Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש וציפוי נאנו Nanolex Si3D

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז מי שעוקב אחרי השרשור שלי יודע שהיו על הרכב שלי סווירלים והחלטתי לטפל בהם, חלקם הגיעו מהחברה וחלקם נגרמו ככל הנראה כתוצאה מייבוש עם מגבת מיקרופייבר לא נקייה באחד ממכוני השטיפה הנחשבים כששטפתי שם את הרכב על בסיס שבועי\ דו שבועי.

כתוצאה מכך החלטתי לעשות שני דברים:

1. להתחיל לשטוף את הרכב לבד.

2. לעשות לרכב פוליש וציפוי נאנו כדי לשמור על הצבע ולהוסיף ברק.

בשביל הדבר הראשון קניתי גרניק, חומרי שטיפה וניקיון ועוד כמה אביזרים ופשוט התחלתי לעשות את העבודה בעצמי וגיליתי שאפשר אפילו להינות מיזה.

בנוגע לדבר השני, עם רמת הידע והציוד שהיה ברשותי אני בקושי מצליח לשטוף את הרכב, אז הזמנתי מחול פוליש של חברת מנזרנה (Heavy cut 400) וציפוי נאנו של נאנולקס Si3D 50ml ואז נעזרתי בחברי הטוב Slava1982 שבתמורה לתשלום סימלי עשה בשבילי את הפוליש החד שלבי והנאנו ברמת ביצוע כל כך גבוהה שלא יכולתי להיות מרוצה יותר, תודה!

תודה גם לאלי, שעוד מעט יגיב פה ואזכר איך נקרא היוזר שלו כאן שחונך אותי בכל הסיפור של הדיטיילינג ומייעץ הרבה.

יאללה הגיע הזמן לכמה תמונות של התוצאה, יפה יותר במציאות, מבטיח :p

20107284_10213263115718618_1878412089_o.jpg

20107680_10213263115558614_1131268715_o.jpg

20132938_10213263115798620_887317585_o.jpg

20107655_10213263115758619_1644813788_o.jpg

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מצוין! אשמח לקצת מידע לגבי הציפוי נאנו

Si3D, ניתן ליישם אותו עצמאית או חייב בעל מקצוע? הציפוי ניתן ליישם לאחר יישום אוטם וווקס ואם כן באיזה שלב?

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש מנשה, שמחתי לעזור.

לגבי הציפוי ננו אשפר ליישם לבד, ממליץ לראות סרטוני הדרכה ביוטיוב ולהתנסות על איזו דלת/פגוש אחרי תאונה שתוכלו למצוא זרוקים ליד כל מוסך פחחות וצבע.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה דיי טוב, אבל למה התחלתם(וסיימתם) מפוליש גס? במקום להביא אחד עדין ואחד גס, הגלוס וההשתקפות לדעתי הייתה יותר טובה,יתכן שביצעתם את זה בחוסן בשישי?!(עברו כמה רכבים עם צליל מעניין כשהייתי בבריכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו בריכה הייתה בחוסן?

עשינו את זה באזור הקריות.

השתמשתי בפוליש גס כי המצב של הצבע שלו היה ממש ממשגמור מבחינת הסווירלים ולא היה זמן לפוליש דו שלבי ומנשה ממש ממש רצה לעשות משהו עם הצבע רק שלא יהיו את הסווירלים, לכן הפיתרון היה להשתמש במנזרנה 400 בשלב אחד. אבל כן אתה צודק לתוצאה טובה יותר היה צריך, לסיים עם פוליש עדין יותר לקבלת גלוס. מנשה היה מודע לזה ולקח החלטה שהולכים על פוליש חד שלבי מפאת מחסור בזמן.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל משפחה של ידידה(נוטה לבקר שם בפעם פעמיים בחודש לאחרונה,הערסים אצלכם חוגגים בעיקר עם איביכסותXD),חבל שישמתם את הציפוי ישר, פוליש עדין היה מביא את האוטו למצב תצוגה, אבל אם אתה אומר שהמצב היה על הפנים וחל שיפור ניכר אז סומך עלייך(מקסימום נקסט טיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עילי, הצבע כרגע במצב מדהים, אני מבסוט עד השמיים. מצב תצוגה לא מעניין אותי כי הרכב לא עומד בסלון ואני ממש מרוצה מהתוצאה!

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להגיע לתוצאות לא רעות בכלל כפוליש חד שלבי עם המנזרנה 400 בשילוב עם פד מתאים וטכניקה נכונה.

במיוחד על רכבים בהירים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא התוצאה מרשימה (כל הכבוד לסלווה) אכן ה FG 400 יכול לחתוך ואף לסיים צבעים כהים אך לא שחורים! הוא מוגדר ע"י MENZERNA כפוליש ONE STEP אמיתי.

יש לי רק המלצה אחת אליך מנשה , מהנסיון ה CI3D מאבד מהר מאוד את ההידרופוביות והחלקלקות שלו (שבועיים שלושה) מומלץ ליישם עליו או סילנט קראמי או אוטם כל שהוא (רצוי ה PL) כדי לשמור על הציפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא התוצאה מרשימה (כל הכבוד לסלווה) אכן ה FG 400 יכול לחתוך ואף לסיים צבעים כהים אך לא שחורים! הוא מוגדר ע"י MENZERNA כפוליש ONE STEP אמיתי.

יש לי רק המלצה אחת אליך מנשה , מהנסיון ה CI3D מאבד מהר מאוד את ההידרופוביות והחלקלקות שלו (שבועיים שלושה) מומלץ ליישם עליו או סילנט קראמי או אוטם כל שהוא (רצוי ה PL) כדי לשמור על הציפוי.

לCar-Lab

אולי יש לך ידע בחומרים שאתה משווק שהם COHE אבל עכשיו מה שמליצתה זה לא נכון כלל.

1.כל ציפוי הננו קרמי מכל סוג שהוא לא מאבד הידרו פוביות והחלקלקות שלו בשבועיים-שלושה,

נכון אתה דוחף את כולם לחומרים שלך האם כן לצורך וגם ללא צורך,אבל עם ידע מקצועי לפחות

מקובל,אך ללא ידע זה להטעות חברים חבל זה לא מקצועי.

לכל סוג הננו קרמי אם כבר סילנט או אוטם אז שאכן מה שבנוי להננו קרמי,מכל אותם חברות יש

מבחר הצעות ואם מNANOLEX או CAR-PRO או אחרים מקבלים כולל השפויים ואו ווקסים ואו

QD

2.SI3D או SI3D HD כולל SI3D BC עמידות שנים בסדרות HD עד 7 שנים

אז לא 5-7 שנים טוב אבל לא שבועיים

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל משפחה של ידידה(נוטה לבקר שם בפעם פעמיים בחודש לאחרונה,הערסים אצלכם חוגגים בעיקר עם איביכסותXD),חבל שישמתם את הציפוי ישר, פוליש עדין היה מביא את האוטו למצב תצוגה, אבל אם אתה אומר שהמצב היה על הפנים וחל שיפור ניכר אז סומך עלייך(מקסימום נקסט טיים).

תבוא לבקר פעם הבאה כשאתה באזור, אתה מוזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...