Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים שבאמת החליפו חלקים?

ITSMYFATE
שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אני יכולה לוודא שבאמת החליפו לי משהו באוטו כשאני משאירה אותו בתיקון במוסך? כאילו הוא מתקשר אומר מה הבעיה ואני משלמת אבל לא באמת יודעת אם סתם עובדים עליי.. אני לא מבינה כ"כ ולא יודעת לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את לא יכולה לדעת, אלא אם כן תבקשי במפורש כשאת מוסרת את הרכב, שכל חלק שהם מחליפים הם יכניסו לשקית + האריזה של החלק המקורי וישמרו עבורך ברכב. זה מומלץ מאוד תמיד לנהוג בצורה זו. זה נותן לך איזו שהיא בקרה של הטיפול שנעשה לאוטו. אגב, ישנם הרבה מאוד חלקים שבמוסך יעלו לך הון תועפות ואם רוכשים אותם לבד באינטרנט יעלו הרבה פחות. כשהחלק יקר שווה לך לבדוק את האופציה הזו. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תהיי ליד הרכב שנעשה הטיפול את לא תדעי אם באמת הוחלפו חלקים. גם אם תבקשי בטלפון את החלק שהוציאו את לא תדעי אם זה באמת שלך. בקיצור..לא להשאיר את הרכב ללא השגחה צמודה שלך! עדיף לבזבז עוד שעה שעתיים מחוץ לעבודה ולהיות בראש שקט ורגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תהיי ליד הרכב שנעשה הטיפול את לא תדעי אם באמת הוחלפו חלקים. גם אם תבקשי בטלפון את החלק שהוציאו את לא תדעי אם זה באמת שלך. בקיצור..לא להשאיר את הרכב ללא השגחה צמודה שלך! עדיף לבזבז עוד שעה שעתיים מחוץ לעבודה ולהיות בראש שקט ורגוע.

מאור אתה צודק, אבל לצערי במוסכים המורשים לא מאפשרים לך לעמוד ליד הרכב בזמן העבודה, כך שגם אם תחכה במוסך לא תוכל לוודא שאכן החליפו את החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אפשרות של בקרה של 100%. לכן אם את נחושה שתהיה לך בקרה והרכב אינו נמצא באחריות אז הייתי ממליץ לך על שאחד חברי כנופיית הטיפולים אשר נמצאת כאן בפורום יעשו לך את הטיפול.

א.את החלפים את תרכשי באחת החנויות המומלצות בהתאם לרכב

ב.הטיפול יעשה אל מול העיניים שלך עם החלפים שאת קנית, מה שאומר שיש לך מעקב מוחלט!

ג.תקבלי יחס מעולה ואדיב מאוד מהחבר'ה, כמו כן כל ההרכבה תיעשה לפי הספר, עם כל הדקויות בלי קיצורים שהמוסך אוהב לעשות.

ד.אין כאסף,החבר'ה האלה עובדים מרצונם הטוב לעזור בזמנם החופשי, הרכב שלי טופל במשך שנה וחצי ע"יהם, חיסכון ענק לכיס ותענוג לראות את העבודה שלהם ופשוט לדבר איתם.

**חשוב לציין, אני לא מפרסם אותם ואין לי כל תמורה, אני פשוט עוד לקוח שלהם שיצא עם חיוך מאוזן לאוזן מכל טיפול שעשו לי ועם תובנות ידע חדש כל פעם**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור אתה צודק, אבל לצערי במוסכים המורשים לא מאפשרים לך לעמוד ליד הרכב בזמן העבודה, כך שגם אם תחכה במוסך לא תוכל לוודא שאכן החליפו את החלק.

עם המוסכים המורשים בהחלט יש בעיה עם העניין הזה ובגלל זה ועם המחירים ההזויים לא כדאי מלכתחילה לגשת אליהם. לא חסרים מוסכים מורשי מישרד התחבורה שייתנו לעמוד ליד הרכב וגם יישמחו להסביר על כל דבר ודבר שמוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מורד אמור להיות לו מק"ט דומה לזה שהוחלף(לפחות במסננים) בדיקה קטנה במרשתת תגלה לך אם זה מהרכב שלך.

אם אין לך אמון במוסך שאת מטפלת ברכב אל תטפלי אצלו.

אנחנו חיים במדינה עם שוק חופשי לא בברית המועצות או צפון קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אמון אני איתו מאז שרכשתי את הרכב לפני 3 שנים והוא באמת בסדר איתי.. אבל בשבועיים האחרונים שמתי מעל 2000 שקל על תיקונים ותכלס אין חי מושג אם באמת החליפו משהו ואני לא יודעת.. כאילו האוטו עובד טוב אז אני מניחה פשוט שכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלי היו מחליפים חלקים, הייתי מבקש לראות את הישן והיו מראים לי בשמחה וגם את הנזק בחלק שהצריך את החלפתו.

אם אין נזק פיזי (כמו למשל באלטרנטור) אז לבקש לראות את האיבחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני יכולה לוודא שבאמת החליפו לי משהו באוטו כשאני משאירה אותו בתיקון במוסך? כאילו הוא מתקשר אומר מה הבעיה ואני משלמת אבל לא באמת יודעת אם סתם עובדים עליי.. אני לא מבינה כ"כ ולא יודעת לבדוק

יש מידת אימון בסיסית שנדרשת בין לקוח לנותן שירות בכל ענף ובכל מקום.

אם יש חשד, אפשר וגם רצוי לבקש להראות לך מה לא תקין בחלק והסבר מדוע רוצים להחליף, אפשר אולי גם לצלם את החלק, אם ניתן וגם לבקש לשמור לך את החלקים הישנים.

זה העיצה בגדול, שאם למוסך, ברמת הסבירות המאוד נמוכה היה מחשבה לרמות, רוב הסיכוים שאחרי דרישות בסגנון זה, זה ירד מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...