Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודיסון פרימה נכנס לפרוטקשן

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום אצל דרור לכיוונים אחרונים והוספת drc, בזמן הכיוונים המגבר נכנס לפרוטקשן בווליום של מעל ל-30 כשבחודש האחרון שמעתי בקביעות בווליום 35 ולא נכנס מעולם לפרוטקשן. חשבתי שזה קרה רק כי היינו באמצע כיוונים (כבר קרה בעבר שכשהמגבר מחובר לתוכנה הוא מתחמם ונכנס לפרוטקשן), אבל להפתעתי גם בנסיעה אחרי הוא המשיך להכנס לפרוטקשן בווליום בין 25 ל-35 לסירוגין.

רעיונות? יש מצב שהכיוונים גרמו לזה? הוא לא חם ברמה קריטית, גם דרור אמר. מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה קרה כנראה לאחר ששיניתם משהו בכוונים - אני מתאר לעצמי שהמגבר מונחת פחות כרגע או שפתחתם יותר תחום תדר לרמקולים - כל דבר שיגרום לו להתאמץ יותר -> ניסיון לחזור לרגע לפריסט הקודם יכול לאשר אם זה קשור.

אם לא וזה מיקרי לחלוטין צריך לבדוק במעבדה - המלצתי כאן רבות על MOTRONIX וזו גם מעבדת השירות למוצרי אודיסון והרץ - יחד עם זאת, אם לאחר סשן כוונים זה קרה, זה כנראה קשור איכשהו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם דרור, הוא אמר שהוא לא פתח תדרים ושאין סיכוי שזה נגרם מהכיוונים. אמר שסביר להניח שבגלל שהיום חם מהרגיל זה קרה ושאדאג לאוורור (כל הקטע שהמשיכו לומר לי כולם כמה מגניב זה שדיגיטלי לא מתחמם). אמר לי גם לבדוק במכסה מנוע אם הפיוז לא נשרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עובד בווליום אפסי אבל כשאתה קצת מגביה - כדאי לבדוק אם הפיוזים אכן תקינים.

אבל אם זה עובד גם בווליום נורמאלי זה נטו תוצאה של התחממות - תבדוק את זה גם בשעות ערב כשעומס החום יורד - אם זה פותר את הבעיה אז אוורור צריך לפתור את זה.

"דיגיטל" זה מושג - מגבר זה מוצר שצריך להגיע לחום עבודה - ביחס למגבר קלאס A/B מגבר קלאס D יתחמם פחות.

כאן יש לך סטאפ של מגבר קלאס D אבל צנוע הספק שיושבים עליו מידבאסים בריאים מאוד.

פרוססורים למשל בקושי מתחממים. מגבר זה סיפור אחר וזה עניין של עומס - אם אתה מביא את המגבר הזה לעבודה במאמץ הוא יתחמם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שפיל לך את זה.. זה כנראה יכול להיות תקלה באחת הקרוסים של הקומפוננט ברגע שהטוטיר מגיע לקצה היכולת שלו יש קורסים שמפילים את המגבר שלא ישרף הטוטרים מזכיר קצת את האינפינטי קאפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הפרימה נכנס לפרוטקט או שגם המונובלוק שהתקנת (אולי הסיגנל מפסיק גם כי הפרימה שדרכו הוא משורשר מפסיק, השאלה אם גם הוא נכנס להגנה)?

איך חיבורי החשמל ביניהם?

איזה עובי כבל רץ מהמצבר אליהם?

מה סוג הפיוז בצד המצבר, ANL או AGU?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק הגעת למסקנה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הפרימה נכנס לפרוטקשן.

נסעתי בלילה, לא נכנס לפרוטקשן. יצאה השמש ונכנס.

ברור שזה בגלל החום, העניין הוא שלפני הכיוונים גם בחום הוא לא היה נכנס לפרוטקשן. כנראה הכיוונים האלה גורמים לו להתאמץ יותר וכשחם הוא כבר רותח. איך דואגים לאוורור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מאווררים.

איפה המגבר מותקן? איפה בדיוק? -> ההמלצה שלי תהיה להעביר את המגבר מתחת לאחד המושבים ברכב - שיתקרר מהמיזוג בקבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגבר של 35 וואט לערוץ ב4 אוהם שהורכב עליו סט סדרת דגל עם מידבאסים חיות בגישורים - בווליום גבוה על תחום תדר רחב הוא עלול בהחלט למצוא את עצמו במצב של מאמץ.

המגבר הזה נרכש לפרוייקט אינטגרציה בסובארו BRZ אם אני זוכר נכון ואני ליוויתי את הבעלים המקורי - אני לא יודע איך הוא הותקן כרגע, איך הוא מכוון - אבל ברור שבהתקנה הזו ובשימוש שלו כרגע הוא מגיע למגבלות שלו.

זה לא מוצר למי שמחפש SPL או SQL - זה מוצר שנועד לSQ ולתת עוצמות שמע סבירות על רמקולים נצילים.

סה"כ בגישור הוא מספק 130 וואט וזה צריך להיות מספיק - השאלה היא כמה חזק המגבר הזה נדחף ואיזו אות מוכנסת אליו.

- חשוב לי כרגע להבין איך הוא מותקן ואיפה בתוך הרכב ומה עובי החיווט - אם זה פחות מ8 גייג' - זה הדבר הראשון שהייתי בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...