Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ראשון למרצדס ויטו

yash
שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים!

רכבי מסוג מרצדס ויטו 2016 גמע 15k התקשרתי למוסך כלמוביל על מנת לקבוע תור לביצוע טיפול ראשון. המוקדנית שאלה על הקילומטרים כשאמרתי לה שהוא עבר 15k היא אמרה לי שמרווח הטיפולים בויטו הוא 40k או שנה. ומכיוון שלא עברה שנה מקניית הרכב אין צורך בטיפול. האמת שאני קצת חושש 40k נראה לי ממש מוגזם. אשמח לשמוע את דעתכם המלומדת. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב כל 15K .

תפתח ספר רכב ששם הוא פשוט מותרגם לעיברית בלי הוספות מיותרת של היבואן או תמצא את הספר רכב שמגיע באנגלית לראות מה רשום שם ותספר לנו מה גילית.

בקטגוריית המסחריות לפעמים מרווחי הטיפול גדולים יותר, כי מדובר ברכבים שהם רכבי עבודה ולא פרייבטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תוואי הדרך שלך?

בעקרון ההמלצה של היצרן על מרווח עם עומס הגיונית יותר.

יש לנו נטייה בפורום לצמצם מרווחי טיפול למעבר שצריך לכן לא הסכמתי עם הקביעה של אסף לגביי ה15K.

למחמירים פשוט רצויי לעבור להגדרות המחמירות של היצרן לדעתי האישית.

אני בעצמי מבצע טיפול בפנדה כל 15K ולא כל 30K לפי מה שהיצרן דורש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז ככה.

הבוקר הגעתי למוסך מרצדס בראשון בשביל לעשות טיפול ראשון לאחר שרכבי גמע 20 k. הטיפול הראשון מגיע לי חינם כהטבה. כשהגעתי לפתוח תיק טיפול. אומרת לי היועצת שירות שאני לא אקבל את הטיפול בחינם בגלל שעדיין לא הגיע 40k ולפי המלצת היבואן זה כל 40k. ניסיתי לומר לה באדיבות שבספר רכב כתוב מפורש שבמקרה שהרכב נוסע הרבה נסיעות קצרות מומלץ לצמצם מרווח טיפולים ל20k כמובן שלא היה עם מי לדבר. היא קראה לאחד האחראים שם שלא ניסה להקשיב בכלל וחזר שוב על אותה מנטרה המלצות היבואן הם כל 40 ולא כל 20. בלית ברירה אישרתי לה לתקן. ואני עם היבואן יריב אח"כ לקבל החזר או לקבל את ההנחה בטיפול הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40K ?!

גם אם זאת הוראת היצרן זה חולני לגמרי.

תעשה באמת כל 15K או שנה בדיוק כמו שחשבת.

בכללי, ברכבי עבודה ובמסחריות גדולות כמות שמן במנוע היא לא 4 ליטר אלא הרבה יותר.

לא נדיר לראות היום מרווחי טיפולים של 40-50 אלף ק"מ ואני יכול לרשום בשביל הקוריוז שמרווח טיפולים במשאיות גדולות של וולוו למשל הוא עד 200.000 ק"מ בשימוש בקווים ארוכים.

ככה שאפשר לצמצם ולהחמיר אבל לא צריך להגזים, רכב עבודה שמראש אמור לנסוע הרבה ולהיות עם מנוע מונע כל היום בנוי למרווחי טיפולים יותר ארוכים מרכב מיני 1000 סמ"ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב חברים!

רכבי מסוג מרצדס ויטו 2016 גמע 15k התקשרתי למוסך כלמוביל על מנת לקבוע תור לביצוע טיפול ראשון. המוקדנית שאלה על הקילומטרים כשאמרתי לה שהוא עבר 15k היא אמרה לי שמרווח הטיפולים בויטו הוא 40k או שנה. ומכיוון שלא עברה שנה מקניית הרכב אין צורך בטיפול. האמת שאני קצת חושש 40k נראה לי ממש מוגזם. אשמח לשמוע את דעתכם המלומדת. תודה!

לדעתי אם הבטיחו לך טיפול ראשון חינם, והטיפול הראשון אמור להיום אחרי שנה (או 40 אלף) ועברה שנה אז בהחלט אתה זכאי לטיפול חינם.

האם יש לך את ההבטחה בכתב?

האם יש אותיות קטנות, או שרק כתוב טיפול ראשון חינם?

תדרוש זיכוי חזרה לכרטיס אשראי, הבטחות נוספות ששנה הבאה יהיה בחינם זה פתח לעוד בעיות שנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם הבטיחו לך טיפול ראשון חינם, והטיפול הראשון אמור להיום אחרי שנה (או 40 אלף) ועברה שנה אז בהחלט אתה זכאי לטיפול חינם.

האם יש לך את ההבטחה בכתב?

האם יש אותיות קטנות, או שרק כתוב טיפול ראשון חינם?

תדרוש זיכוי חזרה לכרטיס אשראי, הבטחות נוספות ששנה הבאה יהיה בחינם זה פתח לעוד בעיות שנה הבאה.

זהו שעדיין לא עברה שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בסדר גמור אבל אני הייתי ממתין עוד חודש - חודשיים ומגיע בדיוק אחרי שנה, מקבל טיפול ללא תשלום כפי כפי שהובטח.

אין משמעות לעוד כמה אלפי ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...