Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר K&N ללאון FR

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^^פילטר פתוח או תחלופי לזרימה חופשית? איזה רכב?
מתעניין לגבי תחליפי של k&n שהבנתי שטוב

הרכב a3 2017

מומלץ להחליף?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוע?! אני אישית מרגיש הבדל ומיסטרבס הוכיח גם שאצלו פילטר בפוח הוסיף 7 כ"ס, תחלופי למקורי כנראה יהיה בין 0 ל4\5 גג, אבל מה שכן אצלי תגובת מצערת השתפרה באופן מורגש והאוטו התחיל להפיק צלילי יניקה(חלשים, אבל עדיפים על כלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוע?! אני אישית מרגיש הבדל ומיסטרבס הוכיח גם שאצלו פילטר בפוח הוסיף 7 כ"ס, תחלופי למקורי כנראה יהיה בין 0 ל4\5 גג, אבל מה שכן אצלי תגובת מצערת השתפרה באופן מורגש והאוטו התחיל להפיק צלילי יניקה(חלשים, אבל עדיפים על כלום)
1.4 150 כוח סוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע כמו שלי(תבדוק מקט של המקורי שלך אם זה 04E129620 אז זה תואם), אז זה מה שיש לי(נקנה בחבילה אחת עם חבילת ניקוי ב360ש"ח) הכי זול שמצאתי לפילטר צירפתי לך,אם תרצה ערכת ניקוי אחפש לך גם(זה עוד 70/80 שקל).

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע כמו שלי(תבדוק מקט של המקורי שלך אם זה 04E129620 אז זה תואם), אז זה מה שיש לי(נקנה בחבילה אחת עם חבילת ניקוי ב360ש"ח) הכי זול שמצאתי לפילטר צירפתי לך,אם תרצה ערכת ניקוי אחפש לך גם(זה עוד 70/80 שקל).
תודה רבה

ההחלפה אמורה להיות פשוטה או יש צורך לגשת למוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הוראות של k&n זה ניקוי כל 50 אלף ק״מ

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...