Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע נחנק ונכבה מאזדה 323F 1996

Maor Hananayev
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים מה שלומכם ?

אני קניתי רכב היום אני חייב עזרה דחופה !.

נסעתי עם הרכב מקרית ים עד למגדל העמק והכל היה בסדר חניתי את הרכב ואחרי חצי שעה ירדתי לנסיעה...

כשהגעתי לעלייה רצינית הרכב התחיל להתנהג מוזר: כשנותנים גז הוא מגיב אבל אחרי 2-3 שניות המצערת מפסיקה להגיב והרכב נוטה להיחנק מין גמגום כזה ולהתכבה...

ברכב יש סטרטר חדש ומצבר חדש.

יש אגזוז לחץ אם זה קשור איכשהו למרות שבנסיעה הכל היה תקין בחזור.

חשוב לציין שהרכב עומד הוא מניע יפה ומהר אבל שמתחילים נסיעה הוא מתחיל להיחנק...

עוד משהו חשוב הצינור גומי שיוצא מהמצערת לכיוון הפילטר אוויר קרוע ניסית לשים דבק בשביל למנוע בריחה או משהו אבל עדיין אותו דבר :(

חייב עזרה תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה שלומכם ?

אני קניתי רכב היום אני חייב עזרה דחופה !.

נסעתי עם הרכב מקרית ים עד למגדל העמק והכל היה בסדר חניתי את הרכב ואחרי חצי שעה ירדתי לנסיעה...

כשהגעתי לעלייה רצינית הרכב התחיל להתנהג מוזר: כשנותנים גז הוא מגיב אבל אחרי 2-3 שניות המצערת מפסיקה להגיב והרכב נוטה להיחנק מין גמגום כזה ולהתכבה...

ברכב יש סטרטר חדש ומצבר חדש.

יש אגזוז לחץ אם זה קשור איכשהו למרות שבנסיעה הכל היה תקין בחזור.

חשוב לציין שהרכב עומד הוא מניע יפה ומהר אבל שמתחילים נסיעה הוא מתחיל להיחנק...

עוד משהו חשוב הצינור גומי שיוצא מהמצערת לכיוון הפילטר אוויר קרוע ניסית לשים דבק בשביל למנוע בריחה או משהו אבל עדיין אותו דבר :(

חייב עזרה תודה לעוזרים !

פורד ומאזדה די דומות מבחינת המכלולים. לי יש פוקוס 2003.

נתקלתי בתקלה הזו גם, בשיחה עם מאור30 עלה שכנראה פילטר דלק סתום וכשאין לחץ (כל הדלק במיכל בעליה נוטה לאחור) הלכלוך סותם אותו. כשיש, הדלק עובר. לכן תנסה להחליף פילטר דלק.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חברים אחרי שעתיים שהשארתי את האוטו איפה שהוא נתקע חזרתי הנעתי והוא נסע בסדר אבל שוב הרגישו את העניין של החנק בעליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף אחרי שהחלפתי את הצינור הקרוע שיצא מהמצערת הבעיה נמשכת...

איך אני יכול לדעת אם זה חוטי הצתה או מפלג או פלאגים?

אמרו לי לבדוק בנוסף פילטר דלק חוטי הצתה.

מישהו אמר לי ללכת על כיוון של התחממות מנוע נראלכם שיש מצב כזה ? כי יש לי בעיה במד של החום מנוע הוא לא עומד לפי הסימון הוא מתחיל מלמטה יותר. אמרו לי לפתוח פקק של השמן ולראות אם יוצא עשן זה נכון ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם לא ידוע לך יה מצב מערכת ההצתה אז תתחיל בלהוציא פלאגים ולבדוק מה מצבם. לעבור על החוטים לראות שלא יבשים או סדוקים/ קרועים. פילטר דלק גם כן תחליף לך תדע מתי הוחלף לאחרונה ואחרי כל זה נוכל להמשיך להתקדם. לא יודע מי נתן לך את הרעיון של לפתוח את הפקק שמן אבל שינסה את זה אצלו וייווכח לדעת ששמן חם מוציא עשן וגם מתיז.

עריכה אחרונה על ידי מאור30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם לא ידוע לך יה מצב מערכת ההצתה אז תתחיל בלהוציא פלאגים ולבדוק מה מצבם. לעבור על החוטים לראות שלא יבשים או סדוקים/ קרועים. פילטר דלק גם כן תחליף לך תדע מתי הוחלף לאחרונה ואחרי כל זה נוכל להמשיך להתקדם. לא יודע מי נתן לך את הרעיון של לפתוח את הפקק שמן אבל שינסה את זה אצלו וייווכח לדעת ששמן חם מוציא עשן וגם מתיז.

מחר אני יבדוק את הנושא חבר שלי מכונאי רכב בדק אותו מקודם ואמר שנראלו או מפלג/פילטר דלק/משאבת דלק

נתחיל מהפילטר דלק לאט לאט נתקדם הלאה כי במצב של ניוטרל ועמידה במקום הרכב נותן חופשי גז

איך שמשלבים להילוך ומרימים קלאץ להתחלת נסיעה הוא נחנק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

אני כבר אובד עצות אין לי כבר חשק לרכב פשוט ירד לי כל ההתלהבות מהרכב...

פירסמתי פה לא מזמן על התקלה שהרכב שלי נוסע רגיל כשהוא קר ואחרי שהוא מתחמם ומגיע לטמפ' עבודה הוא מתחיל לרדת בטורים ונוטה ישר לכיבוי מנוע אפילו כמה פעמים ברצף(הנעתי וניסיתי שוב ושוב עד שהצלחתי להתקדם

עד לחניה).

הרכב מאזדה 323F 1996 1.8 ידני

דברים שהחלפתי עד עכשיו:

1.צינור אוויר הגדול הזה שיוצא מהמצערת (Air Hose) היה קרוע לגמרי. הבעיה נמשכה...

2.החלפתי חיישן מד כמות אוויר כי היה חשד שהוא נדפק לגמרי... לא פתר את הבעיה.

3.הלכתי למכונאי רכב והוא אמר שמשאבת הדלק על הפנים הלכתי וקניתי אחת חדשה מהניילון... הרכב נסע איזה 20 דקות בלי בעיה ואז שוב הבעיה הזאת חזרה...

חשוב לציין שביום שקניתי את הרכב נסעתי איתו מחיפה למגדל העמק ואיך שחניתי אותו במגדל העמק ואחרי חצי שעה יצאתי איתו לנסיעה הוא התחיל עם הבעיה הזאת שהוא נוטה להתכבות...

אשמח מאוד לעזרה, וכבר מחר אני מכניס אותו למוסך(אבל עדיין אני צריך עצות מכם או כיוונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...