Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאבי ראש ובחילה אחרי שימוש בsonax למזגן

meldo
שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תפעיל את המזגן על החימום הכי גבוהה והמהירות הכי גבוהה, סע עם חלונות פתוחים והריח יעלם תוך 30 דקות. החום אמור לנדף ולמוסס את החומר שנשאר. כמובן הכל על סירקולציה פנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: החלפתי עם חבר רכבים למשך שבוע לראות אולי בעוד שבוע החומר יתנדף מהרכב. הוא אמר שהוא לא חש כאבי ראש כמוני לכן הסכים לעזור לי. נראה מה יהיה בעוד שבוע. בינתיים אני רוצה להודות לכל החברים פה שמנסים לעזור. זה אחד הפורומים הכי טובים שנתקלתי בהם בזכות החברים שפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עידכון: אז אחרי חודש שלם של ניסיונות אינסופיים של איוורור הרכב אני קרוב ללהרים ידיים ולמכור אותו.

רציתי לשאול האם יש לכם איזשהו רעיון אחרון למה עוד אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה? אחרי חודש של נסיעה עם כאבי ראש אני יכול להגיד חד משמעית שהכאב ראש מתגבר כשאני מפעיל את המזגן, כשאני נוסע בלי מזגן אז גם יש הרגשה קצת של סחרחורת אבל בפירוש כשהמזגן דולק זה מעצים את הבעיה.

האם יש איזשהי שטיפה פנימית שאפשר לעשות למזגן או איזשהו רעיון גאוני אחר שיכול להעלים את הסיפור הזה לפני שאני מרים ידיים סופית? ממש יבאס אותי למכור את הרכב בגלל שטות שכזו

אני ממש מרוצה מהרכב

אודה לכל עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר כתבו- מחולל אוזון כנראה יפתור את זה.

בעבר דיברתי עם בעל עסק כזה ואמר שהוא מוכן לקחת אחריות, אם הבעיה לא נפתרה- אל תשלם.

נסה לדבר איתם, אם הם מוכנים להתחייב לך הייתי הולך על זה.

העלות לא זולה- אז רצו כ-400 ש"ח.

http://www.stopsmell.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק התהליך שעשו לי עם הsonax שהיה אמור לטהר את האוויר ובסוף זה מה שגרם לי לכאבי ראש, לפני זה סתם היה ריח לא נעים. הסונקס זה מה שגרם לי לכל הבעיות ככה שאני מפחד שהמוחלל אוזון יעשה את אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

meldo, איך השתמשת בחומר? היכן מיקמת את מיכל התרסיס ואיך בוצע הליך ההפעלה?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק התהליך שעשו לי עם הsonax שהיה אמור לטהר את האוויר ובסוף זה מה שגרם לי לכאבי ראש, לפני זה סתם היה ריח לא נעים. הסונקס זה מה שגרם לי לכל הבעיות ככה שאני מפחד שהמוחלל אוזון יעשה את אותו הדבר.

אבל זה לא אותו חומר!

האוזון פעיל, ולכן יחמצן כל דבר שיבוא איתו במגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען מי שיקרא בעתיד, לא צריך רימון, זה בערך כמו להפיל פצצת אטום על בעיה של קן נמלים בחצר.

בכל חנות אביזרי רכב יש מיכלי תרסיס קטנים וזולים (כ 30 ש"ח) שנועדו בדיוק לקטילת עובש במזגן (באים אפילו ב 3 ניחוחות שונים), 2 ריסוסונים קטנים באזור שאיבת האויר (בד"כ ליד רגלי הנוסע) והבעיה נפתרה.

יש לי מיכל כזה אצלי בתא כפפות, מחזיק המון זמן.

זה המוצר:

img.aspx?img=images%5CSUNRISE.jpg&width=600

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

meldo, איך השתמשת בחומר? היכן מיקמת את מיכל התרסיס ואיך בוצע הליך ההפעלה?

המוסכניק הניח את הסונקס בין המושבים האחוריים, הפעיל את המזגן על המקסימום עם סירקולציה פנימית והפעיל את הרימון עשן ככה במשך 10 דקות כשכל החלונות סגורים. כשהחומר נגמר פתחתנו לאוורר את הרכב למשך כמה דקות ונסעתי משם הביתה. כבר בנסיעה חזרה הרגשתי את הכאב ראש הראשון מלווה בבחילה נוראית שליוותה אותי כל היום. מאז כל פעם כשאני נוסע ברכב עם מזגן דולק אני חוטף שוב את הכאב ראש הזה. כשנוסע בלי מזגן אז התסמינים פוחתים באופן ניכר מאוד אך עדיין מרגיש מסוחרר מעט. כשיוצא מהאוטו הכאב ראש לאט לאט מתחיל לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...