Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 פיקאסו רובוטית - בנזין או דיזל ?

Maya Velazquez
שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק את יכולה לענות על כמה הנסועה השנתית שלך.

בעיקרון אם זהכ20000 ק"מ בשנה ובמקרים מסויימים אפילו 25000, אז בנזין יספיק.

במידה והנסיעה שלך תגיע ל30000 או יותר, דיזל בלי לחשוב פעמיים.

תקחי בחשבון שרכבי דיזל בדר"כ (לא תמיד), במצד שחוט יותר עם בלאי גבוהה משימוש מוניות, בתי עסק וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד נכון.

שלי 2012 עם 97,000 ק"מ. נסועה רגילה עם המשפחה.

כדאי לחפש רכב פרטי ולרכוש אותו. אלו רכבים שלא נשחטו ובדרך כלל יראו אמינות טובה

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבהלתי במוסך מהעלויות של החלפים. החיסכון בדיזל בסוף יעלה בחלפים. המוסכניק מהמורשה אמר שהוא מעדיף בנזין בגלל התקלות העתידיות המאוד יקרות של הדיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעות שלי כרגע מהגליל למרכז פעם בשבוע ונסיעות שוטפות באזור הצפון. (בעתיד תתווסף עוד נסיעה למרכז אולי 3 בשבוע) הבנתי שדיזל אמינה יותר וחזקה יותר. כרגע יש לי שתי מכוניות על הפרק אחת דיזל עם 150 אלף ק"מ והשניה בנזין עם אותו ק"מ שתיהן יד ראשונה. אחת מגיעה מליסינג (בנזין) של חברה שטיפלה טוב והשניה(דיזל) מפרטי שגם טיפל טוב. דילמה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדרישתך עדיפה הדיזל וכמובן רק מפרטי. אם יש לך אופציה לרכישה מפרטי, בדקי שהמכונית טופלה לפי הספר במוסך מורשה יבואן. בקשי לראות דו"ח טיפולים מהמוסך המטפל. חשוב להקפיד על החלפות שמן פעם ב-15K ק״מ או שנה (לפי המקדם) לפי דרישות היצרן ומסמן שמן מקורי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת כבר באוטו?

מדובר בגיר רובוטי חד מצמדי שלחלק מהאנשים הוא סבבה ולחלק הוא דיל-ברייקר סיוטי.

מאוד ממליץ על נהיגה לפני הרכישה.

הדיזל ייתן לך נסועה גבוהה מאוד לק"מ, בנסיעה סבירה ולא רגועה יותר מידי 1:18.

כשאישתי הייתה לוקחת את הרכב לכמה ימים, הייתה מחזירה אותו עם 1:20.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
נבהלתי במוסך מהעלויות של החלפים. החיסכון בדיזל בסוף יעלה בחלפים. המוסכניק מהמורשה אמר שהוא מעדיף בנזין בגלל התקלות העתידיות המאוד יקרות של הדיזל

תשקלי להחליף מוסך. או לפחות מוסכניק. כי אין לו מושג על מה הוא מדבר.

(אישית, יש לי דיזלים של פיג'ו סיטרואן החל משנת 2000. ובאמת הוא לא יודע על מה הוא מדבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעות שלי כרגע מהגליל למרכז פעם בשבוע ונסיעות שוטפות באזור הצפון. (בעתיד תתווסף עוד נסיעה למרכז אולי 3 בשבוע) הבנתי שדיזל אמינה יותר וחזקה יותר. כרגע יש לי שתי מכוניות על הפרק אחת דיזל עם 150 אלף ק"מ והשניה בנזין עם אותו ק"מ שתיהן יד ראשונה. אחת מגיעה מליסינג (בנזין) של חברה שטיפלה טוב והשניה(דיזל) מפרטי שגם טיפל טוב. דילמה..
בדגם הזה מנוע דיזל הוא מנוע הרבה יותר טוב מבנזין ובהינתן שתי מכוניות עם 150 אלף ק"מ עם דיזל הייתי דואג פחות.

במיוחד שהוא היה פרטי.

חובה לראות הסטוריית טיפולים מתועדת ולא לקנות מכוניות עם הסטוריה לא ידועה.

כדאי להעדיף מכוניות שטופלו במוסכים מורשים של היבואן, הסיבה העיקרית היא ששם משתמשים בשמן מנוע הנכון שזה קריטי לתפקוד הרכב.

תקלות יקרות בדיזל שטופל נכון לרוב לא מגיעות לפני 250 אלף ק"מ ועם יחס טוב מצד הבעלים גם הרבה אחרי זה.

ממליץ בכל זאת על תיבת הילוכים ידנית, בדגם הידני אין מערכת Stop&Start, אין רובוט, אפשר עם אותו קלאץ' לעבור פי 2 - 3 יותר ק"מ מאשר ברובוטי כל עוד מתפעלים אותו נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...