Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX5 2013 צריכת דלק מוגזמת?

David Reznik
שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני משתמש ברכב הנ"ל, מנוע 2000, הנעה 2*4.

יש לי תחושה שהרכב צורך יותר דלק ממה שהוא אמור:

1. מד טווח הנסיעה (CRUISING RANGE) יורד יותר מהר מהמרחק שהרכב נוסע. למשל, אחרי שבמד המרחק עברתי 700 מטר, ה CRUISING RANGE קטן בקילומטר או שניים. במקרה, היום בבוקר תדלקתי מיכל מלא. הצג הראה טווח של 600 ק"מ. אחרי כמה עשרות מטרים של נסיעה המרחק ירד ל 598 ק"מ.

3. בעליות (גם מתונות יחסית) המנוע עובד על סל"ד גבוה יחסית (בסביבות 4000-3500) במהירות של 80-90 קמ"ש. הבנתי מביקורות שהמנוע עובד בסל"ד גבוה יחסית, אבל לא יודע אם הכוונה למספרים שאני מגיע אליהם.

4. כמה חודשים לאחר הרכישה (נרכש יד שניה מליסינג), קרה שהמנוע נכבה באמצע נסיעה. בבדיקה במוסך (של חברת הלסינג ממנה נרכש הרכב) טענו שהיתה בעיה במצתים והחליפו אותם. לאחר כמה שבועות אותו מקרה קרה שוב. הרכב הועבר לבדיקה אצל יבואן מאזדה, אמרו שהיתה תקלה במחשב והוא הוחלף. מאז אירוע דומה לא קרה.

5.אני מאפס את הקילומטראז בין תדלוק לתדלוק, (בד"כ מתדלק על קצת פחות מרבע מיכל) אני מגיע ל400-450 ק"מ בערך (נניח, 70% עירוני, 30% בינעירוני). בנסיעה שהיתה כולה בכבישים בינעירוניים (ברמת הגולן), הרכב עבר בסביבות 550-600 ק"מ.

האם לדעתכם מדובר במצב תקין או שלדעתך יש פה משהו שמעיד על בעיה שמצרכיה בדיקה נוספת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב תקין מבחינת הדלק.

הבעיה היותר קריטית היא שהרכב נכבה לך בנסיעה, היתה לי בעיה דומה במאזדה 3 שגם החליפו מחשב דלק בגלל נורה check engine וקוד תקלה של מחשה תקול. והתקלה לא נפתרה לחלוטין . בסוף הבעיה של כיבוי הרכב בנסיעה היתה עלוקה על משאבת הדלק שהתקינו בחברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב תקין מבחינת הדלק.

הבעיה היותר קריטית היא שהרכב נכבה לך בנסיעה, היתה לי בעיה דומה במאזדה 3 שגם החליפו מחשב דלק בגלל נורה check engine וקוד תקלה של מחשה תקול. והתקלה לא נפתרה לחלוטין . בסוף הבעיה של כיבוי הרכב בנסיעה היתה עלוקה על משאבת הדלק שהתקינו בחברת הליסינג.

תודה, כאמור אחרי שהחליפו את המחשב התקלה לא חזרה על עצמה.

מבחינת הסל"ד הגבוה, זה נמצא בטווח הרגיל ? התחושה היא שהרכב ממש "לא סוחב"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור

א.תקין

ב.ככה עובד בקיי אקטיבי

ג.כשלוחצים המחשב מבין שצריך כח ומתנהג בהתאם..

אני מסיק שהרכב חדש אצלך, אתה תתרגל...

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...