Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בודקים בלם תוף?

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רפידות אני יודע מורידים גלגל ורואים אם יש ''בשר''.

בתוף אחורי איך אני יכול לבדוק מה מצב הבלמים? ומה מחליפים שם שיהיה חדש?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרקים את התוף ובודקים את המצב של סנדלי הבלם ואת המצב של השטח הפנימי של התוף.

החלפה יכולה להיות רק של סנדלי בלם, או סנדלי בלם וחריטה של התוף (כל עוד לא ירד ממידת המינימום המותרת על ידי היצרן) או החלפה של סנדלי בלם ושל התוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלם יד שעולה גבוה מידי יכול גם להעיד על סנדלים עם שיכבת בשר נמוכה אך גם זו לא האינדיקציה הכי מדוייקת והכי טוף שפשוט תפרק את התוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני פותח את התוף ורואה את הסנדל, איך אני יודע מה המצב שלו, כמה עובי זה בסדר?

וזה לא מסובך לפתוח נכון? מוציאים את הגלגל, ואז יש כיסוי ברזל, הוא יוצא בדפיקות קטנות, או שיש בורג שמכניסים והוא יוצא, ראיתי עכשיו ככה ביוטיוב זה נכון? סגירה אותו דבר דפיקות קלות?

בוקי נראה לי שמאור מתכוון שהבלם יד היה מתוח, ובמשך הזמן פתאום עולה גבוה ולא נגעו בו, אז זה אומר שיש מצב שחיקה גבוה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובי מנימאלי נקבע לפי היצרן כי בכל רכב זה שונה ויש דגמים שיש להם סנדל אחד עבה והאחר דק מאוד.

בלם יד גבוה יכול להיות כוון כבל לקוי, כוון סנדלים לקוי או תקלה במנגון הכוונון האוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלם יד לא בהכרח אומר משהו, הוא יכול להיות גבוה גם כשסנדלים חדשים לגמרי, כי הכבל לא מתוח.

כוונתי היא שבלם היד היה בגובה תקין ועם הזמן בשימוש נורמאלי הוא התחיל לתפוס גובה עם הזמן. זו לא בדיקה של 100 אחוז אבל בדיקה שתתן כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני פותח את התוף ורואה את הסנדל, איך אני יודע מה המצב שלו, כמה עובי זה בסדר?

וזה לא מסובך לפתוח נכון? מוציאים את הגלגל, ואז יש כיסוי ברזל, הוא יוצא בדפיקות קטנות, או שיש בורג שמכניסים והוא יוצא, ראיתי עכשיו ככה ביוטיוב זה נכון? סגירה אותו דבר דפיקות קלות?

בוקי נראה לי שמאור מתכוון שהבלם יד היה מתוח, ובמשך הזמן פתאום עולה גבוה ולא נגעו בו, אז זה אומר שיש מצב שחיקה גבוה?

תודה.

ישנם רכבים, דוגמת סוזוקי וצרפתיות למניהן, שבהם התוף הוא גם הנאבה. כלומר בשביל לפתוח אותו יש לפתוח אום מרכזית. לרוב אום זו מוגדרת כחד פעמית ויש להחליפה אחרי פתיחה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...