Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמנסים להשתלט על חניה בבריונות מחושבת

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר למסמכים על בעלות החניה.

החניות מוצמדות לך בתשריט הבית המשותף?

מסמך כזה הופך את החניה לקניין בלעדי שלך,ממש כמו הדירה.

ונכון אפשר במקרה זה להזמין את המשטרה והיא תפעל.

תאמין לי שאחרי זה אף אחד לא יטריד אותך יותר.

והיה והחניה שלך כפי שתיארתי,שקול לעשות מחסום חשמלי עם שלט,או עמוד חניה ננעל.

לגבי הריסת גינה ושינוי הרכוש המשותף מחייב היתר בניה ורוב של 66%-75%

אומנם אנחנו בלבנט אבל יש פה חוקים ברורים מאוד בנושא.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא רכב של אחד מבני המשפחה שלך/חבר ותמיד תחסום גם אותה.

תעשה לה כמה ימים סרטן שהיא תצטרך כל פעם לחפש אותך ולדעת מי חסם אותה שתרגיש תהרגשה איך אתה מרגיש

ואז היא תלמד לא לחסום אותך.

אנשים כאלו מבינים רק בדרך הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא הכי מומלץ כי במידה וזה לא יעבוד, הם יגבירו את ההצקות שלהם כלפיו.

אם הגינה משותפת ולא מסומנת כחנייה, אין להם מה לחנות שם בלי הסכמה של שאר הדיירים כמו בהודעה של dts2.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב4 דירות סה"כ. 2 מהן רוצות לעשות את החניה, 1 -לא רוצה. נשאר עוד שכן, שעליו יקום ויפול העניין. אם גם הוא ירצה לעשות החניה בגינה, אין לך הרבה מה לעשות בנידון, שכן מדובר בשטח משותף.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה על חניה נזקקים לרוב של 60%.

האם לבית יש כניסה אחת או שתי כניסות?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה צודק דרושים מינימום 60%.

במקרה שלכם זה יהיה 75% כי אתם 4 דירות.

בכל מקרה להבנתי דרוש היתר בניה לענין זה.

באיזה עיר הבית?

Screen Shot 2017-07-17 at 22.50.27.png

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר לי, חוסמים אותך כמה פעמים וכל מה שאתה עושה זה להתקשר לשכנה להזיז את הרכב?

אם כל הכבוד לשכנים ושצריך לחיות איתם אח"כ יש גבול

אם מישהו היה חוסם אותי יותר מפעם אחת אחרי שהערתי לו, היה מקבל טלפונים ב-3 בלילה כל יום מהמשטרה שיזיז את הרכב שלו אפילו שאני לא צריך לנסוע לשום מקום

לאף אחד אין זכות לחסום אותי!

אני מסיק מכך שהחניה "שלך" היא לא בדיוק שלך ואתה עבריין לא פחות מאלו שחוסמים אותך ומנסים להשתלט על החניה, הרי אם לא הייתה לך בעיה חוקית היית מזמין להם משטרה מזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו אל תהיה חכם גדול ואל תקרא לי 'עברין'. ראשית החניה היא כן שלי וגם והמבנה שלה שלי, ושנית: יש יחסים בין שכנים. זו אשה שלרוב אני ביחסים טובים איתה ואנשים מטיבעם הם נקמנים. אני יכול להזמין לה משטרה, פעם הבאה היא תמצא דרך להתנקם בי על עגמת הנפש שגרמתי לה. לפעמים צריך להיות גם חכם ולא רק צודק. בפעם-פעמיים ראשונות ביקשתי יפה, בפעמיים אחרי זה פחות יפה, הפעם האחרונה זה כבר נהפך ריב (שמתועד) - אמרתי לה בבירור שבפעם הבאה זה משטרה / גרר. מקווה שהיא הבינה.

DTS החניה כן מסומנת בתשריט הבנין מ1961 לאחר שהתקבל רישיון הבניה שלה. זה לא משהו שהמשפחה שלי עשתה לה כהרגל (אגב גם הרגל אחרי 57 שנים שאיש לא השיג עליו הופך חוקי בהרבה מקרים, אבל זה לא העניין).

תמונת מצב כרגע משלשום שהיא חונה בחוץ ולא חוסמת יותר. אחרי התייעצות עם עו"ד הומלץ לי להתלונן במשטרה ולגרור.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנשים יש נטיה לבדוק את הגבולות שלך(גם לנשים),הגיע הזמן להגיב.

כמה חניות שלך פרטיות בסהכ בתשריט הבנין?

כמו שהשכנה/שכן לא נכנסים אליך הביתה ללא הזמנה,כך דין חניה פרטית בטאבו,זה רכוש פרטי שלך.

יפה עשה סבא שלך שטרח והצמיד את החניה כבר בשנת 1961 דבר די נדיר לאותם ימים.

