Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמי בילשטיין + קפיצים אייבך פרו קיט

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש פה מי שהרכיב סט של קפיצים ובולמים Bilstein b12 + eibach pro kit

ויכול לתת חוות דעת על השיפור שהורגש (או שלא)?

ספציפית לגבי איביזה (שנת 2011 סטנדרטית, לא קופרה) .

קיבלתי הצעת מחיר עבורם, בסביבות ה5.5 אלף כולל התקנה, ואני מתלבט אם הם שווים השקעה כזו.

אני מכוון להתנהגות כביש ולא דווקא להנמכה, מעוניין להוריד זוויות גלגול ואת הרכות של הרכב בפניות. כמה מורגש השיפור ביחס למקור?

הרכב עם כמעט 100 אלף ק"מ כרגע, אם כי הבולמים המקוריין במצב טוב להערכתי.

תודה מראש לעוזרים

פיג'ו 205 FOREVER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הקיט על שתי מכוניות שונות.אקורד TYPE R ו106 GTI. בכל אוטו זה התנהנג שונה , לטעמי לטובה הרכב נהיה יותר קשיח וההתנהגות הספורטיבית השתפרה חזק , רמת הנוחות ב106 נפגעה יותר מאשר באקורד (כנראה בגלל בסיס גלגלים קצר יותר) . אבל עדין הרכב היה נוח במידה נסבלת . כרגע יש לי קולאוור של בילשטיין B14 (נורא בחיי היום יום עדיף B12 ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סט אפ . מה שאמרו מעלי אנטי רול קדמי אחורי. ישפר לך זוויות גלגול משמעותית.

דרך אגב אני עם בילשטיין B14 על הבימר 330 הרכב מתנהג למופת בעיקר בדיילי.וכמובן בנסיעה מאומצת .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אישית גם את הB12 וגם את הB14.

כמו שאמרו קודמיי, אין אחידות בהתנהגות / שיפור הרכב כאשר מדובר ברכבים שונים. התוצאה תהיה שונה.

הB12 בהחלט נסבלים ביום יום (וטוב תעשה לדעתי עם תדבוק בPRO KIT ולא תנמיך בצורה אגרסיבית יותר) אם הרכב אמור לשרת אותך מידי יום ביומו ולא רק בסופ"שים.

מבחינת השיפור שתקבל? תהיה תמורה לכסף. הסט עובד בהרמוניה נפלאה וזאת מבלי להכנס לעולם הקוילאוברים (כיווני גובה, קשיחות, ריבאונד ושאר דברים).

הB14, בכלל סט נהדר. פרפורמר מעולה ושיפור מורגש באופן קיצוני.

הוא לא רך בכלל. הייתי בודק אישית אם הוא מתאים לך לפני שאתה סט שכזה.

אני לא יודע מה עלות המוצר לבדה שקיבלת, אך אם אתה רוצה להתמודד מול הבירוקרטיה - הייתי שוקל לייבא את הסט בעצמי מחו"ל.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני קניתי קיט B12 ספורט, לצערי עדיין לא הרכבתי. המחיר הוא כמו שכתבת, גם על אנטירולים המליצו לי.

מה שמפחיד אותי שחברים שכבר עשו את השיפור הנ"ל מספרים על גירוד דוקרנים בכניסה לחניונים, לא יודע אם זה תמיד נכון.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי על הרכב מורכב הקיט, הנוחות לא נפגעה קשות והרכב בהחלט נוסע ביום יום, היציבות בסיבובים נהייתה מדהימה ! התנהגות הרכב צפויה הרבה יותר

אני מגרד טיפה דוקרנים בכניסה לחניונים, אבל התרגלתי לזה וזה נוגע רק בכיסוי פלסטיק השחור מתחת לרכב לפי מה שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש את הסט אפ הזה. שינוי מצויין בפן ההתנהגותי. מצמצם משמעותית זוויות גלגול ומגביר את היציבות. גם מאפשר יותר "משחקיות" עם הרכב. כמובן שהרכב הרבה יותר נוקשה. אין סיבה לגרד דוקרנים, הכול תלוי במהירות שלך. אני יוצא על 3 קמ"ש מדוקרנים בניוטרל וזה עובר בשלום.

ממליץ גם להשקיע בסט בושינגים מחוזקים ו/או אנטירולים בכדי להגביר עוד יותר את האפקט ולהפוך את הרכב לעוד יותר מהנה.

אצלי לצערי, לא קיימת אפשרות לשים אנטירולים וגם לא סט בושינגים לסרן האחורי, עקב מתלה מיושן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ דווקא על פלטות חיזוק לבתי הבולם היות ובעקבות הקשחת המתלים חלק מן הזעזועים לא נספגים היטב והם עוברים ישירות למרכב/ שלדה.

הפלטות מפזרות את העומס מעל בתי הבולם ומונעים היווצרות סדקים סביבם.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...