Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגע הודה וברח - האם שווה להתנהל מול בתי משפט ומה עושים בנתיים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

נהגת שנסעה רוורס ברכב שלה (ליסינג) פגע בקטנה ברכבנו בטמבון, עלות התיקון היא כ 1200 ש"ח.

אשתי שהייתה ברכב (במקרה) לקחה פרטים כולל דף שבו הנהגת הודתה שהיא פגעה בנו וחתמה עליו.

בעלה (שמנהל את העניינים) לא מוכן להחליף טמבון אלא מעוניין רק להדביק לנו את החלק שנשבר, כמובן שאנחנו "פחות" מעוניינים בזה. כאשר ביקשנו ממנו את חברת הביטוח הוא סרב לתת אותה.

פנינו למשטרה, אמרו לנו שאין להם מה לעשות (כיוון שהיינו נחמדים וחיכינו לזוג שיחזור מחופשה ועברו יותר מ48 שעות), ויש לגשת לתביעות קטנות עם אישור שמאי.

רצינו להתייעץ מה כדאי לנו לעשות

- האם לתקן ולא להתעסק עם הארס או שכדאי להתמודד?

- במידה ונלך על תביעות קטנות, כמה זמן זה יגזול מאתנו וכמה זמן לוקח התהליך (בערך) ?

- האם לאחר הערכת השמאי אנו יכולים לתקן את הרכב ולבקש את הכסף או שאנו צריכים להישאר עם המכה עד גמר התהליך?

תודה רבה,

אסף

עריכה אחרונה על ידי AsfK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמאי עורך דו"ח, ואתה יכול לתקן.

ואח"כ לפנות לבעל הרכב בדרישה לשלם את תיקון הנזק + עלות השמאי.

ישלם, טוב

לא ישלם תגישו תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות תהליך פשוט יחסית

פעם להביא את החומר לבית המשפט להגשת התביעה ופעם שניה דיון שייקח כחצי שעה.

כמה זמן לוקח ? תלוי בלחץ בבית המשפט בין מספר חודשים לשנה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המהירה!

אשמח לעוד כמה תשובות:

1. האם צריך שמאי של חברת ביטוח או שמאי כלשהו?

2. מה קורה אם הבנאדם לא מתייצב בבית המשפט?

3. חוץ מהערכת שמאי - יש דברים נוספים שצריך להביא לבית המשפט?

4. האם יש הוצאות נוספות שצריך לקחת בחשבון והאם הוא משלם עליהם? (אגרות והוצאות עקיפות כולל האם הוא ישלם לי על היום חופש שאצטרך לקחת מהעבודה בשביל להיפגש עם השמאי / להגיע לבית המשפט..)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אתה יכול לתבוע על מה שאתה רוצה, לזכות זאת שאלה אחרת. אם יש לך קבלות דוח שמאי מצבך טוב יותר.

אין צורך לגשת לבית המשפט לצורך הגשת תביעה, כנס לאתר נט משפט ופתח תביעה און ליין. התאזר בסבלנות האתר החזיר אותי לשנת 2005. הכן מסמכים סרוקים מראש. אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המהירה!

אשמח לעוד כמה תשובות:

1. האם צריך שמאי של חברת ביטוח או שמאי כלשהו? שמאי שלך , לא חייב כזה שעובד עם חברות הביטוח

2. מה קורה אם הבנאדם לא מתייצב בבית המשפט? אם קיבל את כתב התביעה , הוא צריך להגיש כתב הגנה, לא הגיש כתב הגנה אתה יכול לבקש פסק דין, הגיש כתב הגנה ולא התייצב למשפט , אתה יכול לבקש פסק דין , השופט אז ישאל אותך מספר שאלות ויוודא שלא ביקשת את הירח.

3. חוץ מהערכת שמאי - יש דברים נוספים שצריך להביא לבית המשפט? כל מה שיכול לסייע לך לזכות בתביעה, את חלקם אתה מצרף לכתב בתביעה , כמו ההדאה באשמה של הנהגת.

4. האם יש הוצאות נוספות שצריך לקחת בחשבון והאם הוא משלם עליהם? (אגרות והוצאות עקיפות כולל האם הוא ישלם לי על היום חופש שאצטרך לקחת מהעבודה בשביל להיפגש עם השמאי / להגיע לבית המשפט..)השמאי זה חצי שעה הוא מגיע אליך, הגשה בבית המשפט , ועוד הדיון , ביחד יפסקו לך 200-300 ש"ח.

תודה!

באדום.

אבל כאמור בהודעה מעלי , ייתכן ויתעשתו וישלמו ללא צורך בהליכים משפטיים.

סוכן הביטוח שלך צריך לסייע לך בכל הפרוצדורה הזו, גם אם לא הגשת תביעה לחברת הביטוח.

אם לא חפש בחידוש סוכן נחמד יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אם יש לו ביטוח אז הסוכנות שלך יכולה לפי מספר רכב למצוא אותו

היה לי מקרה שנכנסו בי ולא היה לו ביטוח הוא ניסה להתחמק העברתי רישיון רכב לחברה והם טיפול ותיקנו לי את הרכב ( יש לציין שמדובר ברכב ליסינג )

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עבר תאונה דומה: נהגת פגע ברכב שלו וברחה. ניסו להגיע למו"מ לצורת התיקון ולא הגיעו להסכמה. הפגיעה: אחת הדלתות התעקמה.

החבר שלי שכר שמאי, העביר לביטוח שלו בטענה לתבוע את הפוגעת.

הביטוח של הפוגעת לא אישה את התביעה.

חבר שלי הגיש בקשה לבית משפט לתביעות קטנות על הנזק + שכר של שמאי + הוצאת בית משפט.

לאחר מספר שבועות, הביטוח של הפוגעת אישר את התביעה וקיבל את כל הכסף.

החבר כמובן תיקן את הדלת עם הכסף שיקבל מהביטוח של הפוגעת.

אני חושב שכדאי לפנות קודם לביטוח עם כל המסמכים הרלוונטים. אם אין התקדמות מהביטוח, אז ללכת לבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להגיש תביעה?

יש לכם את כל המסמכים הרלוונטיים.

וההליך מאוד פשוט, גם המשפט עצמו.

אני כמעט בטוחה שהמשפחה תיצור עימך קשר כדי לטפל בנושא ברגע שהזימון מבית המשפט יגיע אליהם.

לא צריך לחשוש מהפרוצדורה.

רק צריך מעט זמן וסבלנות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...