Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של דפיקה בבמפרים ובורות. טויוטה קורולה 2001

Gsofer
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורולה 2001.

כבר כמה זמן שיש לי רעש של "דפיקה" מאיזור המתלים הקדמיים בזמן עליה על במפרים ובורות ( לא תמיד, תלוי במהירות ובגובה הבמפר)

אני מבין שזה לא בהכרח בעיה בבולמי זעזועים, משהו שאוטומטי עולה במחשבה.

מאיפה ואת מה להתחיל כן לבדוק?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות גם תותבי משולשים גמורים. צריך להרים חלק קידמי באויר ולבדוק הייטב. אם תרצה טש ברשותי זוג בוקים למען בטיחותך האישית אתה מוזמן לבוא ולהישתמש בהם כולל בגק חצי מטר גובה שיש ברשותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב של הבן שלי זה הסתיים בשימון משהוא באיזור המתלים האחוריים. הרעש היה מתחיל מעליה של המתלה הקדמי, אבל מקור הרעש בא מאחור. גם אני חשבתי שזה מתלים, אבל לא. זה כבר כ 5 חודשים מאז הטיפול והרעש לא חזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטות קישור למוט מייצב.

האם גומיות בלויות מעידות על מוט קישור שצריך להחליף?

יכול להיות גם תותבי משולשים גמורים. צריך להרים חלק קידמי באויר ולבדוק הייטב. אם תרצה טש ברשותי זוג בוקים למען בטיחותך האישית אתה מוזמן לבוא ולהישתמש בהם כולל בגק חצי מטר גובה שיש ברשותי.

תודה על הנדיבות אבל יש לי בוקים וכל מה שצריך בשביל להרים את הרכב בבטיחות.

איך מתבצעת הבדיקה בדיוק? לעבור על התותבים ולראות שהם במצב טוב ולא סדוקות?

לפני שנתיים הכשילו אותי בטסט על תותבים, ואצלי ברכב נאמר שצריך להחליף את המשולש כולו, וזה מה שעשיתי ( משולשים חליפיים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים הכשילו אותי בטסט על תותבים, ואצלי ברכב נאמר שצריך להחליף את המשולש כולו, וזה מה שעשיתי ( משולשים חליפיים )

אם כך הגיע הזמן להחליף אותם שוב כנראה.

החליפי בארץ זה זבל. לצערי אין פה חברות חליפיות איכותיות כשזה נוגע למשולשים. לכן אתה חייב לשים מקורי.

המתן לאושריקו שיאשר.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים כשלקחתי את הרכב להחליף משולשים במוסך מורשה טויוטה , (בתקופה שהייתי תמים) עלות של אחד מקורי אם אני לא טועה היה 900 שקל לפני עבודה, וחליפי 300.

תמיד עדיף מקורי, אבל הפרש של פי 3, לרכב ישן, שאתה לא יודע עוד כמה זמן ישמש אותך לפני שתחליף אותו, לא תמיד משתלם כלכלית.

באותו מחיר של מקורי אתה יכול להחליף 3 פעמים לחליפי ויעברו 6 שנים לפי ממוצע של שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני החלפתי בטויטה משולשים ותושבות מנוע חליפיים מטורקיה שהחזיקו לי חודש אז לפי החישוב הזה הייתי צריך להחליף 36 תושבות בשלוש שנים..

יש דברים שאין ברירה אלא להשקיע במקורי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אתה מדבר על מקרה קיצון. חודש? נראה לי שגם משולשים מפלסטיק היו מחזיקים יותר.

יש גם גרמושקה לציריה מקורי שעולה סביב 300 שקל ויש חליפי ב30. אתה תשים גרמושקה מקורי במחיר כזה?

צריך להסתכל גם על ההיבט הכלכלי במיוחד ברכב כזה ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לגשת למוסך ושיסתכלו מתחת לאוטו. זה יכול להיות אחד הדברים שציינו כאן וגם יכול להיות סתם בורג משוחרר כפי שקרה לי פעם. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערות זה דבר נחמד אבל לא מקדמות במאום.

שאלת נכון מה לעשות וקיבלת תשובה טובה. לגשת למוסך לאבחון.

רוצה לבדוק לבד? מרימים רכב ובודקים חופשים, וחיזוק ברגים שלב ראשון.

בדיקה ויזאולית של תותבי גומי שלב שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לגשת למוסך ושיסתכלו מתחת לאוטו. זה יכול להיות אחד הדברים שציינו כאן וגם יכול להיות סתם בורג משוחרר כפי שקרה לי פעם. בהצלחה.
תודה על ההצעה, אבל אם הייתי מעונין לגשת למוסך, פשוט הייתי עושה את זה בלי לשאול פה לפני את כל השאלות.

הרעיון הוא ללמוד מתקלות ולהעזר בפורום/שאר אתרים באינטרנט. עושה את זה מתוך סיפוק ונהנה מזה כהובי.

השערות זה דבר נחמד אבל לא מקדמות במאום.

שאלת נכון מה לעשות וקיבלת תשובה טובה. לגשת למוסך לאבחון.

רוצה לבדוק לבד? מרימים רכב ובודקים חופשים, וחיזוק ברגים שלב ראשון.

בדיקה ויזאולית של תותבי גומי שלב שני.

תודה. אבדוק זאת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעה, אבל אם הייתי מעונין לגשת למוסך, פשוט הייתי עושה את זה בלי לשאול פה לפני את כל השאלות.

הרעיון הוא ללמוד מתקלות ולהעזר בפורום/שאר אתרים באינטרנט. עושה את זה מתוך סיפוק ונהנה מזה כהובי.תודה. אבדוק זאת.

בהצלחה. הצעתי לגשת למוסך כי הנחתי שאין ברשותך ליפט ויהיה קשה לבדוק בלי ליפט. אגב, אני חושב שבדיקה ויזואלית במוסך לצורך קבלת הצעה לא עולה כסף בדרך כלל. שוב בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה. הצעתי לגשת למוסך כי הנחתי שאין ברשותך ליפט ויהיה קשה לבדוק בלי ליפט. אגב, אני חושב שבדיקה ויזואלית במוסך לצורך קבלת הצעה לא עולה כסף בדרך כלל. שוב בהצלחה.

תלוי במוסך! במורשה יבואן עלולים וכמעט בטוח שייגבו כסף על בדיקה שתתפוס להם ליפט ל 10 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...