Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים עממיים עם מערכות בטיחות מתקדמות - יש?

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במיני - בפיקנטו החדשה ובאייגו יש מערכת בלימה אוטונומית , באפ, סיטיגו ומיי יש בלימה אוטונומית עד 30 קמ"ש.

סופרמיני - הג'אז , היאריס מעל רמת גימור סול ,ה2 מעל רמת גימור ספורט ,פאביה לא ידנית מציעות מערכת בלימה אוטונומית ועוד התראה נגד עייפות וכדומה, לאף אחת מהן כרגע אין בקרת שיוט אדפטיבית.

משפחתיות זולות - הטיפו נראה לי היא הרכב הכי זול שמצויד בבקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 12 ויש לך סיוויק עם הכל.

יש גם אוקטביה בעוד 8 אלף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2777/סקירת-גולשים/מיני-מבחן---פיאט-טיפו-האצ'בק-(1.6-אוטומט)

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באתר מבחן שיוליאן ערך לפני כמה חודשים ולא כל כך אהב אותה. יש בYNET מבחן שדווקא מאוד אהב אותה.

אני עשיתי עליה נסיעת מבחן עוד לפני שהתפרסמו שני המבחנים, המסקנות שלי היו דומות לאלו של YNET ואני חושב שאני היחיד פה בפורום שמחזיק כזה אבל בגירסת הטורבו הידנית.

מדובר על רכב משפחתי נעים, שקט, מעודן ומרווח מאוד עם אחיזת כביש מצוינת אבל הוא לא ספורטיבי. בגירסת ה1.6 ליטר האוטומטית יש מנוע אטמוספרי מאוד ממוצע עם תיבה פלנטרית טובה של אייסין. הוא לא מלהיב במיוחד ולא חסכוני במיוחד אבל הוא רחוק מלהיות גרוע. זה רכב שתוכנן במטרה להיות נוח ובהתנהגות הכללית שלו הוא מזכיר לי קצת רכבים אמריקאיים מודרניים.

הגירסה שמיובאת לארץ קיבלה 4 כוכבים במבחני ריסוק. קח רק בחשבון שבמבחנים של השנתיים האחרונות רכב חייב סט מלא יותר של מערכות אקטיביות בשביל לקבל ציון של חמישה כוכבים ולזו אין בקרה על סטיה מנתיב, התראות על שטח מת וכו. עדיין, לרוב המכוניות שנמכרות בארץ עם 5 כוכבים אין גם את מה שלזו יש אבל הן נבדקו לפי סטנדרטים ישנים.

תמיד שווה ללכת להתסכל/לעשות נסיעת מבחן... נכון לגבי כל רכב רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט ופיאסטה מגיעות עם המון מערכות בטיחות בחו"ל, לצערינו הסוויפט כבר הגיעה עירומה מכל איבזור בטיחות אקטיבית. יש סיכוי טוב שאם וכאשר תגיע הפיאסטה, היא תופשט גם כן. אלו היו יכולים להיות רכבים זולים משמעותית מתג מחיר שציינת. אבל אנו חיים במדינת הקומבינה, אז לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפ, סיטיגו ומיי יש בלימה אוטונומית עד 30 קמ"ש.

תיקון קטן- האפ לא נמכרת יותר כחדשה בישראל, רק הסיטיגו והמיי (וגם שם המכירות מדשדשות- בחצי השנה האחרונה הצמד 240 מכוניות, מתוכם 204 של הסיטיגו; פיקנטו מוכרת 240 מכוניות במעט פחות משבוע).

כמה קיבלה במבחן ריסוק?

3 כוכבים כסטנדרט, 4 כוכבים עם "חבילת בטיחות". אל תשכח רק שבסופו של דבר, אם תאונה מתרחשת שכל המערכות הללו לא הצליחו/יכלו למנוע, מה שבאמת מגן עלייך זה כל הבטיחות הפאסיבית, ואין לזנוח אותה. ולכן גם סוזוקי סלריו עם 6 כ"א ומובילאיי תהייה במדד בטיחות 6 של משרד התחבורה אבל בפועל יש לה רק 3 כוכבי בטיחות וזה לא רכב שהייתי רוצה להיות בו בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהכניסו את מערכות הבטיחות כחובה ל-EuroNCAP רכב עם בטיחות פסיבית מושלמת יקבל 3 כוכבים אם אינו מצויד במערכות האקטיביות. לכן, במדינת המובילאיי, חייבים לקרוא את דו"ח המבחן ולרדת לפרטי ההגנה הפסיבית. עם מגבלות המערכות האקטיביות אני לא בטוח שלא אעדיף עדיף רכב עם 3 כוכבים אבל ציון ריסוק 95% על פני רכב עם 5 כוכבים אבל ציון ריסוק 80%.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...