Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודיסון פרימה נכנס לפרוטקשן

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא מותקן מתחת למושב ליד הנהג, הקירור מהמזגן התחתון לא מדגדג אותו, בטח לא כשאני גר עכשיו באילת ורוב הזמן האוויר שיוצא מהמזגן חם. העובי הוא 8 ג'ייג'. את החיבור למונובלוק עשה לי ארט סאונד ואמר משהו על בית פיוז גדול יותר ששם לי ליד המצבר, נראה לי שככה קוראים לזה.

שאלה לי אליכם: הרעש שהיה בטוויטרים נבע מעומס של תדרים עליהם, הורדנו מהם חלק לוופרים ועכשיו הרעש הלבן במטאל יחסית נעלם אבל עם זה גם הרבה מהפירוט שהיה, דברים שבזמנו שמעתי פשוט נבלעים ברקע עכשיו. יש אפשרות לסוג רמקול שלישי? יודע שיש וופרים וטוויטרים אבל יש משהו ביניהם שאפשר לחלק את התדרים ובאמת אשמע פירוט של הכל ולא אצטרך לבחור בין איכות ופירוט? אולי ככה גם המגבר פשוט יתאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מותקן מתחת למושב ליד הנהג, הקירור מהמזגן התחתון לא מדגדג אותו, בטח לא כשאני גר עכשיו באילת ורוב הזמן האוויר שיוצא מהמזגן חם. העובי הוא 8 ג'ייג'. את החיבור למונובלוק עשה לי ארט סאונד ואמר משהו על בית פיוז גדול יותר ששם לי ליד המצבר, נראה לי שככה קוראים לזה.

שאלה לי אליכם: הרעש שהיה בטוויטרים נבע מעומס של תדרים עליהם, הורדנו מהם חלק לוופרים ועכשיו הרעש הלבן במטאל יחסית נעלם אבל עם זה גם הרבה מהפירוט שהיה, דברים שבזמנו שמעתי פשוט נבלעים ברקע עכשיו. יש אפשרות לסוג רמקול שלישי? יודע שיש וופרים וטוויטרים אבל יש משהו ביניהם שאפשר לחלק את התדרים ובאמת אשמע פירוט של הכל ולא אצטרך לבחור בין איכות ופירוט? אולי ככה גם המגבר פשוט יתאמץ.

כן, קוראים לזה סט שלושה חלקים והפרימה שלך תומך בזה - אבל נראה שהבאת אותו לגבול קצה היכולת שלו - שאפו, פעם ראשונה שאני נתקל במקרה כזה.

בעיני זה כנראה להחליף את הסט הקידמי בצרכן שפוי יותר - הפרימה מותאם מלחתכילה לרמקולים מסדרת הפרימה או לרמקולים שלא מציגים דרישת הספק גדולה והנצילות שלהם מאוד גבוהה.

או - לשדרג כבר הגברה ועיבוד אות - אבל אתה כבר מזמן חרגת את מסגרת התקציב שלך.

מה שכן אפשר לעשות זה נסיונות להבין מה גורם לבעיה -

1. נתק את המידבאסים או תעביר אותם לMUTE דרך המגבר - תיסע ביום חם ותשים מיגון על האזניים ותיתן למערכת לעבוד - נכנס לפרוטקשן? אם לא אז אתה יודע בוודאות שזה עומס שמוצג ע"י המידבאסים.

2. נתק את הטוויטרים או תעביר אותם לMUTE ותן למידבאסים לנגן - תיסע ביום חם ותשים מיגון על האזניים ותיתן למערכת לעבוד - נכנס לפרוטקשן? - הייתי מנסה להעביר גם את הטוויטרים לגישור - כמדומני יש לך עוד זוג ערוצים פנוי.

2 - פחות סביר אבל אני לא פוסל שום דבר בשלב זה.

ראיתי כמה וכמה התקנות כאלו (ברובן היה לי חלק כזה או אחר בכוונים) עוד לא נתקלתי במצב שהמגבר נכנס לפרוטקשן.

כן ראיתי מצב שבו הוא מאוד חם וזה היה ב"דוגמנית" בארט סאונד - אבל המגבר הזה עבד שם קשה ערב שלם בהדגמה לאורך המפגש הענק שהיה שם - ולא נכנס לפרוטקשן.

לכן אני גם לא שולל בעיה במגבר או בעיה בטוויטרים - מכל מה שאתה מתאר יתכן והם כבר מעוותים - סליל שיצא ממרכוז ואז יש לך מצב של קצר ריגעי - רק שהוא מתמשך עם המוזיקה -> לא שולל אפשרות שכזו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידבאס או כמו שקוראים לזה פה רוב הזמן מידריינג בהטעייה.

לא, אנחנו לא קוראים לזה בהטעיה מידריינג'. מידריינג' או מיד בקיצור מפיק תדרי ביניים שחופפים איפשהו בין המידבאס לטוויטר.

