Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן לאישה מבוגרת

uripri
שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפש המלצה לרכב קטן עבור אישה מבוגרת, סביב 60,000 ש"ח. 100% מהנסיעות הינן בתוך העיר.

אפשר חדש אך גם משומש עם 2-3 שנים על הכביש.

עד עכשיו היה לה סיטרואן C1.

עושה כ 5,000 ק"מ בשנה.

מחפש משהו באותה רמה, פחות או יותר.

חשוב - אמינות, טיפולים זולים.

לי אישית, יש סוזוקי סוויפט (2010) והוא מעולה. האם ניתן לרכוש כזה במסגרת התקציב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתה לה רובוטית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי? ידני? רובוטי הולך?

אם ידני לא מתאים, הייתי מעדיף לנסיעות עירוניות גיר אוטומטי פלנטרי (אלא אם כן היא מסתדרת עם הרובוטי).

הסוויפט בהחלט נכנסת בתקציב.

עוד רכבים טובים בתקציב- קיה פיקנטו או יונדאי I10, כמעט חדשות בתקציב שלך (הפיקנטו עדיפה בהרבה בדגם החדש אבל הוא ייכנס לך בתקציב [או מעט מעליו] רק בגרסת ה-1.0 החדשה, ואילו ה-I10 בגרסה שאחרי מתיחת הפנים). לשימוש שלה גם מנועי 1.0 יספיקו.

היונדאי/קיה הללו לא ממש חסכוניות בדלק כמו רכבי מיני אחרים עם תיבה רובוטית חד מצמדית, אבל ההפרש יהיה די קטן בהתחשב בנסועה השנתית הנמוכה (ואפילו יכול להיות קטן יותר בעקבות החלפת קלאץ' מוקדמת יותר ברובוטיות עקב ריבוי נסועה עירונית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לה ללכת לכיוון של פיקנטו 1.0 הצורה החדשה בטיחותית מאוד ועלויות אחזקה לא גבוהות במיוחד בנוסף זה רכב סחיר מאוד ששומר על הערך.

מבחינת כוח אין לרכב הרבה אבל לשימושים שלה אני לא חושב שהיא תרגיש מחסור בכוח

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי haimkm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מבוגרת" זה יחסי, אבל אם הרכב אמור להיות נח גם מבחינת הכניסה והיציאה ממנו, תמצא שלאנשים עם בעיות גב או רגליים קל יותר עם רכבים גבוהים, אם זה המצב הייתי בודק אולי ניסן ג'וק או SX4 חמש דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פיקנטו 1.0 עולה 70,000 + 1,220 ש"ח רישוי, לדגם האוטומטי. האם זה הרכב שמומלץ? מה האיבזור שלו?

סוייפט / סופר סוויפט (מה ההבדל בינהם?) עולה בין 92,000 ל 100,000. נראה שלא בתקציב (לפחות לא חדש). אנסה אולי משומשת.

יונדאי I10 עולה כ 70,000 ש"ח.

עוד רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם התחילו? הסופר זה פשוט הדגם החדש של הסוויפט , פשוט למישהו במכשירי תנועה משעמם.

הC1 היא אוטומטית רובוטית בלבד או ידנית.

בין i10 לפיקנטו הפיקנטו מודרנית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אוטומטית רגילה

אוטומטית רגילה? ב-C1? אין חיה כזו (אלא אם כן הרכב עבר איזו הסבה עצבנית לאוטומטי פלנטרי, מה שפחות סביר).

האם מסלת ההילוכים שלה נראתה ככה?

C1.jpg(דור ראשון)

או ככה?

(דור שני)2015-Citroen-C1-1.0-Airscape-automatic-5-door-hatchback-car-for-sale-in-Spain-Costa-del-Sol-Marb.jpg

אם כן (ואם יש לה C1 וזו לא טעות הקלדה אז חייב להיות לה) אז זו תיבה אוטומטית רובוטית חד- מצמדית, בעצם תיבה ידנית לכל דבר ועניין, רק שהמחשב שולט על הקלאץ'. ברישיון הרכב יהיה רשום אוטומט, בלי קשר לסוג הגיר (פלנטרי/רציף/רובוטי חד/דו מצמדי).

*קרדיט תמונות לגוגל תמונות, לא אני צילמתי.

עריכה אחרונה על ידי bencl100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שפיקנטו יותר מודרנית וחדישה ובלימה אוטונומית זה מאוד חשוב. למרות זאת, יונדאי i10 במבצע הנוכחי ב-69k מגיעה עם מנוע חזק יותר ואפשרות לקבל מערכת מולטימדיה מאוד מוצלחת במחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמערכת מולטימדיה ומנוע חזק הם פרמטרים משמעותיים לרוכשת הזו.

למה היא מחליפה את מה שיש לה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מצבע אינסופי על ה108 והC1. אתה רוכש אחת רובוטית מהניילון ב55-60K.

זה במידה והיא מבסוטית מהגיר הרובוטי. במידה ולא אז פיקנטו 1.0 בחירה נהדרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אוט' - מצטרף להמלצות על הפיקנטו, נשמע לי כמו רכב אדיאלי בשבילה ואתה יכול לקנות לה בתקציב לדעתי את החדשה שהיא מאוד מאובזרת ומהנה יחסית לנהיגה עם 7 שנות אחריות. לדעתי נסה לסדר לה נסיעת מבחן שתראה אם זה מתאים לה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...