Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש הגינות בפרסום?

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי מודעה של אחד היבואנים בה ציין מחיר מבצע לרכב

כשהגעתי נמסר לי שהמחיר לא כולל קודן פלוס חיישן פלוס מרימי שמשות ואביזרי רישוי.

אותי זה מקומם ונראה לי לא הוגן שכן היה על היבואן לציין זאת במפורש בפרסום שאביזרים אלה לא כלולים במחיר

מה דעתכם ?

האם אני צודק?

ומה זה אביזרי רישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שכן צריך להופיע בפרסומת, תחת כוכבית - "לא כולל אביזרי רישוי". ואני די בטוח שזה אכן מופיע, באותיות קטנות.

זה מכיוון שלא ניתן לקבל את הרכב בלי לשלם על האביזרים האלו, הם חובה על פי חוק.

אביזרי רישוי הם אביזרים שכל רכב צריך אותם כדי לקבל רישוי - משולש אזהרה, אפוד זוהר, פח אשפה, לוחיות רישוי. מחייבים על כל זה כמה מאות שקלים. בנוסף צריך להוסיף אגרת רישוי (טסט שנתי) שגם לא כלולה בדרך כלל במחיר שמפרסמים.

כל שאר הדברים - רשות. מי שרוצה מזמין, מי שלא רוצה, לא מזמין. לכן אין מה לציין את זה בפרסומת, זה לא חלק ממחיר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאביזרי רישוי זה חובה בכדי שברכב יוכל לנסוע בכבישי ישראל לפי החוק. יחד עם זאת (שלא קורה במדינה, אך עדיין יש אפשרות) רכישת רכב ולא עמדת רכב על הכביש (אספנים למניהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מודעה של אחד היבואנים בה ציין מחיר מבצע לרכב

כשהגעתי נמסר לי שהמחיר לא כולל קודן פלוס חיישן פלוס מרימי שמשות ואביזרי רישוי.

אותי זה מקומם ונראה לי לא הוגן שכן היה על היבואן לציין זאת במפורש בפרסום שאביזרים אלה לא כלולים במחיר

מה דעתכם ?

האם אני צודק?

ומה זה אביזרי רישוי?

אתה לא צודק.

זה המקובל ואין בזה לדעתי הטעיה.

יש חובה גם לעשות ביטוח וזה לא כלול.

צריכים להמנע מהטעיות בפרסום. לדעתי אין כאן הטעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן פלוס חיישן פלוס מרימי שמשות ואביזרי רישוי.

כמו שאמרו לך, 'אביזרי רישוי' - כנראה שהיה רשום שזה לא כולל אביזרי רישוי.

קודן,

חיישן (אתה כנראה מתכוון לחיישני רוורס, לא לחיישן קראנק)

מרימי שמשות

הם לא אביזרים אינטגרליים בכל רכב, הם תוספת שמורכבת בארץ, ואין שום חובה לספק אותם.

אישית, הייתי מוותר על כולם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות כמו קודנית ומרימי חלונות כאמור במידה ומדובר ברכב שמגיע "ערום" מהיצרן וזה תוספת מקומית-לרוב זה יהיה בתשלום.

ואביזרי רישוי כנראה שבאמת רשמו על כך באותיות הקטנות-וזה נעשה כדי לעגל את המחיר כלפי מטה.

לדוגמא, במקום 82 אלף ,79 אלף נשמע הרבה יותר אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...