Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאבי ראש ובחילה אחרי שימוש בsonax למזגן

meldo
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

באתי אתמול עם בעיה יחסית זניחה למוסך שכרגע התפתחה לבעיה נוראית. אשמח מאוד לעזרה.

אז תחילה הגעתי למוסך עם תלונה של ריח מוזר ולא ברור שהיה קיים ברכב וקצת הפריע לנוסעים בו. המוסכניק שיער שמדובר בטחב שהצטבר במזגן ועל כן החליט לעשות שימוש במוצר של sonax, מן רימון עשן שכזה שמופעל למשך כ10 דקות בתוך הרכב כשכל החלונות והדלתות סגורים והמזגן מופעל ובכך החומר מוחדר אל תוך המזגן והורג את הטחב. הבעיה שנוצרה לאחר השימוש בסונקס הזה היא שהריח של הגז שיצא מתוך זה והתערבב בתוך הראדיאטור מאוד מאוד חזק והוא מתגבר בכל פעם כשמדליקים את המזגן. הריח כלכך חזק שגורם לי לכאב ראש ואף לבחילות. מרגיש כאילו אני מריח גז עצבים כלשהו, ממש עושה לי לחץ חזק בראש. משהו שאף פעם לא הרגשתי מאף מזגן בשום רכב שנסעתי בו בחיי.

החומר של הסונקס חדר לתוך הראדיאטור ככה שהריח הזה לא הולך להעלם בקרוב מעצמו.

מה ניתן לעשות במצב כזה? אני ממש לא יכול להכנס לרכב ליותר מדקה מבלי לחטוף כאב ראש נוראי

תודה מראש למי שיוכל לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר נתקלתי בתופעות כאלו בעבר, חומרי ניקוי מסויימים ולקוחות מסויימים שרגישים לחומרים הפעילים של החומר.

להשאיר את הרכב עובד עם מפוח מכוון למהירות המקסימלית (ללא הפעלת מזגן) סחרור אויר מכוון על אויר צח וכל החלונות ברכב פתוחים למשך שעה, זה אמור לחלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה. דבר שני, אני טיפה לא חזק במושגים, האם התכוונת לזה שצריך להפעיל את המזגן על המקסימום עוצמה של המאורר (ללא קירור) וללחוץ על הכפתור שמכניס אוויר מבחוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי. המחשב של הרכב כבר ידאג להפעיל את מנוע הבנזין כשהוא ירגיש צורך, אל תדאג.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאת גם הזדמנות טובה לעשות פלאש לרדיאטור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה אמיתי כשנעשה שימוש בכימיכלים בסביבה של בני אדם. מצטרף להמלצה פשוט לתת לרכב לעבוד בסרק עם חלונות פתוחים ומזגן פועל על כניסת אוויר מבחוץ עד יחלוף "זעם".

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

לקחתי את האוטו ליד הים כדי שתהיה בריזה טובה, פתחתי את כל החלונות ואיווררתי עם המפוח כפי שהוסבר לי כאן במשך כשעה ורבע. אומנם הריח פחת אך עדיין ברגע שאני נכנס לרכב ומפעיל קירור ac אני מיד מתחיל לחוש בלחץ בין האף למצח שמתפתח לכאב ראש ובחילה. אחרי שאני יוצא מהאוטו התסמינים פוחתים תוך כחצי שעה. אני בבאסה רצינית מהסיפור הזה וממש נרתע מלהכנס לאוטו...האם יש משהו נוסף שניתן לעשות כדי להוציא במאה אחוז את החומרים שפיזר לי הסונקס הזה בכל רחבי האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...