Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה מצלמת דרך ישירות לצמת השירות ולא לקופסאת הפיוזים

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים.

לפני חודשיים קניתי רכב חדש ומיד נסעתי למקום שמאוד מומלץ בפורום עם דירוג גבוה ביחד עם המצלמת דרך שהייתה לי ברכב הקודם. הבאתי איתי את הכבל שהיה בקופסא של המצלמה ואת המצלמה עצמה שהייתה כבר מורכבת על הרכב הקודם שלי אבל עם כבל אחר ישירות למצת.

הגעתי למקום הזה ושילמתי מחיר לא זול על ה10 דקות התקנה ללא שום ציוד נלווה (150 ש"ח). הסכמתי למחיר כי לא רציתי לפרק בעצמי ולהתעסק בפלסטיקה של רכב חדש מהניילון.

הדגשתי 10 פעם שזה רכב חדש וחשוב לי שההתקנה תבוצע בצורה איכותית כדי לא לפגוע במערכות החשמל של הרכב החדש.

המרכיב התחיל לחבר את הכבל ישירות לצמת השירות של הרכב. אמרתי לו שאני רוצה שזה יהיה מחובר לקופסאת הפיוזים. הוא אמר לי "מה פתאום, זה סתם להתעסק בשטויות יש לך על הכבל פיוז מובנה אין צורך בחיבור לקופסאת הפיוזים הכל יעבוד נהדר גם ככה". הוא חיבר צד אחד של הכבל (שאני הבאתי) לצמת השירות את הצד השני לבורג השלדה החזיר את המכסה פלסטיק ובזה זה נגמר.

בנתיים אני נוסע כבר חודשיים והכל עובד תקין. אבל אני מאוד מפחד מזה שהמצלמה הותקנה בצורה לא נכונה ושזה עלול לגרום לנזק במערכת החשמל של הרכב. ברכב הישן שלי שהיה בן עשור הייתי עושה את כל הדברים האלה לבד כי לא היה כ"כ אכפת לי בגלל שהרכב היה שווה כמה פרוטות. הרכב החדש הוא לא זול וחשוב לי לא יגרם לי נזק עקב התקנה מרושלת של המצלמה.

התקשרתי למנהל חנות ההתקנות (יש מנהל והרבה מתקינים) ושאלתי אותו לגבי העניין. ציינתי בפניו שלא ראיתי בשום מקום אחר באינטרנט שמישהו מחבר את המצלמה ישירות לצמת השירות ושזה נראה לי מוזר שהוא לא בחר לעשות ככה. הוא אמר לי בפירוש "אין לך מה לדאוג, אין הבדל בני שני ההתקנות אנחנו לא מחפפים בעבודות שלנו הסר דאגה מלבך".

את הכבל ניתן לראות בתמונה. מדובר עם מצלמה וכבל מקורי של VIOFO.

אשמח לשמוע ממכם האם אני סתם לחוץ ושההתקנה בוצע כמו שצריך או שעדיף ללכת למתקין אחר שיעשה את העבודה כמו שצריך דרך קופסאת הפיוזים. תודה מראש.

[ATTACH=CONFIG]491455[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בהתקנה שכזו,

99% אחוז מההתקנות המקומיות מבוצעות בדיוק כך.

למה אבל בלי פיוז? למה לא דרך קופסאת הפיוזים? לא מצאתי בן אדם אחד בחו"ל שהתקין את זה ללא פיוז!

האם יכול להיגרם מזה נזק כלשהו למערכת החשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אבל בלי פיוז? למה לא דרך קופסאת הפיוזים? לא מצאתי בן אדם אחד בחו"ל שהתקין את זה ללא פיוז!

כי ישראלים אוהבים את החיים הקלים וכסף מהיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו פיוז על החוט שהתווסף, אתה בעצמיך העלית תמונה שלו.

כמה פיוזים לדעתך צריך בשביל מצלמה מסכנה?!

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו פיוז על החוט שהתווסף, אתה בעצמיך העלית תמונה שלו.

כמה פיוזים לדעתך צריך בשביל מצלמה מסכנה?!

אני לא מבין גדול בחשמל. אני רק ראיתי שבכל הסרטונים ביוטיוב ללא יוצא מן הכלל כולם משתמשים בכבל הזה בדיוק וכולם מחברים אותו לפיוז. ברוב המקומות הכבל הזה מגיע מראש עם מפצל הפיוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שהאילתור של ה"מפצל פיוז" הפך להיות ה"דרך הנכונה להתקין", וחיבור לצמת שירות (שמיועדת בדיוק לזה) הפך להיות האלתור...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שהאילתור של ה"מפצל פיוז" הפך להיות ה"דרך הנכונה להתקין", וחיבור לצמת שירות (שמיועדת בדיוק לזה) הפך להיות האלתור...

לא הסתרתי את חוסר הידע שלי. זה פשוט שונה מכל שאר המתקינים ומכל שאר העולם. אני לא ידוע איך זה אמור להיות ולכן שאלתי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בדיוק. זה מה שניסיתי להעביר (וחס וחלילה לא משהו אישי נגדך).

אתה ראית כנראה את האלתור המשוקץ של מפצל הפיוזים בהרבה התקנות = ברשת...

כל מי שצופה הרבה בשרשורים/סרטונים כאלה, מתחיל לחשוב שככה עובדים.

אבל מה שבוצע אצלך זו ההתקנה המקצועית והנכונה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בדיוק. זה מה שניסיתי להעביר (וחס וחלילה לא משהו אישי נגדך).

אתה ראית כנראה את האלתור המשוקץ של מפצל הפיוזים בהרבה התקנות = ברשת...

כל מי שצופה הרבה בשרשורים/סרטונים כאלה, מתחיל לחשוב שככה עובדים.

אבל מה שבוצע אצלך זו ההתקנה המקצועית והנכונה.

תודה רבה על התגובה העניינית, עזרת לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...