Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 3 כוכבים במבחני ריסוק

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מה אתה נסמך בהשואה בין סטרלט לסוופיט?

ואגב איך הספייס סטאר ? אני פסלתי בגלל שזה 3 צילנדר וחבר שלי ששכר את האוטו אמר שזה עגלה נסעתי אתו המזגן לא קירר מה נסיונך עם הספייס סטאר?

כי כשהסטרלט תוכננה בטיחות זה מה שלא נקלח בחשבון, מעבר לזה, תסתכל על מבחני הריסוק מאותה תקופה, כישלון מוחלט ברוב המקרים.

הספייס רועדת בעמידה בגלל שזה 3 צילנדרים.

הרכב מבחינת הזריזות כמו רוב רכבי המיני למעט טווינגו והספארק שיותר חזקות.

אותי המזגן מספק, לא מקפיא אבל בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נוסף לקחת בחשבון זה מסת הרכב, וזה משהו שלא נלקח בחשבון מסיבות טכניות במבחני ריסוק.

מבחינה מעשית, אם תתנגש ברכב בעל מסה גדולה משלך, עוצמת המכה (ליתר דיוק, גודל הכוחות) שתחווה בפגיעה יהיו גדולים משמעותית.

לכן, כצרכן חכם עליך להבין ש5 כוכבי בטיחות של קיה פיקנטו השוקלת 900 קילו אינם שווי ערך ל5 כוכבי בטיחות של משפחתית ממוצעת השוקלת 1300-1400 ק"ג.

נכון ועדיין נשאלת השאלה מה עדיף פיקנטו עם חמישה כוכבים או סוויפט עם שלושה ?. לי נראה שפיקנטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו החדשה לא נבחנה במבחני הריסוק עדיין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ועדיין נשאלת השאלה מה עדיף פיקנטו עם חמישה כוכבים או סוויפט עם שלושה ?. לי נראה שפיקנטו

כל מי שינסה לענות לך על שאלה זו יהיה לא יותר ממנחש.

הכמות משתנים שיש להתחשב בהם כדי לענות לך על כך היא עצומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהצעתי גש בשבוע לסוכנות סיטרואן ותבדוק את הC3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...