Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 0 ק"מ או יד 2

Monzylo
שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אשמח לקצת עזרה ואולי כיוון להחלטות שלי להמשך,

כרגע מתלבט בין 2(3), רכבים מעניינים ורציתי לדעת כיצד אתם הייתם פועלים.

אני מחפש רכב שיתן לי ביצועים טובים לצד קצת פוזה ויתאים לסטטוס משפחתי.

ההתלבטות כרגע בין מאזדה 3 האצ'בק 2017 מ 0 ק"מ, לבין פולקסווגן גולף קומפורטלין 2016 (יד 2).

אופציה נוספת היא גולף טרדליין מ0 ק"מ 2017.

ממה שהבנתי אבזור הבטיחות של הגולף 2016 דל משמעותית מהדגם החדש, האם באמת יש הבדל משמעותי? או שאולי הכל מסתכם בהתקנת מובילאי?

בנוסף האם באמת יש כדאיות לרכישת רכב 0 ק"מ, מתכוון להחזיק ברכב שנתיים-3 גג.

ואני כן רוצה להתייחס להונדה סיוויק החדשה, ניראת מדליקה מאוד עם העציוב הפאנקי שלה, מאובזרת מעל הראש והביצועים נהדרים, האם היא אופציה עדיפה? (כמובן בתוספת של 20 אלף לפחות).

תודה רבה לעוזרים אני חייב לסדר את המחשבות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לשקול גם סיאט לאון FR. מעוצבת ומאובזרת עם מנוע טורבו חזק וזולה מגולף ברמת אבזור מקבילה. ברגע שתרגיש מנוע טורבו חזק, תפסול מהר את המאזדה האטמוספרית...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0 ק"מ ועוד רישום ליסינג לשעבר יכול להתאים למי שרוצה להחזיק ברכב 5-6 שנים,אחרת- ההורדה במחיר למכירה ביד הבאה תהיה מאוד חזקה וקונה פוטנציאלי יעדיף בכלל לקנות ישירות מליסינג עם תיקון ליקויים,אחריות ומימון,שאלו דברים שלא תוכל להציע לו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילאיי רק מתריע ולא מתקן. בגולף החדשה יש בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית בעיר, שני דברים שאין בגולף טרום-מתיחת פנים (ושמובילאיי לא יפתור אותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מגיע למכור רכב, אתה צריך לחשוב גם על הקונה שלך - במה בדיוק אתה שונה מכל עדר הרכבים האחרים.

אם אתה מוכר רכב 0 ק"מ, אתה קודם כל מוכר רכב שהוא יד 2, לאדם שיהיה יד 3. זה מרתיע אנשים, להיות יד 3 ברכב צעיר.

שנית, אין לך אבזור מיוחד ומבוקש - אתה עוד אחד מהעדר.

שלישית - אתה לא מציע השבחה, לא מימון, לא טרייד אין, לא פריסה ארצית ולא מגוון צבעים.

במקסימום, יכול להיות שאתה מציע קילומטראז' נמוך יותר - אבל זה מתגמד לרוב האנשים אל מול היתרונות.

לכן - אתה תצטרך לחתוך במחיר. גם את ההנחה שקיבלת, וגם עוד כמה אלפים טובים - אם אתה רוצה שמישהו יתקשר אליך בכלל.

אני מציע לך לחשוב במסלול של ליסינג פרטי, שם אולי משלמים יחסית הרבה אבל הפקטור מראש ידוע, אתה לא תושפע בכלום ממצב של ירידת ערך קטסטרופלית, שבהחלט יכולה להתרחש בשוק מוצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...