Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר מת לאחר 22 חודש

amos77
שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצבר שנאפ שהוחלף בספטמבר 2015 ברנו לוגאן שבק חיים. עבר בסה"כ 30000 ק"מ. מוזר לי מאד.

מה יכול לגרום לכאלה חיים קצרים למצבר ?

הרכב עושה להערכתי כ-6 התנעות ביום. לא נראה לי משהו יוצא דופן. המצבר הקודמים (גם שנאפ) עבדו בסביבות 3-4 שנים.

Sent from my 2014811 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה לאחרונה. אצלי מצבר שנפ 2015 ינואר הלך היום. ברכב נוסף מצבר מקורי של יצרן גרמני הלך אחרי שנה ועשרה חודשים. ברכב של אישתי מצבר מקורי הלך אחרי שנתיים ושלושה חודשים. בקיצור, המצברים של היום זה לא מה שהיה פעם. זה הרבה מזל.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תתחיל ממה מותקן אצלך ברכב שהוא לא הגיע מהמפעל של היצרן

דיבורית? אזעקה? עלוקה? איתורן? מערכת? מגבר? חיישני רוורס? מצלמה אחורית? מצלמת דרך?

ככל שיש יותר עומס על המצבר עם המערכות האלו החיים שלו מושפעים ישירות

גם אני לצערי סובל מהתופעה אבל זה מה יש בעיקר כשיש נסיעות קצרות ומערכות שמתקינים בארץ לא תמיד בצורה נכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה שנפ שהחזיק 6 שנים.

החלפתי לפני שנה וחצי לPOWER UP.

היום המצברים תמיד במבצעים כמו שאמרו לפניי, שים לב למשך האחריות.

לפי דעתי, אין סיבה לשלם על מותג, לא בטוח שמצבר יקר יחזיק יותר ממצבר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצברים של היום בשונה משל אז לא מחזיקים יותר מידי זמן מעמד ולכן הם נימכרים בזול יחסית ובלא מעט מבצעים.

המשפט הזה לא נשמע לי הגיוני. היום המכוניות עתירות מיחשוב, אם תייצר מצברי זבל בכוונה אתה תקבל מכוניות שמפסיקות לתפקד כמו שצריך מהר מאוד.

אני חושב שהם נמכרים בזול יחסית כי הייבוא זול כשהשקל גבוה.

אם המשפט שכתבת נכון, יהיה חכם לקנות מצבר יבש אמיתי למשל של חברת אופטימה, כי הוא יחזיק משמעותית יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאני מסכים איתך.

סטארט אפ 60 אמפר יעלה 350₪ בערך.

נגיד יחזיק שנה וחצי. ב1000₪ אתה מכוסה ל4.5 שנים. רוב הסיכויים שיותר.

כמה עולה מצבר אופטימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ עולה הרבה יותר מדי, כמעט 2000. יותר מכפול לעומת מדינות מפותחות, אבל עם דרישה מהציבור המחירים ירדו לאיזור ה1000 וקצת.

אם תשווה למחיר של וורטא, סביב ה700 שקל, פתאום הפער במחיר לא כזה עצום.

גם אני קונה מצברי סטארט אפ והם לא איכזבו אותי מעולם. אם הייתי צריך להחליף מצבר כל טסט הייתי משתגע.

רק להסביר, אני מתכוון שאם המצברים באמת זבל, ומתוכננים להיהרס תוך פחות משנתיים, אז נראה תופעות גסיסה שלהם שלא עושות טוב לרכיבים כמו מצמד רובוטי, מחשב רכב, אזעקה... מצבר יבש ימנע את התופעות הנ''ל.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...