Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי ליישום לחובבן

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אשמח להמלצות לציפוי שניתן ליישם ע"י חובבן כמובן עם הכנות מתאימות, פעם ראשונה שאני מיישם ציפוי על הרכב, הרכב עבר טיפול דיטיילינג לפני כשנה ומאז תוחזק כל 3 חודשים בווקס קרנובה של מגווירס ואוטם מזנרנהPL, לכן חשובה גם היכולת שלו להשתלב עם החומרים האלו, האם חייב ליישם את הציפוי במקום סגור או שאפשר גם במקום פתוח לאחר שטיפה? כל כמה זמן צריך ליישם את הציפוי? והאם יש חשיבות לצבע הרכב בבחירת הציפוי? אשמח לטיפים והצעות להקל על העניין.

*אין לי מושג למה הדיטיילינג עם קישור עליו לא רלוונטי...

עריכה אחרונה על ידי yahavz10

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב יהב, דבר ראשון תשכח משילוב של ווקס או אוטם עם ציפוי, זה כמו לנסות לשלב שמן עם מים. בשלב ראשון עליך להסיר את הווקס והאוטם. לגבי ציפוי ליישום עצמי ישנם שניים כאלו שאני מכיר, האחד הוא ציפוי פולימרי (כמו הלכה של הרכב, רק חזק יותר)

KOCH CHEMIE - 1K NANO והשני, ציפוי קראמי FEYNLAB - CERAMIC LITE שניהם מתאימים לכל הצבעים כולל מדבקות ויניל או PPF ומתאימים ליישום עצמי מכיוון שזמן ההתקשות שלהם הוא 25 דקות מרגע החשיפה לאויר, מה שנותן למיישם הפרטי די זמן לנגב את השאריות לפני ההתקשות, כמו כן היות והם מתייבשים לאט יותר, הדבר מסייע ליישם אותם גם במקום פתוח אך מוצל מבלי לדאוג שידבק אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לבקר בפ"ת אצל כמה דיטיילרים שעובדים באזור תעשייה פ"ת ולקבל הצעות וייעוץ וגם בת"א

כולל גם אצלנו,אני עובד עם חומרים גרמניים ובריטים כמו: ANGELWAX/POLISHANGEL/SCHOLL CONSEPTS/NANOLEX/SWISSWAX

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...