Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מכוונים טורים בסיוויק 2005?

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטורים נמוכים בהילוך D, בערך על 300 סל'' ד, שאני עוזב את הגז ונותן לרכב להתקדם, הוא לא מתקדם, אולי 2 קמ'' ש, איך אני מגביה את הטורים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו מערכת הזרקה ואין כיוון של הטורים- הכל ממוחשב.

צריך להתחיל בפעולה בסיסית- ניקוי וכיוון של בית מצערת /מנוע צעדים ואם לא עוזר להתחיל לחפש היכן התקלה-אבחון מקיף יותר במכון להזרקות דלק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דולקת נורת מנוע. שהרכב קר הטורים עולים גבוה בגלל הצ'וק אוטומטי, ואז אני משלב D הרכב מתקדם רגיל כמו כל רכב, אבל שהוא מתחמם הטורים יורדים, ועוזבים את הגז הוא לא מתקדם נשאר במקום, הרכב גם לא רועד או משהו למרות שהטורים ממש נמוכים, צריך לתת הגבהה קטנה והוא יתקדם כרגיל.

לא נראה לי שיש קשר לניקוי אין זיוף בטורים בכלל יציבים.

אין איזה בורג של אוויר או בורג על הפרפר שאפשר להגביה קצת את הטורים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 300 סל"ד המנוע היה רועד ממש חזק, אם הוא עובד חלק ויציב, הסל"ד תקין.

אמור להיות באיזור 600-650 סל"ד (אם ובלי מזגן בהתאם) וכן, האוטו הזה בקושי מתקדם קדמיה ללא לחיצה על הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמו ,אם אין נורת מנוע דולקת ואין רעידות מיוחדות אז כניראה הכל בסדר עם סיבובי המנוע.

אם אתה זוכר שבעבר הרכב היה מתקדם יותר בסרק, הייתי בודק את הבלמים ומוודא שאין איזה קאליפר תפוס שמפעיל קצת חיכוך בסרק

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דולקת נורת מנוע. שהרכב קר הטורים עולים גבוה בגלל הצ'וק אוטומטי, ואז אני משלב D הרכב מתקדם רגיל כמו כל רכב, אבל שהוא מתחמם הטורים יורדים, ועוזבים את הגז הוא לא מתקדם נשאר במקום, הרכב גם לא רועד או משהו למרות שהטורים ממש נמוכים, צריך לתת הגבהה קטנה והוא יתקדם כרגיל.

לא נראה לי שיש קשר לניקוי אין זיוף בטורים בכלל יציבים.

אין איזה בורג של אוויר או בורג על הפרפר שאפשר להגביה קצת את הטורים?

תודה.

לא מספיק אוויר-חייבת להיות סיבה לזו

צורך לראות סעפת יניקה-אחרת סתם דיבורים

מזה מתחילים.

עריכה אחרונה על ידי gershon1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20108239_1077191452414456_4086059386999920582_n.jpg

זה המצב שהרכב חם אחרי נסיעה, נגיד בפקק אני מנסה להתקדם בלי גז, הוא זוחל ממש לאט 2 קמ''ש, אני מוצא את עצמי כל הזמן צריך לתת מכות גז קטנות בשביל להתקדם, לאומת זאת הייתה לי פיקנטו, בלי גז היא נוסעת 15 עד 20 קמ''ש.(ובפיקנו ב-D הרכב על 900 או 1000 טור)

על כמה הטורים אצלי עכשיו זה מצב תקין?

ממש אהבתי שהרכב קר הוא מתקדם יפה בלי גז הרבה יותר נוח.

אין אפשרות להגביה איזה קו אחד לפחות?

זה מרגיש כאילו הרכב ידני נגיד בחניות או שיפוע בכביש הוא לא מתקדם זריז חייב לתת נגיעות גז לא נוח.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסעפת יניקה של רכב הזה יכול להיות איש 6 מצערות

1-דוושת גאז,שניה-סעפת ארוכה/קצרה,3-ארבעה מצערות ונטורי שמאוד משפיעים על הסרק גם כן

כל זה נשלט על ידי מחשב ההזרקה.....-חוזרים לבדיקה ממוחשבת(DATA STREEM)

CHECK ENGINE או קודים יכולים לא להיות במצב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]491104[/ATTACH]

זה המצב שהרכב חם אחרי נסיעה, נגיד בפקק אני מנסה להתקדם בלי גז, הוא זוחל ממש לאט 2 קמ''ש, אני מוצא את עצמי כל הזמן צריך לתת מכות גז קטנות בשביל להתקדם, לאומת זאת הייתה לי פיקנטו, בלי גז היא נוסעת 15 עד 20 קמ''ש.(ובפיקנו ב-D הרכב על 900 או 1000 טור)

על כמה הטורים אצלי עכשיו זה מצב תקין?

ממש אהבתי שהרכב קר הוא מתקדם יפה בלי גז הרבה יותר נוח.

אין אפשרות להגביה איזה קו אחד לפחות?

זה מרגיש כאילו הרכב ידני נגיד בחניות או שיפוע בכביש הוא לא מתקדם זריז חייב לתת נגיעות גז לא נוח.

תודה.

הסל״ד תקין.

אין לך מה להשוות לפיקנטו. מנוע פיצפון שעובד בסל״ד גבוה יותר בשביל לספק כח למזגן/אלטרנטור.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...