Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לבדוק רכב שנקנה יד 1, 0 ק''מ?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מתעניין ברכישת פיג'ו 208 מאתר מוטודיל, המחיר שם הוא הכי זול שמצאתי מבין המקומות שביררתי בהם. הבנתי שאחרי שאני קונה את השובר מתקשרים אליי מאחת מעשרות חברות הרכב בארץ להשלמת העסקה. האם במעמד הרכישה לדרוש לראות את הרכב ולקחת אותו לבדיקה? אולי אני סתם חושב עקום אבל אני מדמיין את כל רכבי היד 1 0 ק''מ כרכבים שנפגעו בהובלה או עם פגמים וכו'.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שמגיעים למגרשי הליסינג אלו לא רכבים שמגיעים לסוחרים מאנשים שלא מצליחים למכור אותם.

אלו רכבים חדשים. לכן אישית לא רואה טעם לקחת לבדיקה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבט וויזואלי מספיק לדעתי - אגב ה208 ספציפית נמכרת אצל היבואן בהנחות גבוהות וייתכן ושווה לקנות אותה ישירות מהיבואן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אצל סוחרים 0 ק"מ.

אבל פותח הנושא,אתה חשדן מידי הרי גם לרכב מהיבואן יכול להיגרם נזק (נפילה מהאוניה חלילה ובכל מקרה בתיקון של אחוז מסויים מהרכב- נדמה לי 2-3 הם אפילו לא צריכים לידע אותך).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבט וויזואלי מספיק לדעתי - אגב ה208 ספציפית נמכרת אצל היבואן בהנחות גבוהות וייתכן ושווה לקנות אותה ישירות מהיבואן.

במוטודיל 75 אלף על דגם האקסס, בלובינסקי 85 על אקטיב פרו ויש רק 3 כתומות...לא אהבתי בכלל את הצבע וגם להוסיף 10 אלף על רמת אבזור זה מיותר בעיני. אני אסתפק בלהחליף למגנזיום ולהוסיף חלונות כהים לאקסס שאקנה מתישהו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב כמה עולה ביבואן ואם יש מבצע מיוחד.

אם ההפרש נמוך מ 10% עדיף לקנות מהחברה ולא להיות יד 2 ליסינג לשעבר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך כבר את הc3 live בליסינג ב72 אלף - גם איבזור עדיף(כמה אבזור שיש) וגם זולה יותר,

אולי שווה לך לבדוק את הקליאו שאני איתה, גם באה עם יותר אבזור(בקרת שיוט,שליטה מההגה על המערכת וכיוון מראות חשמלי) או איביזה 1.0t - לא חושב שכדאי לרכוש את ה208 אקסס כי היא ערומה באופן מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב חדש.. גם מהיבואן אנו לוקחים לבדיקת שילדה ומרכב.

כך אנו שקטים, כי אין תאונות בעיות צבע ותיקונים.

הבדיקה היא ללא בדיקת מנוע ומרכיבים סובבים, רק שילדה ומרכב בלבד.

העלות כחצי מבדיקה כללית במכון בדיקה.

בעיות מכניות הם באחריות היבואן, ויטופלו במסגרת האחריות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב כמה עולה ביבואן ואם יש מבצע מיוחד.

אם ההפרש נמוך מ 10% עדיף לקנות מהחברה ולא להיות יד 2 ליסינג לשעבר.

מחר אני בלובינסקי,נראה מה הם מציעים.

בעיקרון המחירון הוא באיזור ה100 אלף (יד 00),לובינסקי מציעים 3 רכבים יד 1 0 ק''מ ב85 מדגם אקטיב פרו. ויש את מוטודיל שמציעים ב75 יד 1 0ק''מ את האקסס.

כל רכב חדש.. גם מהיבואן אנו לוקחים לבדיקת שילדה ומרכב.

כך אנו שקטים, כי אין תאונות בעיות צבע ותיקונים.

הבדיקה היא ללא בדיקת מנוע ומרכיבים סובבים, רק שילדה ומרכב בלבד.

העלות כחצי מבדיקה כללית במכון בדיקה.

בעיות מכניות הם באחריות היבואן, ויטופלו במסגרת האחריות.

אייל.

תודה זה שיקול נכון לדעתי,מה שמדאיג אותי זה מרכב בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באופן כללי: כמה זמן הרכב "שכב" כלומר אם הרכב שנת שנת 2017 ולא שכב מ12-2016 - תבדוק מכות, חלודה, גומיות וכו'

כל זה לא צריך בדיקה

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפגו בתחילת המבצע לי הפריע שזה 3 צילינדר והמושב האחורי לא מתקפל באקסס ל1/3 2/3 פלוס שוק שיכול להיות בעיתי

אכן לפיג'ו אין שוק טוב,

אך לגבי מנוע ה3 צל', בינתיים אחרי 2 רכבים עם אותו מנוע (לא טורבו), אחד מהרכבים לבין משפחה לא שלי, חייב להגיד שהכל המצאות, המנוע לא הכי חלק ושקט בעולם, זה נכון, אך ממש אין שום רעידות מוגזמות או בעיות כלשהם או אפילו כל טענה מנופלת ששמעתי בפורום.

מה שכן במיצובישי אטראג' של חבר , אכן רועדת בסיבובי סרק צורה די מפריעה, לא קיים במנוע הpuretech שיש לי בפיג'ו, אני מדבר כמובן על המנוע הלא מוגדש, לא יודע לגבי הטורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי הבוקר בלובינסקי, נתנו לי אקסס ב79,900 לפני אגרת רישוי. יד 0 ק''מ 0. הייתי סוגר במקום אבל לא נתנו לו מימון בגלל שאין לי תלושי משכורת עדיין, אני נכנס לקבע רק עוד כמה חודשים. חבל לי מאוד כי אני חייב רכב ויש לי כסף למקדמה ומספיק לחצי שנה של תשלומים,עד אז ייכנסו לי כבר כמה משכורות אבל אני מבין אותם כבית עסק ולגיטימי שלא מכרו לי. אני אדבר עם מוטודיל, נראה מה התנאים אצלהם.

בכל מקרה המחיר של לובינסקי מצויין וגם השירות בסניף כרמיאל היה סוף הדרך.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש חברת מימון שתסכים לתת לך הלוואה בלי תלושי משכורת אחרונים - ייתקנו אותי פה אולי אני באמת טועה.

בכל מקרה, אולי תיקח את ההלוואה על חשבון ההורים? תעשה להם הוראת קבע כל חודש עם הסכום של ההלוואה, יהיה פשוט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי עצמאים זה גם קצת בעייתי, אני אבדוק תנאים להלוואה אולי מהבנק שלי ואם לא אז אלך על רכב משומש באיזור ה45-50 א'''ח.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...