כנראה שסבא שלך היה איש מדוייק.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהחניה מסומנת לא הופך אותה לחניה שלכם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו אל תהיה חכם גדול ואל תקרא לי 'עברין'. ראשית החניה היא כן שלי וגם והמבנה שלה שלי, ושנית: יש יחסים בין שכנים. זו אשה שלרוב אני ביחסים טובים איתה ואנשים מטיבעם הם נקמנים. אני יכול להזמין לה משטרה, פעם הבאה היא תמצא דרך להתנקם בי על עגמת הנפש שגרמתי לה. לפעמים צריך להיות גם חכם ולא רק צודק. בפעם-פעמיים ראשונות ביקשתי יפה, בפעמיים אחרי זה פחות יפה, הפעם האחרונה זה כבר נהפך ריב (שמתועד) - אמרתי לה בבירור שבפעם הבאה זה משטרה / גרר. מקווה שהיא הבינה.

DTS החניה כן מסומנת בתשריט הבנין מ1961 לאחר שהתקבל רישיון הבניה שלה. זה לא משהו שהמשפחה שלי עשתה לה כהרגל (אגב גם הרגל אחרי 57 שנים שאיש לא השיג עליו הופך חוקי בהרבה מקרים, אבל זה לא העניין).

תמונת מצב כרגע משלשום שהיא חונה בחוץ ולא חוסמת יותר. אחרי התייעצות עם עו"ד הומלץ לי להתלונן במשטרה ולגרור.

אני לא מתכוון לפגוע בך במילות גנאי אבל אם אתה משתלט על חניה שהיא לא שלך, אתה עושה את זה כנגד החוק אתה עובר עליו משמע אתה עבריין

בדיוק כמו ש-99% מהגולשים פה הם עבריינים כי הם עוברים את המהירות המותרת

אני מאמין בלהיות נחמד ואדיב עד שדופקים אותי ברגע שמבטלים את הקיום שלי והצרכים שלי אני משתנה ב-180 מעלות ונחמד זה הדבר האחרון שתגיד עליי

לא יודע מה המצב אצלך אבל במקרה שיש ילדים ואחד מהם מרגיש רע באמצע הלילה וצריך לצאת איתו מהר למרפאה אני לא רוצה לעמוד ולחכות לשכנה הנבלה שתועיל בטובה להזיז את הרכב גם אם זה מקרה ממש לא שכיח

אתה מתחמק מלענות על השאלה

האם החניה רק מסומנת או שהיא מוצמדת לדירה בטאבו\פרוטוקול כזה או אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שוב מסביר לך, על החניה והמבנה התקבל רישיון מהרשות המקומית ב1961. החניה מוצמדת לדירה. גם בתשריטי הבנין. בנוסף ישנו פסק דין סביב אותו הזמן לגבי החניות 1 ו 2 (1 שלי, 2 של השכן מעליי). יותר מזה - במשפט עם השכנים החדשים שעברו מעליי הוסכם כי סדרי החניה לא ישונו ולא יהיו טענות למי מהצדדים על סדרי החניה. מה ששלי שלי, מה ששלהם שלהם. לי לא היתה בעיה עם שלהם, הם פשוט ניסו לסלק אותי משלי כניסיון נקמה על זה שתבעתי אותם על שינויים לא חוקיים בבניין. זהו הסכם ששקול לפסק דין מאחר שנעשה בערכאה משפטית ע"י שופט.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שואל אותך ברצינות, למה אתה מפחד מהם?

נכון שלא תמיד צריך להיות צודק אלא חכם אבל במקרה שלך הם אלו שהרסו את המערכת יחסים הבינשכנית ברגע שהתחילו להתחרקש איתך על החניה

תראה להם שלא כדאי להתעסק איתך כי כל פעם שהם יעשו משהו אתה תעשה להם כאב ראש לא קטן והם ירפו העניין פה הוא התמדה אף אחד לא אוהב להתעסק עם "פסיכי"

אני באמת רוצה בטובתך כי אני שונא שנאת מוות בריונים

אני גם רוצה להתנצל בפניך שהסקתי שאתה הוא העבריין ולא הם, סליחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שוב מסביר לך, על החניה והמבנה התקבל רישיון מהרשות המקומית ב1961. החניה מוצמדת לדירה. גם בתשריטי הבנין. בנוסף ישנו פסק דין סביב אותו הזמן לגבי החניות 1 ו 2 (1 שלי, 2 של השכן מעליי). יותר מזה - במשפט עם השכנים החדשים שעברו מעליי הוסכם כי סדרי החניה לא ישונו ולא יהיו טענות למי מהצדדים על סדרי החניה. מה ששלי שלי, מה ששלהם שלהם. לי לא היתה בעיה עם שלהם, הם פשוט ניסו לסלק אותי משלי כניסיון נקמה על זה שתבעתי אותם על שינויים לא חוקיים בבניין. זהו הסכם ששקול לפסק דין מאחר שנעשה בערכאה משפטית ע"י שופט.

האם בטאבו רשום שהחניה צמודה לדירה שלכם? ויש לך את זכות הדרך לשם

שאלה פשוטה והתשובה

שופט לא עורך הסכמים, אלה נערכים על ידי הצדדים ועורכי דינם

המקסימום הוא מאשר את ההסכם ונותן לו תוקף של פסק דין.

אז אני שואל אותך ברצינות, למה אתה מפחד מהם?

נכון שלא תמיד צריך להיות צודק אלא חכם אבל במקרה שלך הם אלו שהרסו את המערכת יחסים הבי נשכנית ברגע שהתחילו להתחרקש איתך על החניה

תיקנתי את המואדם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...