Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נוזל קירו פג'ו 307 (שנת 2003)

amitimo1
שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אחרי מחקרים רבים והבנה שהבעיה ברכב היא משאבת מים שצריך להחליף, רציתי לשאול האם החלפת נוזל קירור לנוזל איכותי יכולה להוות פתרון זול וזמני לבעיה..

אז החום שמופיע בלוח שעונים גבוה מאוד ואחרי נסיעה ממושכת הרכב לא מצליח לקרר את עצמו בגלל משאבת המים.. הפתרון הזמני שלי הוא לתת גז בניוטרל בערך על טור 3 ואז הרכב מתקרר שוב יחסית והמד חוזר אל ה-90 מעלות..

רציתי לדעת אם במידה ואחליף לנוזל קירור איכותי יותר המנוע יתחמם בצורה איטית יותר או שמדובר בזבוז זמן וכסף..

במידה וזה יעכב מעט את ההתחממות של הרכב זה שווה לי, אפשר לקבל המלצות לנוזל קירור איכותי שמתאים לרכב? מנוע 1.6 .

באותה נשימה אפשר לדעת מה ההבדל בין מים אדומים לירוקים ומה הסיבה שאדומים נמצאים ברכבים החדשים בעיקר ופחות בשנתונים הנמוכים?

תודה רבה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום נוזל קירור לא יציל משאבה שהמניפות שלה גמורות אז ראשית החלף משאבה ובאותה נשימה בגלל שהרכב חווה התחממויות תחליף גם טרמוסטט. ודרך אגב, התופעה שאתה מתאר יכולה גם להצביע על רדיאטור סתום בחלקו שגם את הנקודה הזו חייב לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום נוזל קירור לא יציל משאבה שהמניפות שלה גמורות אז ראשית החלף משאבה ובאותה נשימה בגלל שהרכב חווה התחממויות תחליף גם טרמוסטט. ודרך אגב, התופעה שאתה מתאר יכולה גם להצביע על רדיאטור סתום בחלקו שגם את הנקודה הזו חייב לבדוק.

כן אני מבין שזה לא יציל.. זה כמו לשים פלסטר על יריה.. השאלה שלי אם זה יכול לעזור זמנית ולהקל על הרכב עד שהבעיה תטופל.

בנוגע לרדיאטור אני פחות חושב מהסיבה שהחלפתי רדיאטור לפני שנתיים והבעיה לא נפתרה, אשכרה תפרו אותי אלפיה על רדיאטור, שטיפת מערכת, החלפת נוזל, טרמוסטט ויוניט חום והבעיה לא נפתרה.. בכל אופן, חסר טעם להחליף מים לדעתך כי אני טס חודש הבא לתקופה של כחודשיים ואין טעם מבחינתי לטפל בנושא כרגע?

הקושי היחידי שלי הוא שאני לא יכול לעשות נסיעות ארוכות ולעמוד בפקקים שזה מבאס (נוסע רק לעבודה ולסביבת מגוריי, רבע שעה לכל כיוון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף גם נוזל שטיפת שמשות, או בקיצור... מה הקשר? יש בעיה במשאבה מים אז הפתרון היחיד הוא החלפת משאבת המים ולא שום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף גם נוזל שטיפת שמשות, או בקיצור... מה הקשר? יש בעיה במשאבה מים אז הפתרון היחיד הוא החלפת משאבת המים ולא שום דבר אחר.

אה וואלה אין קשר?!

אם הייתי יודע כמובן שלא הייתי שואל..

גם לשאול אי אפשר היום.. תודה בכל אופן חבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה יהיה אחרי שתחזור? אתה מיתכוון אני מניח להמשיך להישתמש ברכב אז חבל בנתיים לטגן אותו עם טמפרטורת חום גבוהה. תשתדל להמעיט איתו בנסיעות ארוכות כדי שלא ייתחמם מידי ולא יאבד מיים. מה דגם המננוע אצלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...