוגמא שלך היא לא מדד למסיבי, מה שגם אם תיקח רכב גדול כמו סתם למשל וולוו 740 שזה רכב מסיבי וסופר מיני מהיום, הסופר מיני תספק הגנה הרבה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטארלט זה רכב שבהשוואה לסוויפט סכנת חיים בזמן התנגשות.

לכן הדוגמא שלך היא לא מדד למסיבי, מה שגם אם תיקח רכב גדול כמו סתם למשל וולוו 740 שזה רכב מסיבי וסופר מיני מהיום, הסופר מיני תספק הגנה הרבה יותר טובה.

על מה אתה נסמך בהשואה בין סטרלט לסוופיט?

ואגב איך הספייס סטאר ? אני פסלתי בגלל שזה 3 צילנדר וחבר שלי ששכר את האוטו אמר שזה עגלה נסעתי אתו המזגן לא קירר מה נסיונך עם הספייס סטאר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נוסף לקחת בחשבון זה מסת הרכב, וזה משהו שלא נלקח בחשבון מסיבות טכניות במבחני ריסוק.

מבחינה מעשית, אם תתנגש ברכב בעל מסה גדולה משלך, עוצמת המכה (ליתר דיוק, גודל הכוחות) שתחווה בפגיעה יהיו גדולים משמעותית.

לכן, כצרכן חכם עליך להבין ש5 כוכבי בטיחות של קיה פיקנטו השוקלת 900 קילו אינם שווי ערך ל5 כוכבי בטיחות של משפחתית ממוצעת השוקלת 1300-1400 ק"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...