Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30CW 2012 מהשכרה

אשרי
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

I30CW 2012 צורה ישנה.

רכב יד שניה, כרגע בבעלות פרטית (כשנתיים) לשעבר השכרה, עם 85000 ק"מ. המוכר מבקש מחירון יד2 שאחרי שקלול מגיע ל-40000 שקל. הבחור מתעקש על מחיר מחירון ואומר שיתקן כל ליקוי ברכב שימצא בבדיקה.

האמת היא שלא חשבתי שארצה בכלל לראות רכב השכרה לשעבר אבל הרכב הנ"ל, בבדיקה כללית ראשונית, נראה ממש חדש, נקי ושמור. בדקתי כבר שבעה רכבים ואף אחד מהם לא היה ראוי לרכישה. מה אתם הייתם עושים ? כדאי ? (אני לא מתכוון למכור את הרכב בשנים הקרובות..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נעול רק על סטיישן ? ברכב הזה יש גם I30 רגילה בצורה ישנה ואפשר למצוא פרטיות שמורות או מקסימום יוצאת ליסינג לשעבר.

למה דווקא ישר לחפש השכרה ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חיפשתי אחי, במודעה צויין ליסינג !

המוכרת טוענת שציינה זאת "בתום לב". עיצבן אותי ורציתי ללכת, אבל האוטו היה הכי יפה שראיתי עד עכשיו, לפחות קוסמטית, ק"מ נמוך ואני פוחד שאני מפספס משהו...מחר אני אקח לבדיקה עם המון רגשות מעורבים על זה שהמכירה התחילה בשקר "קטן".

לשאלתך, אני צריך פשוט סטיישן וזו הסיבה שאני לא מחפש רגילה, אני מיואש אח...מתוך תשע מודעות מיד2 וקומו, רק שני אנשים היו פרטיים באמת וכל התשע ללא יוצא מהכלל שיקרו איזה "שקר קטן", לא חשבתי שזה יהיה כל כך קשה...

אתה נעול רק על סטיישן ? ברכב הזה יש גם I30 רגילה בצורה ישנה ואפשר למצוא פרטיות שמורות או מקסימום יוצאת ליסינג לשעבר.

למה דווקא ישר לחפש השכרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דבריה היא בעלת הרכב, לצערי לא ראיתי את רשיון הרכב (הגעתי עם מונית לראות רכב...) אבל נטיתי להאמין לה, הגייעה עם ילדים קטנים וברכב היו שלושה מושבי תינוקות... :)

הודיעה מיד, עוד לפני שבדקתי משהו, שיש טעות בפרסום והרכב לא ליסינג אלא רכב השכרה לשעבר אז ראיתי את זה כגילוי נאות, נקווה שמחר הכל יהיה בסדר וכל שאר הפרטים מלאים ונכונים לפני שניכנס לבדיקה. מאמין שסוחר ישלח אשה עם ילדים בחום הזה למכור רכב ?... אין לי כח לזה :)

האם היא בעלת האוטו ?

אולי היא "נערת פיתוי" של סוחר מנתניה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאומרים סתם דברים,מה כתוב ברישיון הרכב, אשרי ?

היה שינוי לפני מספר שנים בהנחיות רישום משרד הרישוי לרכבים יוצאי ציי רכב וההגדרות הן:

ליסינג לשעבר= השכרה/החכר .

השכרה לשעבר= השכרה.

כמו כן,האם השווית בין פרטי האשה הרשומים ברישיון הרכב לבין מסמך מזהה ? (תעודת זהות/דרכון/רישיון נהיגה של האשה) ?

מספיק שקר אחד בשביל להתרחק אבל ואבל גדול, אם הנתונים אמת הרכב שווה בדיקה (בהנחה והבעלים היא האשה המופיעה ברישיון מוצלב עם ת"ז/מסמך מזהה אחר והרכב אכן רשום ברישיון כ"השכרה/החכר").

לפני שתלך לבדיקה,ממליץ לך לאמת את הפרטים.

לסיכום:

פרטים נכונים= שווה בדיקה.

אחד הפרטים שגויים-= שלום שלום ולא להתראות עוד לפני זריקת כסף לפח בבדיקה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי כרגע לבעלת הרכב וכתוב ברשיון השכרה בלבד ולא השכרה\החכר. חוזרת שוב שהיא בעלת הרכב ומחר תגיע עם רשיון הרכב ופרטים מזהים. אני במתח..

תודה

colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה אחת,

אם הוחלף מנוע ברכב, האם בבדיקה הממוחשבת מופיע המספר הסריאלי של המנוע המקורי או שהבדיקה היא ידנית עם פנס כמו פעם ? איפה נמצא מספר המנוע ומספר השלדה ברכב הזה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוחלף מנוע היו חייבים לעדכן את המספר שלו ברישיון הרכב ואם לא יספרו לך כנראה שלא תדע על כך.

החלפת מנוע לכשעצמה,אינה פוסלת את הרכב לקניה אך השאלה היא מה הנסיבות ואיזה מנוע הרכיבו.

כאשר בדקו את הרכב שלי בזמנו חיפשו מספר כלשהו מתחת לכסא של הנוסע ליד הנהג (כנראה מס' שילדה ומס' המנוע מוטבע כנראה היכן שהוא על המנוע/הבלו אבל המתן לתגובה מדוייקת יותר).

בכל אופן,אם אמרה,שהיה ליסינג ורשום ברישיון השכרה,שקר אחד מספיק לי בהחלט לפסול את הרכב ולחפש משהו קצת יותר שמור.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והוחלף מנוע הייתי מתרחק,

רכב בן 4 עם 85 אלף קילומטר שהוחלף לו מנוע? על רכב ללא בעיות מיוחדות כמו i30 מדובר ברוב המקרים בהזנחה של הבעלים שיצרה את ההחלפה.

במידה ולא הרכב נראה שמור הייתי לוקח לבדיקה ובודק במוסך את הרכב כמובן כולל היסטוריית טיפולים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי לוי יצחק במקרה הזה, אין הבדל במחיר המחירון המשוקלל.

(לא בדקתי בעצמי, חבר בדק בשבילי)

מעדכן שוב. ניסיתי בעצמי כמה וכמה פעמים בלוי יצחק, לא הצלחתי בשום אופן לקבל נתון על I30CW אוטומטית 2012 מהצורה הישנה, הוא נותן בעקשנות אפשרות לבחור גיר ידני בלבד ?!

מישהו יכול לנסות ?

למה אתה מתייחס למחירון יד2 ? מהו המחירון של לוי יצחק המשוקלל ?
עריכה אחרונה על ידי אשרי
לחץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הנ"ל לא עבר חיים קלים,

מעיכות באגן השמן עלולה להעיד על טיפוסי מדרכות ונהיגה לא זהירה.

לגבי הנזק בתאונות, יש פה משמעויות מסחריות גדולות - הרכב עבר תאונה גם מקדימה וגם מאחורה(פח אחורי עקום ונזק לקורות שלדה קדמית), אין לדעתי משמעות בטיחותית לנזק אבל משמעות מסחרית כן, במילים אחרות? חפש מציאה אחרת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...