Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה למונדיאל - עזרה בקניית כרטיסים ברוסיה [כותרת נערכה]

Overdrive
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לנסוע עם אבא שלי ואחי הקטן למונדיאל הקרוב ברוסיה ואנחנו רוצים לסגור כבר עכשיו את הכול, חשבתי לנסות באופן עצמאי ואם לא אצליח אז נאלץ לסגור אצל ספסרים וזה יהיה סתם הרבה יותר יקר.

הבנתי שיש מכירת כרטיסים למקומיים וכבר דיברתי עם מישהי שאני מכיר ממש טוב שהמשפחה שלה גרה בסנט פטרסבורג והיא דיברה עם המשפחה שלה שהסכימה לעזור, הבעיה היא שאני לא יודע מתי המכירה נפתחת והיכן מוקדי המכירה הפרונטאליים נמצאים? מדובר באנשים מבוגרים אז יהיה קשה להם לעשות את זה דרך האינטרנט. מישהו מהחברים הרוסים כאן יודע אולי משהו על איך אפשר להשיג כרטיסים בתור מקומי, היכן ומתי תפתח המכירה? והאם זה אפשרי בכלל לרכוש שלושה כרטיסים? לא מצאתי שום מידע בנושא בשום מקום שחיפשתי, כולל פיפ"א.

תודה רבה.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מה שאני מכיר,נפתחת הגרלה כמה חודשים לפני,פה יש את מחירי הכרטיסים ומידע אחר

http://www.fifa.com/worldcup/photos/galleries/y=2016/m=7/gallery=las-entradas-para-la-copa-mundial-de-la-fifa-rusia-2018-2811111.html#2811127

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...