Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת בסיאט ליאון 1.8TSI 2012

hmiko
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מערכת מוראל , 2 מגברים והדיוניט סוני עם שליטה נפרדת לסאב .

הסיאט מגייעה עם מערכת רדיודיסק מובנה, האם יש לו 4 יציאות ?

האם ניתן להחליף מערכת ועדיין לשלוט מההגה? האם ניתן בכלל להחליף מערכת?

איזה מתקין מקצועי וסבלני מומלץ באזור המרכז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מתקיני הבית כמובן - יוסי אלפיין, ישראל ג'וניור

יש לך את ארט-סאונד בראשון.

יוני סטריאו (טופ סאונד) בראש העין.

רדיו רפי בת ים.

סקרים חולון.

אבי מערכות חולון.

אלו הם המומלצים המיידיים שלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור הבעלים של רכב כזה, אני ממליץ לך לא להתפשר בהתקנה.

פרוק הדיפון של הדלתות על ידי מישהו לא מקצועי יכול לגרום לנזק רציני למנגנון של החלון.

אתה יכול להחליף מערכת מולטימידה\רדיו דיסק ועדין להשתמש בשליטה מההגה בתנאי שתקנה מתאם קאנבס (לא זול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו דיסק מקורי בסיאט מגיע ללא יציאות להגברה אבל כנראה שאין בו פונקציות של הרכב (לחץ אויר בצמיגים-למשל) ולכן אין בעייה להחליף אותו בסוני שלך. אני הזמנתי פעם מתאם קאנבס של חברת PAC מארה"ב ב- 100 דולר וקצת. צריך לחפש ולדייק בדגם הרכב והרדיו דיסק. יש להם עשרות רבות של דגמים. לא זול ויש עוד חברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...