Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג ספורטיבי שקט

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מודה שדיי התאכזבתי ממה שכתבת. הייתי בטוח שהסט הבא שלי יהיה אסי3 (כרגע עם PS3 מעולים, בעבר הלא רחוק הייתי עם רכב אחר ואסי2 - הייתי מרוצה מהם מאוד).

אין מה להתאכזב, המחירים של מישלין כיום מאוד אטרקטיביים. הם ממש שיחקו אותה.

את הסט שלי (205/45R17) קניתי ב-650 שקל לחתיכה, מחיר שנמוך מהערכות שקיבלתי על האסי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רוצה הכל מהכל ועוד שניה גם תגיד מחיר כמה שיותר זול.....

טויו לדעתי אחלה אבל אורך חיים לא משהו.

המחיר זול אבל.

מכל מה שרשמת נראה לי איזה מישלן PS4 יתאים לך.

בדיוק היום סיפר לי חבר שהוא רוצה צמיגים ב-18" והבדל בין טויו ל-PS4 הוא 400 ש"ח לסט - בהבדל מחיר כזה לדעתי שווה לגמרי ללכת על מישלן.

מצטרף להמלצה עם הסתייגות קלה.

שקט זה מושג יחסי, ומשתנה בין רכב לרכב כתלות בבידוד של הרכב גם.

במקרה היו לי את הPS4 במידה שלך ואני יכול להגיד לך שהם אוחזים מעולה ביבש ורטוב אבל לא שקטים ונשחקים די מהר.

לעומת זאת, פרימסי 3 אוחז קצת פחות טוב אבל הרבה יותר שקט והחזיק לי 50 אלף ק"מ.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתאכזב, המחירים של מישלין כיום מאוד אטרקטיביים. הם ממש שיחקו אותה.

את הסט שלי (205/45R17) קניתי ב-650 שקל לחתיכה, מחיר שנמוך מהערכות שקיבלתי על האסי.

מידה דומה, 205/50/17 PS3 נקנו ב600 ליחידה. המחירים בהחלט טובים ללא ספק.

מה שכן, מוזר לי מאוד לקרוא את המגיבים כאן בקשר לגודייר, כאילו מדובר בצמיג גרוע (שוב, מניסיון שלי אלו צמיגים שמאוד דומים באופי שלהם בכל הקשור לאחיזה, פידבק ושחיקה. אסי2 וPS3).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק גם yokohama ad08R, יש להם את הצמיג הזה במידה שאתה מחפש ובקוד מהירות שאתה צריך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוקו משמעותית יקרים מצמיגים מקבילים להם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידה דומה, 205/50/17 PS3 נקנו ב600 ליחידה. המחירים בהחלט טובים ללא ספק.

מה שכן, מוזר לי מאוד לקרוא את המגיבים כאן בקשר לגודייר, כאילו מדובר בצמיג גרוע (שוב, מניסיון שלי אלו צמיגים שמאוד דומים באופי שלהם בכל הקשור לאחיזה, פידבק ושחיקה. אסי2 וPS3).

חס וחלילה גרוע. להיפך, צמיג מעולה וגם אני שקלתי אותו. תעיף מבט במבחנים ב-tyre review ותראה שההבדל בציונים ביניהם קטן מאוד. הוא פשוט עדיין קיים וה-PS4 יותר טוב אם אני זוכר נכון בכל פרמטר, במעט, אבל עדיין יותר טוב. אז בהינתן מחיר נמוך יותר לצמיג הטוב יותר, אין פה ממש התלבטות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי זוג קונטי קונטקט 5 לברידג'סטון פוטנזה מקדימה, נשמעים הרבה יותר טוב אוחזים מעולה ואפילו הנוחות בהם מורגשת לעומת הקונטיננטל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה גרוע. להיפך, צמיג מעולה וגם אני שקלתי אותו. תעיף מבט במבחנים ב-tyre review ותראה שההבדל בציונים ביניהם קטן מאוד. הוא פשוט עדיין קיים וה-PS4 יותר טוב אם אני זוכר נכון בכל פרמטר, במעט, אבל עדיין יותר טוב. אז בהינתן מחיר נמוך יותר לצמיג הטוב יותר, אין פה ממש התלבטות.

השתמשתי בהמלצה של Spire. PS4 מעט יותר טובים מאסימטריק וגם מעט יותר זולים.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...