Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה, נהג שני לקח אחריות, חברת הביטוח שלו רוצה לשלם 15% פחות, חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה - הנהג השני לא נתן זכות קדימה ונכנס ברכב שלנו.

שמתי את הרכב במוסך כשהם מטפלים בכל מול חברת הביטוח של הנהג השני.

עברו מאז כמה חודשים ופתאום אני מקבל טלפון מהמוסך בו נאמר לי שחברת הביטוח לא מוכנה לשלם הכל (עלות של 50 אלף ש"ח) והחליטו להוריד מהתשלום 15%, על סעיף אי זהירות בצומת אותם אני צריך לשלם.

לטענת המוסך אין מה לעשות, ושאם אני רוצה אני יכול לתבוע בבית משפט.

מכירים את הדבר הזה? זה חוקי ומקובל? מה האופציות שלי ולמה אנחנו צריכיים לשלם 7500 ש"ח על תאונה שהתרחשה כי נהג אחר עבר על החוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לדעתי זו היא שיטת מצליח של חברת הביטוח, אולי כי התיקון יצא יקר. הביטוח חושב שנכנסת לצומת במטרה לגרום לתאונה?

מה הוא אותו סעיף של "אי זהירות בצומת"? הביטוח לא שופט ולא יודע איך נכנסת לצומת. הוא מנסה לשלם לך כמה שפחות.

המוסך כנראה לא צד בעניין ובסה"כ רוצה את הכסף שלו כשהביטוח מנסה לשלם לו כמה שפחות.

אני הייתי מתקשר לחברת הביטוח ומסביר להם מה קרה שם. אם עדיין אין הסכמה כנראה שלא תהיה ברירה אלא ללכת למשפט, לפחות לתביעות קטנות.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עיניין של חוקי לא חוקי אבל מקובל לצערינו.

שיטת מצליח בתקווה שהבן אדם לא ייאבק מול ההחלטה השרירותית הזו, מחד, וזה אולי מה שהשופט יפסוק כרשלנות תורמת מאידך.

שלח להם מכתב רשום ודרוש את מלוא הסכום.

יסכימו סבבה, לא יסכימו תתבע בתביעות קטנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקח עו"ד ואל תכנס למשפט בסדר דין מלא.

יקח לך שנים לראות את כספך.

תגיש תביעה קטנה, בלי עו"ד משני הצדדים - מילה שלך מול מילה שלהם.

אם יש דבר ששופטי בית המשפט לתביעות קטנות שונאים, זה גופים גדולים שמתעמרים באזרחים, תוך שהם מנצלים את כוחם.

על פי רוב פוסקים להם הוצ' משפט גבוהות במיוחד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כאן בדילמה קשה, ולדעתי אין ברירה אלא להפסיד מעט כדי לא להפסיד הרבה.

מה שאף אחד לא שם לב, זה סכום הכסף המדובר (50K) - זה לא סכום שניתן לתבוע בגינו בתביעות קטנות אלא בימ"ש שלום, וזה מצריך עו"ד (העלויות של תביעה יהיו יותר גבוהות מהסכום שחברת הביטוח גונבת ממך).

תגיד תודה שחברת הביטוח לא הייתה יותר חמדנית. עם כל הכאב שבנושא - קח את הכסף ותברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריג'י, בד"כ חברות הביטוח מסכימות לשלם (את מה שהן מסכימות) רק בתנאי שחותמים להם על ויתור תביעות נוספות.

מבחינתן בשיטת מצליח זה או מה שהן מציעות בלבד או כלום.

אפשר לתבוע ביטוח מקיף ואחר כך בקטנות השתתפות עצמית+היעדר פרמיה משוערת ל-3 שנים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

לאבא שלי הושבתה מכונית ע"י צד ג', וחברת הביטוח החליטה שרירותית להפחית 15% ממחיר המחירון עקב "רשלנות תורמת", זה כשהאשמה שלו היא 0 מוחלט.

הוא קיבל את הצ'ק מחברת הביטוח, ותבע אותם על יתרת הסכום.

בית המשפט לתביעות קטנות קיבל את כל טענותיו, וחייב אותם במלוא הסכום + 2,300 שח הוצאות משפט.

וה למרות שקיבל חלק מהסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סוכן ביטוח? אם כן תודיע לו שאתה לא מסכים להפחית שקל ממה שמגיע לך ותן לו להמשיך לטפל. זאת בדיוק העבודה שלו

זה נכון רק אם אתה תובע את המקיף שלך.

מול צד ג' לא כדאי לך לקבל סיוע משפטי מחברת הביטוח, מאחר וזה מועבר לסדר דין מלא.

ותראה נינים עד שתראה מהם את יתרת בסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכולם. במקרה לגמרי החברה הזו, למרות שלא הייתי מבוטח בה בזמנו, כיום מבטחת בסכום לא קטן בחברה שלי.

אני אתחיל בלחץ קטן תוך שאני מאיים בכך שהם יפסידו את הפרמיה הנוכחית שלי (גדולה פי כמה מה-7500 שח האלו), ואם צריך אתבע, גם אם זה אומר שאת הכסף אני אראה עוד עשרים שנה.

אני מתכוון לחשב כל שנייה של ימי עבודה מופסדים, כל ליטר דלק שאצטרך לנסוע, ואתבע אותם על הכל. לא אוותר להם על שיטת מצליח הזו. פשוט התנהגות בריונית ומגעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

לאבא שלי הושבתה מכונית ע"י צד ג', וחברת הביטוח החליטה שרירותית להפחית 15% ממחיר המחירון עקב "רשלנות תורמת", זה כשהאשמה שלו היא 0 מוחלט.

הוא קיבל את הצ'ק מחברת הביטוח, ותבע אותם על יתרת הסכום.

בית המשפט לתביעות קטנות קיבל את כל טענותיו, וחייב אותם במלוא הסכום + 2,300 שח הוצאות משפט.

וה למרות שקיבל חלק מהסכום.

כן נכון.

אבא שלך דוגמה אחת.

כתבתי בד"כ.

הבנת הנקרא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח ברגע שהסכימה לשלם את מלוא הסכום מינוס ההפחתה שלה, מחוייבת לשלם זאת ואין צורך לחתום על ויתור על הגשת תביעה נוספת.

לכן בסופו של יום התביעה תהיה רק על סכום ההפחתה.

ולגבי מהירות תביעות

בסדר דין מהיר ( בית משפט שלום עו"ד מעורבבים ) תביעות מסתיימות תוך שנה לערך. אם משכת את זה גג שנתיים.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...