Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלוויזיה חדשה - 65

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, אקדים ואומר שאף פעם לא התעסקתי יותר מדי בשלל הטכנולוגיות המדהימות שיש היום.

סאונד זה התחום היחיד שדיבר אליי, לא הרצים שמרצים וסמארטים פארטים למיניהם.

בגלל שאני משער שהערוץ הראשון הרוסי ויונית לוי ב8 לא ייראו טובים וחינניים יותר עבורי במסך שעולה כמו יונדאי גטס, אני חושק במסך במחיר שפוי בגודל 65 אינץ'.

יש לי כמה כללים בסיסיים בכל מקרה:

תקציב עד 5,000 שקל, ובהגזמה.

לא LG. אני לא יודע מה ההייפ שעשו מהחברה הזו בHT.co.il, אבל מהנסיון שלי עם שלל מוצרי החברה הזו, יש לה אמינות של גיר DSG שהורכב במפעל של לאנד רובר בריביירה הצרפתית של שנות ה70.

כל מוצר שלה באופן קבוע מתקלקל בצורה כזו או אחרת אחרי זמן לא סביר, אם זה פלאפון או טלוויזיה או מזגן, כשמוצרים סיניים עלומי שם החזיקו אצלי הרבה אחרי שהLG ז"ל.

נגזרת מהסעיף הקודם - אמינות.

ברשותי LCD בן 12 של JVC שעד היום עובד כמו פנתר. לא רוצה לצפות לפחות מזה.

סאונד פחות קריטי - יש מערכת 5.1.

צבעים נאמנים למציאות - במסכים הזולים שיש לנו בבית יש צבעים מוגזמים בטירוף, סטייל אמולד של גלאקסי 2. בJVC הישנה נושנה הצבעים הרבה יותר טבעיים מהדור החדש והזול אצלנו.

אין לי בעיה להתפשר על מוצרי מדבקה כמו פיילוט, בהנחה שידוע שהמוצרים שלהם מיוצרים ע"י חברה טובה והמוצרים הוכיחו עצמם.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום 5K אתה יכול למצוא הרבה טלוויזיות טובות,

בקצת יותר יש לך למשל פיליפס 4K עם מסך 65"

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=932969

בסכום של 5265 יש גם 4K של היסנס (לא מכיר איכות שלהם)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=927054

בסכומים נמוכים יש חברות "מדבקה" שאין לי מושג איך האיכות שלהן והייתי מעדיף לרדת בגודל ולקחת חברה טובה במקום

ב 3459 יש לך למשל פיליפס

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=942125

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=924369

לטעמי התמורה הטובה ביותר לכסף. יש לי את הדגם 55 ומאוד מאוד מרוצה וגם יש עליהם ביקורות טובות ברשת. הבעיה פה שהיא חורגת מהתקציב. בתקציב שלך, לא מצליח למצוא משהו ששווה משהו. לדעתי אם אתה לא רוצה משהו זבל, תצטרך לעלות בתקציב או לחילופין לרדת בגודל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא LG.

חבל על הפסילה הגורפת.

לנו יש 49" בת חצי שנה אוטוטו,עובדת מצוין.

להורים שלי יש בסלון 42" (נדמה לי,חלש בגדלים) בת 6 ובחדר 32" בת 5,שניהן עובדות ללא דופי.

תקרא ביקורות,תלך לראות בחנויות הגדולות,ותחפש דגמים ספציפים מומלצים.

חבל לפסול יצרן ענק כזה רק בגלל נסיון עבר בשאר דברים (על הטלפונים שלהם אני מסכים,אין לי וכנראה שלא ארכוש).

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהנסיון לא מסתכם רק בפלאפונים שלהם, אלא גם בטלוויזיות משלל דגמים. פשוט מתעב את החברה הזו שמסמלת בעיני חובבנות טכנולוגית מעוצבת.

