Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיגון לרכב- המלצה לקודנית

sefi950
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקודנית הישנה "הלכה לעולמה" ונותקה.

אין דרישה מביטוח- האם בכלל זה נחשב יעיל?

המליצו לי על קודנית של איתורן או פוינטר..האם כדאי ללכת על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזה נשמע מוזר לוותר על קודנית..

על איזה אמצעי מיגון אתם ממליצים, כמו מנעולים למשל..?

ראיתי מוצר נחמד בשם DISKLOC, לצערי לא נמכר בארץ. אך יש ב EBAY, המחיר לא זול! 600-700 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר?

הכספות הן אמצעי די יעיל לדעתי, אך לא מגינות עליך מגניבת מפתח.

הפתרונות המכניים מן הסתם יהיו יעילים מאוד אבל אני מניח שהעצלנות תמנע ממך להשתמש בהם בצורה קבועה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנטיס 2003

מאחר והקודן הקודם השתגע ולא נתן להתניע, הוסר

כרגע מבוטל..ואין קודן

מסיבוב אקראי בחניון 90% כן שמים קודן ו 10% שמים מנעול הגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכספות הן אמצעי די יעיל לדעתי

.

גם אני חושב ככה. נוסף על כך כספת לא מתחברת לשום חוט, לא עושה ניתוקים, לא נוגעים במערת החשמל של הרכב.

כספת מגנה על מחשב מנוע בפני פירוק והחלפה במחשב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש קודן עם ניתוק 1,יש עם 2 ויש אף יותר..

נניח שמתקינים עם 2 ניתוקים..מה זה אומר..איפה בדיוק הוא ממקם את הניתוקים האלה..?!(משאבת דלק?) בנוסף, יש הבדל בין 'עלוקה' ל'ניתוק'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לוותר על כל דבר שאינו מקורי בתחום הנעילות למיניהן, זה עשה לי רק צרות במכוניות שהיו לי וגנב איתי יגנוב עם הנעילות ובלעדיהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש קודן עם ניתוק 1,יש עם 2 ויש אף יותר..

נניח שמתקינים עם 2 ניתוקים..מה זה אומר..איפה בדיוק הוא ממקם את הניתוקים האלה..?!(משאבת דלק?) בנוסף, יש הבדל בין 'עלוקה' ל'ניתוק'?

פעם היה נהוג להתקין ניתוק על מערכות משביתות מנוע. (דלק, הצתה וכו') כבר לא עושים זאת בגלל ההיבט הבטיחותי. תקלה בקודן יכולה להשאיר אותך בלי מנוע באמצע נסיעה.

היום הניתוקים הם על מערכות משביתות הנעה בלבד. ניתוק האימובילייזר, ניתוק של חוט מסוים במחשב הדרך.

הניתוק יכול להיות מבוצע ישירות מה"מוח" של הקודן, ויכול להיות מבוצע ע"י אביזר חיצוני שנקרא עלוקה, יכול להיות חוטי או אלחוטי, המטרה זה להרחיק את הרכיבים כדי להקשות את המעקב אחר החוטים וביצוע המעקף.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין מיגון.

אתה לא רוצה שיגנבו את הרכב ואז המחשבה שאולי, ואפילו רק אולי יכולת למנוע זאת, "תחפור" לך, וזה מעבר לנזק הכלכלי.

זה לא ימנע גניבת הרכב מע"י גנב מקצועי ו/או מקצועי שמוכן להשקיע "קצת יותר", אבל משאיר לך סיכוי התמודדות מול גנב פחות מקצועי ו/או שהזמן שלרשותו ממש אינו לטובתו

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...