Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בום מהמערכת בעת כיבוי הרכב.

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחיל מהרגע שהתקנתי 6x9, ברגע שמכבים את הרכב נשמע בום מהמערכת גם כאשר הווליום על 0.

יכול להיות נפילת מתח? מה אפשר לעשות במצב כזה?

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך התקנת את ה 6*9 - הוספת מגבר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מותקן על המגבר הזה - סט קדמי וה6*9 או עוד משהו?

מהסט הקידמי אתה לא שומע את הבום? אם אתה מנתק את האחוריים האם אתה עכשיו גם שומע את זה?

בגדול - הבום הזה שאתה שומע הוא פריקת זרם DC בזמן כיבוי\הפעלת המגבר

בד"כ יש מנגנוני הגנה לכיבוי והדלקה שקטים במגברים היום - אם זה קורה לך רק מהערוצים האחוריים - כנראה שהמנגנון הזה תקול או שלערוצים האחוריים איננו קיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממסר עם השהייה יכול לפתור את זה אם מדובר ברעש שמגיע מלפני המגבר - בפתרונות כמו CARPC אתה תראה את זה לא מעט.

וממסר עם השהייה שמותקן בתוך המגבר גם יכול לפתור את זה אבל בשביל זה אתה צריך טכנאי שיבצע לך את השיפור - תנסה את ליאור פרנקל, MOTRONIX.

היה לי פעם טכנאי בשם מארק אבל הבן אדם כנראה כבר מזמן עזב את הארץ - הוא עשה לי פתרון שכזה במגבר ישן של קיקר שהיה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע כבר לבצע שינויים, לדעתי כדאי לבדוק קודם את המגבר.

ויחידת הראש.

לקחת לבדיקה במעבדה, אולי הבעיה בקבל רופף או לא תקין.

והחלפת הקבלים הללו, או חיזוק הלחמה תסדר את הבעיה.

הוספה - לפני כ 15 שנים התקינו לי מגבר הנכנס לפעולה בהשהיה של 10 שניות.

אני לא זוכר אם זו היתה השהיה מובנת במגבר.

או ממסר חיצוני -

נ.ב אדי נזכרתי - באותה התקנה התקינו גם רמקול מרכזי בדש.. שעבד בעדינות..

על הפרשי ימין ושמאל.

המגבר היה

mb.quart ההתקנה בוצעה ב רדיונית ברב קוק בת"א.

היו שם חברה אלופים עם ידע ומעבדה צמודה . (לא יודע אם הם עובדים היום)

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הסנטר אצלי כרגע חזק בסה"כ 2 דיבי בערך מהסט הקידמי - זה ממש בקטנה - רק מוסיף קצת צבע.

בסטאפ שבו הסנטר מגדיר מרכז הוא חזק יותר ב6 דיבי.

לגבי המגבר - בד"כ מה שגורם לפריקת DC קשור בד"כ לדיודות או גשר דיודות ממה שאני זוכר. כשיש בעיה שקבל פורק אתה באמת תקבל ספייק רציני מאוד מהרמקול אבל זו תופעה שתקרה גם כאשר המערכת פועלת ובד"כ זה יותר שכיח בקרוס אוברים מאשר במעגלי הגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, האם ניתקלתה במגברים עם מערכת הפעלה מושהת מובנת במגבר.

מעניין אותי.. ואני לא זוכר, אם אצלי זה היה מובנה או התקנה של המתקין.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק את מה שהצעתם, תודה רבה! לידע כללי, האם הפריקת מתח והרעש יכולים להזיק לרמקולים בשלב כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי - אוקטביה הייתה מערכת מולטימדיה מקורית וכל פעם שהייתי מדומם מנוע, כמה שניות אחרי כאשר המגבר היה נכבה, היה בום. כיום עם אותו המגבר על HU של Blaupunkt אין את הבום. אז ככל הנראה המצב דומה אליך... ה HU.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי - אוקטביה הייתה מערכת מולטימדיה מקורית וכל פעם שהייתי מדומם מנוע, כמה שניות אחרי כאשר המגבר היה נכבה, היה בום. כיום עם אותו המגבר על HU של Blaupunkt אין את הבום. אז ככל הנראה המצב דומה אליך... ה HU.

אין קשר לhu לדעתי כי עד לפני שהתקנתי את ה6x9 לא היה שום רעש של פריקת מתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, נתק לרגע את המינוסים של ה6*9 - האם הבום נעלם?

אם כן - תנסה עכשיו לחבר רק אחד מהם ותראה אם הבום מגיע מאחד מהם או רק כאשר שניהם מחוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...