תודה על ההמלצות חברה, האמת שקיוויתי למחירים נמוכים יותר. אם באמת ארד ל55"… יש מציאות שוות?

עכשיו לגבי הייסנס - מדעות באינטרנט קראתי שההייסנס בארץ זה בעצם מותג מדבקה כמו כל שאר הסינים ולא בהייסנס המקורי. אין חשש?

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהנסיון לא מסתכם רק בפלאפונים שלהם, אלא גם בטלוויזיות משלל דגמים. פשוט מתעב את החברה הזו שמסמלת בעיני חובבנות טכנולוגית מעוצבת.

תודה על ההמלצות חברה, האמת שקיוויתי למחירים נמוכים יותר. אם באמת ארד ל55"… יש מציאות שוות?

עכשיו לגבי הייסנס - מדעות באינטרנט קראתי שההייסנס בארץ זה בעצם מותג מדבקה כמו כל שאר הסינים ולא בהייסנס המקורי. אין חשש?

זה הדגם שיש לי. אתה מוזמן לקרוא ביקורות באינטרנט ולהחליט בעצמך. 55 אינץ ו 4K בפחות מ 4000 שח. יש מצב שתצטרך לעשות אולי כיול צבעים כדי לקבל תמונה אופטימלית. אני כבר כמעט שנה עם הטלוויזיה ובינתיים אין תלונות. לא חושב שיש מה להשוות לפיילוט למרות ששניהם סינים. אני לא קראתי שום דבר על זה שזה מותג מדבקה וחרשתי את האינטרנט כדי לקרוא ביקורות ודעות עליה.

עכשיו, אני לא אומר לך לא לקנות LG כי אין לי ניסיון איתם ב TV. כן בדקתי דגמים של LG לפני הקניה, והחלטתי בעקבות דעות, השוואות וביקורות שההייסנס נותן תמורה טובה יותר מבחינת מפרט ומחיר. החלטה שלך. תקנה אחרי שבדקת וקראת והשוות כדי שתהיה שלם עם ההחלטה.

http://www.hisenseil.co.il/55M7000UWG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG חובבנות טכנולוגית?

באותה נשימה אתה רוצה לקנות הייסנס\פילוט?

תעשה קצת שיעורי בית לפני שאתה קונה טלוויזיה.

בין היתר בשביל זה אני פה לא ?

תודה על התגובה החינוכית בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לך על סוני או פיליפס.

חפש באתר של סוני אאוטלט לפעמים יש מחיר טוב מאד למוצר שהופעל זמן קצר מאד (אפשר לבדוק עם קוד טכנאים) ומקבלים גם אחריות כמו מוצר חדש.

חדשה עולה 5K

http://www.tmaudio.co.il/items/1105374

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעצבן מה שרשמת על lg

מגיע מדעות קדומות או מוצרים זולים או אחרים שלהם שקנית ואין שום קשר בין זה לבין המסכים שלהם היום.

אם אתה מגביל את התקציב אז תמצא את האיזון בין גודל לאיכות תמונה כי אף מסך 65 איכותי לא נכנס ב5k אבל לדעתי אל תסטה לחברות בינוניות ומטה (רוב מה שלא lg סמסונג סוני פנסוניק ואולי שכתי עוד 1 או 2)

כעוסק בתחום אני יכול לאמר חד משמעית שאין הבדלי אמינות בין מסכי lg ושאר שלשת המותגים המובילים

ב x כסף את התמונה הטובה ביותר תקבל מlg

כדאיות כללית תקבל בסמסונג (איכות-סמארט-שרות-אחריות ביחס למחיר)

אל תכניס שום סוני לתקציב של 5k

סוני זו חברת המסכים האיכותית ביותר היום ושום מסך איכותי שלה בכל גודל לא נכנס ב5k

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה להכניס גם את אלג'י למשוואה.

איך טושיבה כיום?

