Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סוזוקי סוויפט החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במחיר הזה לא ממש אטרקטיבית, ראשית משפחה תעדיף את הבלנו שקרובה אליה במחיר ומציעה תא מטען גדול יותר ולפי המתואר מרווח עדיף מאחור.

או בתוספת קטנה יש את הc3 מציעה מנוע חזק יותר איבזור טוב ובטיחות עדיפה לא רק מבחינת המערכות אלא בגנה על הנוסעים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קהל היעד של סוזוקי בדר"כ לא יפזול לצרפתיות, בוודאי שלא במחיר שאף גבוה יותר.

לצערי, בארצנו להרבה מאוד צרכנים שיקולי שמירת ערך וסחירות עתידית קודמים לבטיחות.וגם המובילאי נכנס כל כך עמוק לתודעה שאפילו סוכני ביטוח לא מבינים איך מערכות בטיחות מקוריות עדיפות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וגם המובילאי נכנס כל כך עמוק לתודעה שאפילו סוכני ביטוח לא מבינים איך מערכות בטיחות מקוריות עדיפות.

wtf? מקווה שאת צינית. כי אם לא, המצב עגום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב נחמד יותר מהדור הקודם(מה שיש לי) במיוחד שאפשר לשלב 2 צבעים, מבחינת איבזור עוד יותר נחמד ואת זה אני אומר אחרי יותר משנתיים נהיגה בדגם הכי פחות מאובזר שיש לסוזוקי להציע. מבחינה בטיחותית זה עצוב שיש רק מובילאיי ואין מערכות בטיחות אקטיביות כי אחרי הכל...2018 בדרך ויש כבר רכבים שמציעים מערכות כאלה.

אם אני אקח או לא, כרגע אני לא יודע לענות על זה אבל בהחלט אכניס אותה למשוואה :)

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס? אם העיצוב של האיגניס לא מפריע לך אתה יכול לחסוף כמה אלפים ולקבל את אותו מנוע,איבזור,מרחב ואפילו מושב רך יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...