מידבאס זה האלמנט הגדול יותר, נניח "6.5 כסטנדרט, שמספק תדרים נמוכים וקרובים יותר לתחום הבאס.

להחליף את הסט הקידמי בצרכן שפוי יותר - הפרימה מותאם מלחתכילה לרמקולים מסדרת הפרימה או לרמקולים שלא מציגים דרישת הספק גדולה והנצילות שלהם מאוד גבוהה.

אדי, ממתי אנחנו מתייחסים לרמקולים לצרכן במובן הזה? יש הספק שהמגבר מסוגל לספק בהתנגדות מסויימת ושם זה נגמר, לא?

כמה זה משנה אם נצילות הרמקולים לא גבוהה במיוחד (ואגב, עבור המידבאסים שלו עומד לכאורה על 92) עבור המגבר והעומס שנופל עליו?

וגם הוא לא אמור לכאורה לנצל את כל ההספק הפוטנציאלי של המגבר. המידבאסים יושבים על 130W והטוויטרים על 35W, זה 330W בסה"כ.

העובי הוא 8 ג'ייג'. את החיבור למונובלוק עשה לי ארט סאונד ואמר משהו על בית פיוז גדול יותר ששם לי ליד המצבר.

זה עדין לא עונה לי לשאלה של איך החיבור החשמלי מבוצע גם למונובלוק.

האם יש כבל 8 גייג' בודד מהמצבר שמפוצל עבור שני המגברים בנקודה כלשהי? האם המונובלוק משורשר ישירות מהכניסות מתח של הפרימה? וכיוצב'. אם זה מה שאני חושד שאולי קיים, הוסף לבדיקות שאדי פירט (ואף הייתי מתחיל שם) ניתוק של המונבלוק.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם הכוונה שלי היא שהרמקולים האלה סופגים את כל מה שהמגבר הזה מסוגל לתת להם, המגבר רואה דרישה יותר גדולה ממה שהוא מסוגל לספק.

על רמקול נציל יותר שנועד לספוג הספק קטן יותר אתה תקבל עוצמת שמע גדולה יותר על ווליום נמוך יותר - המגבר יתחמם פחות והפרוטקשן ימנע.

זו סברה אחת.

השניה היא שבאמת אחד או שניים מהרמקולים תקולים וכבר יוצרים מצב של עומס - משהו שמתקרב יותר למצב של קצר.

אם אחד הטוויטרים יקרוס בקרוב למשל - זה לא יפתיע אותי - אם הם ניזוקו - זה יכול לקרות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה שלך לוודא את זה היא לחזור אחורה להגדרות שהיו לפני הסשן האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם הכוונה שלי היא שהרמקולים האלה סופגים את כל מה שהמגבר הזה מסוגל לתת להם, המגבר רואה דרישה יותר גדולה ממה שהוא מסוגל לספק.

אני לא מצליח להבין, ברמת תאוריית החשמל, איך המשפט הנ"ל שלך מתקיים (אבל אני רחוק מלהיות מומחה).

מה זה רואה דרישה גדולה יותר? זה לא מבוסס על ההתנגדות בתדר מסוים?

כלומר, אני מבין שיכולות להיות כל מיני השראות למיניהן ושאר מוטיבים אלקטרו-מכניים או מכניים בלבד ששונים ברמקולים כאלו מאחרים, אבל עד כמה זה משמעותי לעבודה שהמגבר עושה?

ברור לי שברמקול נציל יותר, העוצמה תהיה גבוהה יותר בווליום נתון. אבל לא לכך אני מתייחס כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נכנסים למעגלים - הרעיון בגדול הוא לתת למגבר הזה רמקול שידחף על ידו חזק יותר.

והאופציה השניה היא שהעומס נובע מתקלה מכאנית באחד הרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה כבר ממש לא קשור לחום.

מיום ליום זה יורד, פעם היה נכנס לפרוטקשן בווליום 30 ועכשיו התחיל להיכנס לפרוטקשן על ווליום 20 גם בלילה כשנעים בחוץ.

זה משהו בכיוונים בוודאות. יש לי לפטופ עכשיו אז אם אתם רוצים אני יכול להתחבר לתוכנה. הנה התמונות שביקשתם:

IMG_20170721_194143.jpgIMG_20170721_194213.jpgIMG_20170721_194102.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קורה עכשיו גם בווליום נמוך יותר זה ממש לא קשור כנראה לכוונים או חום אם עומס החום לא עלה.

צלם בבקשה כל מסך ומסך של כל רמקול והנחתות ראשיות ותעלה לכאן, מחר אעבור ביסודיות גם עליהן וגם על אלו שהעלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה קרה אשכרה באמצע הכיוונים, לא אחרי אלא באמצע הכיוונים.

אין יותר ברור מזה..

ומה הכוונה צלם כל מסך? להוריד את התוכנה ולצלם את כל הכיוונים?

כשאני מחבר את התוכנה למגבר הוא אוטומטית מראה לי את ההגדרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...