יש מבצע מחר של ניופאן, 55u7560 ב2990 ש"ח:

http://sites.theboxsite.com/newpan/Outlet_2017/iPhone/index.php?utm_source=google&utm_medium=ad&utm_campaign=newpan_birthday2107&utm_content=clali&gclid=CjwKCAjwqcHLBRAqEiwA-j4AyNkPgb10R_Ob6TwqX2WkoEsUXiCjWuX724l1C9Li3Q8S8Na9eCdBZxoCbpYQAvD_BwE

לפי זאפ זו ירידת מחיר של כ1000 ש"ח.

האם כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אקדים ואומר שאף פעם לא התעסקתי יותר מדי בשלל הטכנולוגיות המדהימות שיש היום.

סאונד זה התחום היחיד שדיבר אליי, לא הרצים שמרצים וסמארטים פארטים למיניהם.

בגלל שאני משער שהערוץ הראשון הרוסי ויונית לוי ב8 לא ייראו טובים וחינניים יותר עבורי במסך שעולה כמו יונדאי גטס, אני חושק במסך במחיר שפוי בגודל 65 אינץ'.

יש לי כמה כללים בסיסיים בכל מקרה:

תקציב עד 5,000 שקל, ובהגזמה.

לא LG. אני לא יודע מה ההייפ שעשו מהחברה הזו בHT.co.il, אבל מהנסיון שלי עם שלל מוצרי החברה הזו, יש לה אמינות של גיר DSG שהורכב במפעל של לאנד רובר בריביירה הצרפתית של שנות ה70.

כל מוצר שלה באופן קבוע מתקלקל בצורה כזו או אחרת אחרי זמן לא סביר, אם זה פלאפון או טלוויזיה או מזגן, כשמוצרים סיניים עלומי שם החזיקו אצלי הרבה אחרי שהLG ז"ל.

נגזרת מהסעיף הקודם - אמינות.

ברשותי LCD בן 12 של JVC שעד היום עובד כמו פנתר. לא רוצה לצפות לפחות מזה.

סאונד פחות קריטי - יש מערכת 5.1.

צבעים נאמנים למציאות - במסכים הזולים שיש לנו בבית יש צבעים מוגזמים בטירוף, סטייל אמולד של גלאקסי 2. בJVC הישנה נושנה הצבעים הרבה יותר טבעיים מהדור החדש והזול אצלנו.

אין לי בעיה להתפשר על מוצרי מדבקה כמו פיילוט, בהנחה שידוע שהמוצרים שלהם מיוצרים ע"י חברה טובה והמוצרים הוכיחו עצמם.

חלק גדול מהמוצרים שתקנה יגיעו עם קרביים של LG בכל מקרה - Dell לדוגמא, שהיא אחת מייצרניות המסכים הכי אמינות שיש, משתמשת בפאנלים של LG.

מנסיון גם עם ניידים שלהם (נשים את ה G3 וה G4 בצד, הם כישלון מבחינת אמינות) שחלקם עובדים כבר 6 שנים, ומטלויזיות שעובדות כבר יותר מ 10 שנים - אם תקנה מוצר איכותי, האמינות תהיה בהתאם.

לא הייתי פוסל אותם ככה, אבל כמובן שיש אלטרנטיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייסנס זאת חברת ענק עם מוצרים טובים לא מדבקה ולא כלום , רוצה תמונה הכי טובה לך על LG , רוצה תמורה מעולה לכסף קח הייסנס .

http://www.hisenseil.co.il/all-tv?size%5B%5D=60-99&category%5B%5D=4K&category%5B%5D=ULED

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lg זוכים להעדפה בהומתיאטר בעיקר בגלל התמיכה והשירות של ח.י.

אני כבר חודשיים עם 49 4קיי שלהם וסהכ מרוצה בשביל ה2700 שעלתה לי.

שים לב שלסמארט טיוי כלל יש מגרעות שצריך להתרגל אליהן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...